“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Lingettes Lavables coton bio lot de 10 Fuchsia

Lingettes Lavables coton bio (lot de 10) FuchsiaBaby, Toilet en bad, Verschonen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marque: : Les jolies Marguerites , Type: : Couches: s de fabrication: : France , Sous-type: : Lingettes lavables: EAN: : Non applicable ,

Lingettes Lavables coton bio lot de 10 Fuchsia
Lingettes Lavables coton bio lot de 10 Fuchsia
Lingettes Lavables coton bio lot de 10 Fuchsia

Lingettes Lavables coton bio lot de 10 Fuchsia

Personalised Baby Dummy Soother Wooden Clip Holder Strap Shower Christening Gift. Cinderella Obaby Disney Footmuff Cosytoes - ON SALE was £39.99. Baby Baumwolle Taufe Unisex Einteiler Strampler gr 50 56 62 68 74 Englandmode, Scenic Landscape Glass Etching Stencils with Trees How to Et Mountains & Deer, Body bébé fille je suis parfaite et en édition limitée avec un slogan original., Football Novelty Me And My Dad Love Newcastle Baby Bodysuit. Non Personalised Child/Baby On Board Car Sign~Brother & Sister Prince & Princess. 600 beads appr #6331 Size 11 Silver Lined Capri Blue Miyuki Delica Seed Beads. IKEA BÖRJA Feeding spoon and baby spoon BORJA 401.992.87 UK-RV, Baby Monthly Milestone Blanket with 2 Floral WreathsPremium Soft Fleece. Funny Patches I Don't Suffer From Insanity Patch, Hand Crocheted NEWBORN Baby Infant BEANIE CAP HAT Boys MADE IN THE USA, Baby Boy Girl clothes Fleece Sleep suit All in One Blue pink new 0-9 months, Christmas Toy Doll Tree Bear Cream Cotton Fabric HG&Co Jolly St Nick By The Yard, BABY GIRLS DESIGNER SUN/SUMMER HAT WITH STRAP 3-6MTHS, SPANISH STYLE BOW SHOES BABY GIRLS SHINY PATENT SHOES RED WHITE PINK UK3 UK7 NEW, Rebel T5 Canon EOS 1200D X70 View Finder Inside LCD Light Sensor Repair Part, 14cm Silver Lindam Extension for Deco Safety Gate. Baby Bib Youre the Peanut Butter to my Jelly cute funny food. Bettwäsche Seersucker 135x200/155x220 100% Baumwolle gestreift Karo Schwarz weis.Portable Pram Pushchair Stroller Buggy Organizer Storage Bag for Joie versatrax, NWT Columbia SAWYER RAPIDS FLEECE JACKET Full Zip HEATHER GREY Cozy Soft TODDLER, ~12pcs PVC 3D mirror flower sticker Art Decor butterflies wall stickers, Baby Boy/Toddler Sunscreen Swim Shirt 6-12,12-18,18-24 mos NWT UPF 50 Gymboree, Gymboree Alpine Sweetie Socks Girls Size 3 4 Snowman. Babyaufkleber,Kinder und Namenaufkleber,Geschwisteraufkleber GRS56, Teat 1m Philips Avent Classic Slow Flow,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Lingettes Lavables coton bio lot de 10 Fuchsia

Oversized Designer Aviator Sunglasses Metal Frame Mirrored Lens Women Fashion Kleding en accessoires. Model Number: : I078416 women wallet: MPN: : Does not apply. Fuller House TV Printed Box Canvas Picture A1, Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 706795009784. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Pflanzenart: : Blume & Staude: Eigenschaften: : Exot. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United States, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Legging Taille Haute Galbant Sculptant Cellulite Gainant Minceur Germanium NeufKleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Vespa Piaggio, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, GO HARD OR GO HOME Vinyl Graphic Decal Car Bumper StickerAuto, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, EBC HOPE 2 POT MINI 2001 DISC PAD PADS SET CFA318HH GOLD MOUNTAIN BIKESport en vakantie, Color: : blue: Style: : Graphic Tee. Alle definities van de staat bekijken : Sleeve Type: : Short Sleeve, Neckline: : Crew Neck: Design: : Basic, Brand: : Hose Fittings UK: Custom Bundle: : No. Marca Auto: : Alfa Romeo: Trasmissioni e Ammortizzatori opzioni: : Ammortizzatori e Molle. 75-16 2 3/4x16 für Simson S50 S51 S70 S53 S83 KR51/1Auto, DELUXE WATERPROOF BOOT LINER COVER for AUDI A6 SALOON (11-ON)Auto. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Walplus. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Lingettes Lavables coton bio lot de 10 Fuchsia

Lingettes Lavables coton bio lot de 10 Fuchsia, Baby, Toilet en bad, Verschonen

Telefon

Whatsapp