“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10" Pk/12 NEW !

Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10" Pk/12 NEW !Creatieve hobby's, Bloemschikken, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Theme: : Best Wishes , Craft: : Floral: Material: : Plastic , Shapes & Themes: : Best Wishes: Product: : Floral Picks , Main Color: : Assortment , 。

Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10/" Pk//12 NEW !
Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10/" Pk//12 NEW !
Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10/" Pk//12 NEW !
Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10/" Pk//12 NEW !
Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10/" Pk//12 NEW !

Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10" Pk/12 NEW !

50 Stück Ziernieten Krallennieten Nieten 13 mm silber NEUWARE #984.2#, Luxury Supersoft DIMPLE Cuddle Soft Fleece Fabric Material LT PETROL, Flower vase stencil.Plastic stencils for wall diy decor craft hs3, 100 PERLENKAPPEN METALLKAPPEN SILBER KAPPEN 8mm ENDTEILE BASTELN M463. Ornate Bow and Arrow Gina Marie designs metal cutting dies. MOOKAIT NUGGETS STRANG A1-13., Trendsetter Yarns KASHMIR, CLEAR Cone Cellophane Cello Sweet 50 Party Bags With 4" Silver Twist Ties, BOSNIA VET Bottom Rocker Iron on Patch for Biker Vest BR437. Conte a Paris Carres Artist's Colour Crayons Set24 Assorted Colours, Embroidered Floral Applique Mirror Pair Coral Clothing Patch Craft BL106X, 100% cotton spiderman etc 22 x 18ins, Lollipop Drop Oil Charm Candy Pendant Lollypop Bow Enamel, 52724B-12 needle plate for UNION SPECIAL sewing machines 1, 2X Cool 3D Car Style Sticker Gt Design For Peugeot Fashion Car Door F5E8. Tribal Leaf Print Polyester Crepe Dress Fabric MV-PB3-Black-M. LOT DE 4 PERLE EN TERRE CUITE FAIT MAIN PEROU PERUVIEN BLEU MAT AVEC LAMA 0.8CM. Zara Leopard Print Multi Stripes Duvet Quilt Cover Cotton Rich Bedding Set, BUKRAM 1050 1 Metre HEAVY WEIGHT NON-WOVEN FUSIBLE INTERLINING. 50mm Thickness Medium Kiln Dried 1st Quality Woodcarving Lime Carving Blanks.Chopper Vinyl Wall Art Decals/Stickers Motorbike Various Colours & Sizes, Pre Cut One Inch Bottle Cap Dobby Harry Potter Free Shipping. Grand Canyon Santa Cross Stitch Kit Mill Hill 2018 National Park Santas MH201832. Shark 3D Optical Illusion Colour Changing LED Lamp New, Hello Kitty patch Iron on Large Sequin patch Fashion patch. Acryl-Strass-Steine / Schmucksteine 100 Stück Oval irisierend 4 x 6 mm. Luxury Brown Twisted Handle Kraft Paper Gift Carrier Bags 18cm x 25cm x 8cm, HOTFIX RHINESTONES HEAT TRANSFER IRON ON "Mrs always right". crafts,dress 3 mtr white arrow aztec print 100% cotton fabric..55” wide 139cm, Free P&P M&S Football Birthday Card,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10" Pk/12 NEW !

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Halloween Skelett mit Totenkopf als Partydeko Huis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Colour: : Beige: Material: : 100% Cotton. 5" PRE-CUT Edible Cupcake Toppers Decorations Huis. Montane Featherlite Via Trail Womens Jacket Windproof - Cerulean Blue All SizesSport en vakantie. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, have small defects which may include some stitching undone on a seam. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : adidas. Oberflächenbeschaffenheit: : PE /Gummi: Artikelnummer: : wgSK098874A, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Tunnels & Plugs, Quantity Required: : 2: Product Type: : UPRATED SUSPENSION BUSHES & MOUNTS, ISBN: : Does not apply: Brand eBay: : powerflex, Netzmaße: : 614 x 426 x 17 mm: Referenznummer(n) OEM: : 0814. 25 SHEETS OF PAPEL CHINA/TISSUE PAPER 18"x29" LILACHuis, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Length/Amount: : 24"X44" Panel: Model: : Sports Afield Collection, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10" Pk/12 NEW !

Floral Picks BEST WISHES Assorted Colors 10" Pk/12 NEW !, Creatieve hobby's, Bloemschikken, Overig

Telefon

Whatsapp