“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

VIPwees Babygrow You Too Music Boys & Girls Baby Bodysuit

VIPwees Babygrow You Too Music Boys & Girls Baby BodysuitBaby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : VIPwees , Occasion: : Any Occasion: Main Colour: : Black/White Trim , Season: : All Seasons: Sleeve Length: : Short Sleeve , Garment Care: : Machine Washable: Pattern: : Logo , Suitable for: : Baby Boys & Baby Girls: Material: : Cotton , 。

VIPwees Babygrow You Too Music Boys /& Girls Baby Bodysuit
VIPwees Babygrow You Too Music Boys /& Girls Baby Bodysuit
VIPwees Babygrow You Too Music Boys /& Girls Baby Bodysuit

VIPwees Babygrow You Too Music Boys & Girls Baby Bodysuit

Bow Hair Headband Elastics Rope Scrunchies Ponytail Holder. Puma Girls Outfit 2-piece Set Size 12 18 Months Shirt Shorts Pink Black Cheetah. Your Choice Prairie Schooler Cross Stitch LEAFLET. Munchkin Miracle 360 Fruit Infuser Cup 14oz Fruit-infusing cup for kids. NWT Under Armour BABY BOYS Hundo Lightweight Fleece Zip-Up Hoodie BLUE GRAY, Moon 1000m Polyester Thread M0085, Baby bodysuit Newest fan Green Bay Packers NFL football One Piece jersey outfit, 0-6m Tommee Tippee 433359 Pack of 2 Soothers Air Style, 1Pc 29x21cm A4 Chunky Glitter Leather Fabric Glitter PU Leather DIY Fabric Craft, SHREWSBURY TOWN Football BABYGROW/Vest/Bodysuit/Romper Cute Personalised Gift. 12 Doudou Minnie Mouchoir Blanc Rouge Minnie chat Perfect Friends Disney NEUF, Milch Reinigungs Schlauch Espressomaschinen Bürste 2 St Set 50cm D 5 mm Lantelme, Blankets And & Beyond Baby Boy Security Lovey Nunu Blue Bear #1 Swirls Rosette. Ghost Boo Rhinestone - Halloween Toddler Hoodie Sweatshirt, Rosen Orchideenstrauß 80x40cm weiß-creme Kunstblumen künstlicher Strauß.Mum's Taxi Novelty Car Sign 3, Altabebe Lammfellauflage Nordcap Größenwahl, ZAB340 Black White Lips Cool Modern Canvas Abstract Wall Art Picture Prints, NWT Will'beth Ivory Cream Lace 3pc Rose Dress Newborn Bloomers Girls Headband. Milk Storage Bags for Breastfeed Ready to Use Medela Breast Milk Storage Bags. Alandra Gifts Secret Santa Junk On The Hunk Christmas Party Game UK XMAS Fun, NWT GYMBOREE WINTER CHEER PINK GINGERBREAD GIRL HAT 12-24 MO Free US Shipping.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

VIPwees Babygrow You Too Music Boys & Girls Baby Bodysuit

Material: : Polyester: Color: : Pink Green. Staat: Nieuw zonder doos : Een gloednieuw. Farbe: : Schwarz: Hersteller: : Umbra llc, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Old English Sheepdog 'I Love You Mum' Coaster Mat Fun Novelty Gift FROM THE DOGHuis, 1985 TYCO STOMPER Blazer HO Slot Car Truck Rare US-1 SUV Factory Test Shot BODY. Theme: : jonas brothers: Brand: : Unbranded, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : ORKR-SCUBA1 V90, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Gender: : Women: Frame Material: : Metal, Vintage SURF/SURFING/SURFBOARD/SURF SHOP/ T-shirt SEA CROSS STAMP OUT HODADSClothing. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Farbe: : schwarz: Herstellernummer: : 6984. 2 Sport GT Reifendruckkontrolle Sensor 224562 Auto, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 8711252043197, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Ulteriori codici: : M8A. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), 3FT x 2FT MEXICAN FIESTA FLAG Mexican Sombrero Summer Party Decoration 54405Huis. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

VIPwees Babygrow You Too Music Boys & Girls Baby Bodysuit

VIPwees Babygrow You Too Music Boys & Girls Baby Bodysuit, Baby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden), Jumpsuits en rompers

Telefon

Whatsapp