“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

1800x Biegeringe/Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln Zinklegieru

1800x Biegeringe/Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln ZinklegieruCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Legierung , Marke: : SiAura Material: Angebotspaket: : Nein , Produktart: : Biegering: Farbe: : Gelb , EAN: : Nicht zutreffend ,

1800x Biegeringe//Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln Zinklegieru
1800x Biegeringe//Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln Zinklegieru
1800x Biegeringe//Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln Zinklegieru
1800x Biegeringe//Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln Zinklegieru
1800x Biegeringe//Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln Zinklegieru

1800x Biegeringe/Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln Zinklegieru

Perlen Acryl Perlen Mix 19mm 10 Stück #K24803 bunt Walze, Kanzashi-Schablone Zierblumenschablone Kanzashi Blumenschablone Blumenmacher. Karen Foster THE HUNT Hunting Cardstock Stickers. sharper image grill instructor APRON with 5 designated pockets NEW, Premiere By Nicole Oil-Based Paint Markers 3. Secret Garden Sign Oval Cast Iron Entryway Door Plaque, 4 Metres Chunky 5mm Festive Baker's Twine Red and Green with Gold Sparkle. NEW! SpongeBob SquarePants 4th Birthday Card With Colored Envelope By Kid Squad, Farmington Gate by Martha Negley for Rowan Fabics BTY PWMN055 Teal. Personalised Coasters Golden 50th Wedding Anniversary Wine Drinks Tea Mat N3, 10 Puzzle Piece Charms Pendant Connectors Antiqued Silver Autism Awareness. 100 Ösen aus Messing 10 mm mit Scheibe vernickelt Neu L9110.3 1/4" WARM & WHITE COTTON BATTING SQUARES Rag Quilting. Brass Craft Wire for Beading and Jewellery Making 0.40mm 16 yards C109. 3yd of Orange 7/8" Double Face Satin Ribbon 7/8" x 3 yards neatly wound, 6215 New Old Stock Sawyer’s Rototray Adapter Stock No 2, 5 Brown leather suede necklaces 500 x 3mm, 2PCS Landscape Door Stickers Window Wall Murals for Bathroom Bedroom Decor, Sold by the Yard Red Russian Birdcage Veil Millinery Netting 10" Wide. Laminated poem FRIEND GIFT, 1 PAIRE D' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE. Bart Simpson The Simpson’s Iron On Sew On Embroidered Patch “Mooning Bart”,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

1800x Biegeringe/Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln Zinklegieru

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Steve Madden Womens Isaac Harness Boot- Pick SZ/Color, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. LEGO LOGO FANCY CUFFLINKS W/ BEAUTIFUL GIFT BOX - GREAT GIFT FOR LEGO LOVERSieraden en horloges, Turq & Red Faux Suede: Outer Material: : Synthetic, Material: : Leather: Style: : Mid-Calf Boots. Size Type: : Regular: Garment Care: : Machine Washable, Sterling Silver Mens Round Yellow Color Enhanced Diamond Cluster Earrings 1/20Sieraden en horloges. Kopfschmuck Haarschmuck Kommunion weiss/ ivory Gesteck Markenware WEISEKleding en accessoires. Dearfoams Women's Pile Thong Slippers. Blond T-shirt Boys Don't Cry Ocean Tee Frank Orange Blonde Ivy Music Nikes TopKleding en accessoires. Main Stone: : Ocean Pearl: Color: : Silver. Alle definities van de staat bekijken : Frame Effect: : Exaggerated / Oversized. M): Country/Region of Manufacture: : China. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Type: : Charm Bracelet with Charms: Main Stone Colour: : Silver, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Theme: : 70's: Material: : Patent. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Claddagh Gold. Detailing: : Flowers: Material: : Feather. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Stessy, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Metal: : Stainless Steel: Thema: : Alice im Wunderland. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

1800x Biegeringe/Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln Zinklegieru

1800x Biegeringe/Spaltringe vergoldet offen 4mm ösen Schmuck Basteln Zinklegieru, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Jump- en splitringen

Telefon

Whatsapp