“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5 XL Wachsperlen Perlen Fädelperle Dekoperle Ø2,4cm 24mm Hochzeit 0,55€/St

(0,55€/St) 5 XL Wachsperlen Perlen Fädelperle Dekoperle Ø2,4cm / 24mm HochzeitBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , Produktart: : Plastik: Herstellungsland und -region: : Unbekannt , Form: : Kugel: Art: : Perle , Größe: : 24mm: Material: : Wachs , Stückzahl: : 5: Durchmesser: : 2,4 cm , Farbe: : Creme matt: EAN: : Nicht zutreffend ,

5 XL Wachsperlen Perlen Fädelperle Dekoperle Ø2,4cm 24mm Hochzeit 0,55€//St
5 XL Wachsperlen Perlen Fädelperle Dekoperle Ø2,4cm 24mm Hochzeit 0,55€//St

5 XL Wachsperlen Perlen Fädelperle Dekoperle Ø2,4cm 24mm Hochzeit 0,55€/St

1 2 3 METRES MINE BLOCKS 22MM 7/8" GROSGRAIN RIBBON CRAFT BOYS GIRLS, Lineco Self-adhesive Linen Hinging Tape-white 1.25"x12'. DISNEY Really Cute Fluorescent Pink Minnie Mouse Top NWT, Golden Taklon Bristles Princeton Real Value Brush Set 9153 Short Handle 6pk. Cross Stitch Kit Venice art 361, VARIOUS YARDS FROM USA STANFORD UNIVERSITY CARDINAL 7/8" GROSGRAIN RIBBON. Girls KNITTING PATTERN Round Neck Flower Jumper & Cardigan DK King Cole 4566. Children Kids 20pc Magic Pens Color Changing Pens Set Fun Art Stencils Blow Pen. Wool / Knitting Yarn 10 x 95g Double-knit Acrylic ORANGE Arts & Crafts, James Brett Cotton On DK Double Knitting Wool/Yarn 50g CO5 Pink. Arrow Charm/Pendant Tibetan Rose Gold 9 x 54mm 2 Charms Accessory DIY Jewellery. 10mm x 0.5mm THICK ROUND STERLING SILVER FLAT DISC FOR JEWELLERY MAKING. Stainless steel bayonet clasp for leather jewellery.Solid Hardwood German-Style Jewelry Making Metal Forming Chasing Hammer Handle, gris brillant x 20g Perles de Rocaille 2mm couleur noir, Thread T-70 Bonded Nylon 200 yd " College Blue" ~ A&E Made in the USA. bijoux Lot 5-10 Perle en Bois Voiture Mixte 27mm x 15mm Attache Tetine colier, THAILAND SIDEKICK WORD COUNTRY FLAG IRON-ON PATCH CREST BADGE 1.5 X 4.5 IN.. Knopfannähfuss für Elna Nähmaschine 5000 6000 7000 Carina Stella Club Jubile SU. Spool Holder wall 60 Spool stand Wooden Thread Rack Holder Thread organiser. NEW 160 Stück Knopf/Knöpfe Nähen Kunststoff Bunte Mischung Kinderknöpfe,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5 XL Wachsperlen Perlen Fädelperle Dekoperle Ø2,4cm 24mm Hochzeit 0,55€/St

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Herstellernummer: : 10143: Motiv: : Pusteblume, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Traxxas, Material: : Polyester: Exact Colour: : White. Alle definities van de staat bekijken : Number in Pack: : 5. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Continental. MPN: : Does Not Apply: Type: : Trophy. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Main Color: : Yellow Gold: Metal: : Real Yellow Gold, Manufacturer Part Number: : COMFILTERA041089: Placement: : ALL. STW - Elektrische Auspuffklappe 3" / 76mm, Staat: Nieuw: Overige (zie details) : Een nieuw, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Type: : Handlebar Pad. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. GHOST RETRO 70's KIDS TV UNOFFICIAL RENTAGHOST LOGO 3/4 SLEEVE BASEBALL TEEKleding en accessoires, 925 parts per 1000: Metal Purity: : Sterling Silver, Suzuki Bremsklötzer Bremse GSR750 L1-L6 hintenAuto. Zylinderkopfhaube Original FEBI BILSTEIN 11432Auto. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : ATG. Zierleisten: Oberflächenbeschaffenheit: : Glatt.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5 XL Wachsperlen Perlen Fädelperle Dekoperle Ø2,4cm 24mm Hochzeit 0,55€/St

5 XL Wachsperlen Perlen Fädelperle Dekoperle Ø2,4cm 24mm Hochzeit 0,55€/St, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp