“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Schleife & Schlange Rahmenperlen AltSilber 10 Stück #U159 Perlen

Perlen, Rahmenperlen, Schleife & Schlange, AltSilber, 10 Stück #U159Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Rahmen Perlen, Verbinder, Connector , MERKMAL in Meinperlenshop_de: : andere Farben, Formen, Größen: Größe: : 27 x 19 x 4 mm , EAN: : Nicht zutreffend: Farbe: : Altsilber , Herstellernummer: : nicht zutreffend: Stückzahl: : 10 , Marke: : Markenlos: Material: : Kunststoff / metallisch, Metalloptik ,

Schleife /& Schlange Rahmenperlen AltSilber 10 Stück #U159 Perlen
Schleife /& Schlange Rahmenperlen AltSilber 10 Stück #U159 Perlen
Schleife /& Schlange Rahmenperlen AltSilber 10 Stück #U159 Perlen
Schleife /& Schlange Rahmenperlen AltSilber 10 Stück #U159 Perlen

Schleife & Schlange Rahmenperlen AltSilber 10 Stück #U159 Perlen

18 MM WEB ACHAT KUGEL GEBOHRT 8125. Häuserzeile Winter Weihnachten Artoz Artwork 3D-Sticker, Jeansgarn UNIPOLY 30*3 Polyester 200m rot 0336, 3mm CLEAR 1 1/4" x 1 1/4" SQUARES OF BULLSEYE SHEET GLASS 90 COE TESTED FUSIBLE. scarlet espresso Tamper »Grande Flat« verschiedene Größen Barista Tampen, McCall's Pattern M6629 Girls' Queen and Princess Costume size 3-8 New FREE SHIP. Wall Hanging Tapestry Tapestries Bedspread Beach Towel Yoga Mat Blanket Rug, Raven Magenta Pink Velvet Corduory Upholstery Fabric, Curtain Blind Lining Fabric Lead Hem Tape Cord Rope Stick Penny Weights Sundries. Non-finished Hedgehog and Shiba Inu Wool Needle Craft Felting Poke DIY 1 Set, Koran Islam Helige Schrift Muslime Gott Allah Prophet Kaffee Tasse #27598. 1 Yard Beautiful embroidered Crochet Dangling lace trimming Curtain dress Fashio, 16" orange SPOKED pneumatic wheelbarrow wheel 4.80-8 STRAIGHT valve 1" BORE.Tone on Tone Red Calico Flowers Leaves VIP Cotton Fabric Quilt Sew BTY, Bullseye Concealed Semi-Automatic Holster Kit-Small Tandy Leather 44455-00, GENUINE SOLID BARE COPPER SOFT 1 OZ 35FT COPPER ROUND WIRE 22 GA. für 77 mm SLIM Polfilter Objektivdeckel zum Aufstecken Ø 80 mm z.B, Kaisercraft 'NATIVE BREEZE' Collectables Die Cut Shapes Australian KAISER. Chicago IL City Sign Rustic Distressed Decorative Wood Wall Decor 17” X 5”. Everlong Shabby Chic Love Birds A5 Stencil, Apple Engraved wood card Personalised Wooden Best Teacher Thank You Card, NEEDLE THROAT PLATE # 60993 Simplicity SL843D SW432 Babylock BL5370 Alt# 60993-N, Designer Velvet Chenille Burnout Damask Upholstery Fabric Black Silver Grey,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Schleife & Schlange Rahmenperlen AltSilber 10 Stück #U159 Perlen

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Novelty, Bearing Set for Atomik RC Barbwire XL RC BoatSpeelgoed en spellen. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Speedometer Art Print Wall Clock Citroen 2CV BlueHuis. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Garment Care: : Hand-wash only. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Faltenbalg Satz Antriebswelle Achsmanschette radseitig ManschetteAuto. 6 Genuine Fram Cabin / Pollen / Interior Air Filter ServiceAuto's. Intended Use: : OFF ROAD ONLY: Sub-Type: : SOFT MUD TERRAIN. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Design Features: : Backless: Size Type: : Regular. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Passend für: : SKODA SUPERB. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : NCAA. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Culligan, Tint Shade: : Light Smoke: To Fit: : Window. Anzahl der Fassungen: : 3: EAN: : 9002759890612, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. LEGO Nexo Knights Sammelkarten Serie 2 - LE13 - Mächtiger General Garg LimitiertVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Schleife & Schlange Rahmenperlen AltSilber 10 Stück #U159 Perlen

Schleife & Schlange Rahmenperlen AltSilber 10 Stück #U159 Perlen, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp