“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Women's Pants & Shorts Sewing Pattern Plus Sizes 1X-4X Kwik Sew 3482

Women's Pants & Shorts Sewing Pattern (Plus Sizes 1X-4X) Kwik Sew 3482Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Female , Features: : Easy to Sew Kwik Start Pattern, Plus Size: Modified Item: : No , Cut/Uncut: : Uncut: Country/Region of Manufacture: : United States , MPN: : K3482: Vintage (Y/N): : No , Age Group: : Adult: Pattern # / Size(s): : K3482 / Sizes 1X, 2X, 3X, 4X , Brand: : Kwik Sew: Type: : Pants, Shorts , UPC: : 033594348234 , 。

Women/'s Pants /& Shorts Sewing Pattern Plus Sizes 1X-4X Kwik Sew 3482
Women/'s Pants /& Shorts Sewing Pattern Plus Sizes 1X-4X Kwik Sew 3482
Women/'s Pants /& Shorts Sewing Pattern Plus Sizes 1X-4X Kwik Sew 3482
Women/'s Pants /& Shorts Sewing Pattern Plus Sizes 1X-4X Kwik Sew 3482

Women's Pants & Shorts Sewing Pattern Plus Sizes 1X-4X Kwik Sew 3482

Baby 178 Machine Embroidery Designs, 6 MM 1 Oz Pkg 18 Ga.-.040" Solid Copper Jump Ring Of 280 /Made in USA #CJR-6. Darice Foamies Horse on a Stick Assorted Colors 22 to 24 inches. Husqvarna Viking Clear 1/4 inch Piecing Foot 412927445 Fits all Viking machines. Saturn Planet with Rings Outer Space NASA Iron or Sew-on Applique Patch, 1 X AIRWICK AIR WICK ENCHANTED FOREST FRAGRANCE WAX MELTS CANDLE BURNER REFILL, VINYL PLUS GREEN Faux Leather Pleather Home Auto RV Boat FABRIC BY YARD 54"W, DUCHESS SATIN FABRIC TROPIC JADE GREEN 58" BTY WEDDING BRIDESMAIDS SUITS, Christmas Car Dashboard Solar Dancing Santa Wobbler Display Decoration Novelty, Faber-castell Pitt Artist Warm Colours Pen Fineliner 4 Pens Faber pack Of 4. bunt signiert Becher Bunzlauer Keramik Tasse MARS K081-KOKU 0,3 Liter, Deluxe Soccer Charm Collection Antique Silver Tone 12 Charms COL253. Intex Transparent Glitter Tube Inflatable Swimming Pool Float Raft Ring, Janome Needle Plate and Foot for Straight Sewing # 200423009, Lawn Fawn 12 x 12 Watercolor WIshing Well 2pc Scrapbook Paper. 11" PATCH AUTISM,ANGEL WINGS,HEART,LOVE,AWARENESS.,HOPE, Upcycled GH Mumm Champagne bottle Candle Mothers Day Gift.FARM GIRL die set IMPRESSION OBSESSION cutting dies DIE27 fence chicken duck, ELVES BEHAVIN BADLY ELF SURVEILLANCE CAM WITH RED FLASHING LIGHT CAMERA SANTA!!!. Softshell Outdoor Stoff Wasserdicht Elastische Beige Streifstruktur Meterware. Spoon & Saucer Set NEW Disney Mary Poppins Practically Perfect Cup. Cross #5 Stencil 10mm or 7mm Thick Crosses Tattoo Tribal Airbrushing!. Swimming Pool & Spa Replacement Filter Cartridge 40 Sq Ft 150187CH402PCS40, HAMSA 21mm...........C368 * PACK OF 10 ANTIQUED SILVER PLATED CHARMS, 2 NEEDLES 15m VERY STRONG 0.75mm THICK LEATHER SEWING THREAD FOR HAND STITCHING, RUFFLETTE 2" PENCIL PLEAT CURTAIN HEADER TAPE BUY BY THE METRE FOR EASE, transfer images & patterns onto wood candles & fabric Wax paper sheets 55,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Women's Pants & Shorts Sewing Pattern Plus Sizes 1X-4X Kwik Sew 3482

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Homes on Trend, 14Kt Gold Plate Faux Opal Stackable Beaded Thin Ring Delicate Sz 5 6 7 8 New BoxSieraden en horloges, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Fuel Source: : Electric: MPN: : Does Not Apply. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Type: : Oil Pump Gear & Plunger Assembly. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Lieferumfang: : kipling Umhängetasche mit Etikett, Produktart: : Tasche: Material: : Leder, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : MANN-FILTER, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Lotto, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Seatposts, Design: : Graphic: Sleeve Length: : Short Sleeve, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Blumen-/Pflanzenart: : Protea: Produktart: : Einzelblumen. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Women's Pants & Shorts Sewing Pattern Plus Sizes 1X-4X Kwik Sew 3482

Women's Pants & Shorts Sewing Pattern Plus Sizes 1X-4X Kwik Sew 3482, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp