“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

GYMBOREE SWEATER WEATHER PINK STRIPED LEGGINGS 12 18 24 NWT

GYMBOREE SWEATER WEATHER PINK STRIPED LEGGINGS 12 18 24 NWTBaby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Gymboree , Material: : Cotton Blend: Style: : Leggings , Pattern: : Striped: Color: : Pink ,

GYMBOREE SWEATER WEATHER PINK STRIPED LEGGINGS 12 18 24 NWT
GYMBOREE SWEATER WEATHER PINK STRIPED LEGGINGS 12 18 24 NWT

GYMBOREE SWEATER WEATHER PINK STRIPED LEGGINGS 12 18 24 NWT

NWT Old Navy Dino Dinosaur T-Rex & Car Sleep Set Pajama Set PJ NEW Boy 3T 4T. Personalised Dummy Clip. Set Of 3" "Pipsqueak Yarn-My Sunshine. Boys 4T 4 NWT Gymboree Shark Tooth Board Shorts Swim Trunk Short Trunks UPF 50, Syncmarket Silicone Baby Bib And Spoon Set. 50 Perles Boules de Feutre Feutrine Naturelle Ø=2.1 Cm Nepal Rose BO14, Mexican Baby Girls Red Dress Multicolor Embroidered flowered 3 to 18 months, Himmelset Zootiere bunt 80x80 cm Alvi Stubenwagengarnitur Birthe 3-tlg, Gigastone 128GB SD Card UHS-I U1 Class 10 SDXC Memory High Speed Full HD Video f, NWT Girl's Gymboree Woodland Walk butterfly shirt pants ~ 0 3 6 12 18 months. Newborn FLEECE SOFT Blanket Baby Infant BOYGIRL Wrap Warm Sleeping Bag PINK BLUE. suitable for electric adjustable 13" box fitted sheets 68pick 4'x 6'6"bed. NEW Cat & Jack Girls Toddler Toucans Tropical Birds Swim Cover Up Turquoise 4T. Black Ride On Board With Saddle Compatible With Uppababy Stroller Buggy Pram, Allcam B22 LED Bulb BC E27/ES E14 4W 7W Globe or Candle Daylight or Cool White, Easy Strider Boys' Dress Shoes Sizes 7-8. Peg Perego Rad vorne für Peg Perego SI ab Baujahr 2007, Miami Dolphins Snowflake Christmas Ornament.DOUDOU PLAT LAPIN CHIEN LES JOLIS PAS BEAUX BEIGE VERT RAYURE NEUF, Baby 100% Cotton Embroidered Personalised Hat With The Saying Daddy's Prince. FISHING AND HUNTING SIGNS ANY 5 SIGNS FOR £30 MAN-CAVE OR TRADE SAVE £20.00!!, AC Adapter Power Charger for Motorola MBP845 Connect Video Baby Monitor Camera, Inktastic Worlds Sweetest Mommy With Cupcake T-Shirt Day Mom Sweet Happy Cute, PME Metal Sweet Pea Sugarcraft Cake Decoration Cutter 3 pieces Cupcake Medium. Ampulla Garage Smith GWP03S Multilayer Garage Wall Protector Car Door Protect.... Totally Worth Wait Cute Gerber OnesiePregnancy Nine Months Term Baby Romper. NEW BBT RECOIL PLATE FITS HUSQVARNA 61 272 268 66 266 281 288 501529502 15485,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

GYMBOREE SWEATER WEATHER PINK STRIPED LEGGINGS 12 18 24 NWT

Tan or Realtree Xtra NEW Kleding en accessoires, Sleeve Type: : Long Sleeve: Material: : Polycotton, NEW CANDY SWIRL 18" Helium Foil Balloon Kids Fun Party Balloon Birthday WeddingHuis. Occasion: : All Occasions: 9oz Compostable Cups: : 9oz Compostable Cups. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Tribute. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Rovex Surf Tournament Shock Leader 150m spools in Clear and Yellow 50. Ärmelart: : Ärmellos: Farbe: : Grün. Beanie Hat Mens Ladies Slouch Winter Woolly Ski Knitted Turn Up Warm CHEAP PRICEKleding en accessoires, Brand: : Unbranded: Part Manufacturer Number: : RGP1192, MAHLE LX3349 Air Filter Car / LCV replaces WA9678 OE 17220RFWG01 72381068Auto's, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Upper Material: : Synthetic Leather, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : DS, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Brakes, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Pattern/Style: : Batik: Material: : 100% Cotton, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, DC Power Coupler for Fuji CP-04 CP04 for AC-5VX AC Adapter FinePix S3300 S3350Foto en camera.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

GYMBOREE SWEATER WEATHER PINK STRIPED LEGGINGS 12 18 24 NWT

GYMBOREE SWEATER WEATHER PINK STRIPED LEGGINGS 12 18 24 NWT, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Broeken en shorts

Telefon

Whatsapp