“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

★ Schnullerkette mit Namen ☆ Junge ★ Fuchs Stern ☆ Natur Blau Mint ★ Taufe ★

★ Schnullerkette mit Namen ☆ Junge ★ Fuchs Stern ☆ Natur Blau Mint ★ Taufe ★Baby, Babyvoeding, Spenen, fopspenen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Besonderheiten: : Schnullerkette mit Namen, Schnullerhalter, Personalisiert, Mit Clip, Ventiliert , Größe: : max. 22cm: Marke: : Lolleby´s Kindertraumland® , Produktart: : Schnullerkette mit Namen: Thema: : Schnullerkette mit Namen Fuchs , Modifizierter Artikel: : Nein: Angebotspaket: : Nein , Herstellungsland und -region: : Deutschland: Ausländisches Produkt: : Nein , Design: : Schnullerkette mit Namen Junge: Farbe: : Schnullerkette natur blau mint , EAN: : Nicht zutreffend , 。

★ Schnullerkette mit Namen ☆ Junge ★ Fuchs Stern ☆ Natur Blau Mint ★ Taufe ★
★ Schnullerkette mit Namen ☆ Junge ★ Fuchs Stern ☆ Natur Blau Mint ★ Taufe ★
★ Schnullerkette mit Namen ☆ Junge ★ Fuchs Stern ☆ Natur Blau Mint ★ Taufe ★

★ Schnullerkette mit Namen ☆ Junge ★ Fuchs Stern ☆ Natur Blau Mint ★ Taufe ★

Pack of 7 First Steps weaning spoons PINK, BIBS Schnuller Colour 2er Pack Gr.1 0-6 M Nat.Schuk Dark Oak/Blush, 20cm Peter Rabbit Taggy Flopsy with Silver Rosebud Minky Taggy/Comforter. SINGER SEWING MACHINE TIMING MOTOR BELT 240 250 series 353 354 1263 1280 #37977. Cybex/ Maxi Cosi/ Nuna NEW Open Box Baby Jogger City Mini ZIP Car Seat Adapter. Kids Girls Toddler Baby Cotton Floral Bow knot Elastic Headband Hair Band. Happy First Fathers Day Daddy New Personalized Graphic Quotes Print Boys T-shirt. Phot-R Rubber EyeCup Eyepiece DK-21 For Nikon D90 D70 D7000 D80 D70S D200 D600, Lucky Me Six Bunnies Short Sleeved Babygrow, Overall Spielanzug Kleidung playsuit Outfit Sommer jungen Baumwolle High-quality, Stickers chambre d enfant tête de lit Avengers réf 8506 8506. Tiny Baby Premature Summer Dress Pants Set Pink Princess Knickers 3 5 8 lbs 51, - Size 3-6 or 6-9 mo Lot of 5 Girls Puma Shirts New Bodysuits; Hearts, Pink, Personalised Christening Baptism Tealight Candle Favours Pink Or Blue Set of 10. BOSS BABY gift Baby Shower Gift bib vest, OshKosh B'gosh Toddler Girl's Ember Black Sherpa Boots Shoes, 3pc Funnels With Handles Kitchen Utensils Easy Clean Tools Bar Kitchen Measure. Motorola MBP48 MBP 48 Video Babyphone 5 Zoll Display schweng und neigbar. Tommee Tippee Twist & Click Windeleimer inkl 7 Kassetten Pfefferminz-Grün.AM132389 Draglink fits John Deere GT242 GT262 GT275, MARVEL Borraccia termica in alluminio Spiderman 500 ml Colori Assortiti, HP 15-E 17-E With A4-5000 AMD Motherboard 734004-001 734004-501 DA0R76MB6D0 Test, Butterfly Mandala A4 Reusable Stencil Furniture Wall Art layering Craft, PERSONALISED TRACTOR EMBROIDERED FLEECE BABY BLANKET BOY/GIRL,GIFT,10 COLOURS. Kinderwagen NEO Jogger Buggy Sportwagen Liegebuggy Babywagen 3-Rad Ultraleicht. Handmade Red And Black Ladybug Flower Baby Girl /Toddler Headband.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

★ Schnullerkette mit Namen ☆ Junge ★ Fuchs Stern ☆ Natur Blau Mint ★ Taufe ★

Universal Halloween Horror Nights Women's HHN 25 All Jack'd Up 2015 T-Shirt S 2XKleding en accessoires. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, COLOUR & MAKE YOUR OWN CHRISTMAS CRACKERS FUN FESTIVE CRAFT ACTIVITYHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Pattern: : Gingham: Style: : Swim Trunks, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Honda S2000 1999 On Pioneer Car Stereo Steering Wheel Interface Adaptor LeadAuto, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Ergänzungsartikel/Ergänzende Info: : 020: Herstellernummer: : J5660500, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 2M LED Christmas XMAS BAUBLE Tree party string outdoor garden garland lightsHuis, Purple Mermaid Photo Frame Kids Children Picture Holder Family Portrait DisplayHuis, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Ultra Pro.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

★ Schnullerkette mit Namen ☆ Junge ★ Fuchs Stern ☆ Natur Blau Mint ★ Taufe ★

★ Schnullerkette mit Namen ☆ Junge ★ Fuchs Stern ☆ Natur Blau Mint ★ Taufe ★, Baby, Babyvoeding, Spenen, fopspenen

Telefon

Whatsapp