“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

#CSB285 6/0 Matte Opaque Coral Seed Bead 10 Gm, 1/2 Kilo

6/0 Matte Opaque Coral Seed Bead (10 Gm, 1/2 Kilo) #CSB285Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 3 - 3.9 mm , Type: : Beads: Shape: : Rocaille , Ethnic Origin: : Czech: Modified Item: : No , Color: : Red: Country/Region of Manufacture: : Czech Republic , Finish: : Matte: Custom Bundle: : No , Brand: : PRECIOSA: Style: : Seed/Cylinder , Non-Domestic Product: : No: Material: : Glass ,

#CSB285 6//0 Matte Opaque Coral Seed Bead 10 Gm, 1//2 Kilo
#CSB285 6//0 Matte Opaque Coral Seed Bead 10 Gm, 1//2 Kilo
#CSB285 6//0 Matte Opaque Coral Seed Bead 10 Gm, 1//2 Kilo
#CSB285 6//0 Matte Opaque Coral Seed Bead 10 Gm, 1//2 Kilo
#CSB285 6//0 Matte Opaque Coral Seed Bead 10 Gm, 1//2 Kilo

#CSB285 6/0 Matte Opaque Coral Seed Bead 10 Gm, 1/2 Kilo

Wolf stepping stone mold concrete plaster coyote plastic mould 11" x 1" thick, 280g Convex Diamond Grinding Wheel,6":Lapidary Glass Polishing Carving. Pirates Maiden Iron On T-Shirt Transfer Print, NaDeco® Helicostyla dimera 4-6cmLandschneckeSchneckenhausDeko Schnecke. POM POMS CRAFTS Colourful Mixed Sizes 6mm 8mm 10mm 20mm Cardmaking Free UK post, Bettwäsche Bettgarnitur Baumwolle Renforce 135x200 155x220 cm 2tlg, Fire Brick Lightweight Soft Insulating & For Soldering Applications, Joanie Stencil Aloha 3" Flower Hawaii Hibiscus Plumeria Tropical Sand Surf Beach. Minnie Mouse Personalised Childrens Birthday Banner., Skulls Flexible Resin Mold For Handmade Jewelry or Hair Bows, 50L #9 Handmade Passementerie Cord Braided Dome Buttons 5 Different Clours Size, « BEAGLE » Frühstücksbrettchen Schneidebrett mit Wunschgravur, USED 200 WINE CORKS variety of brands FREE shipping via USPS Priority Mail. 2" SHEER FRENCH WIRED OMBRE PATTERNED RIBBON OLD STOCK LIME GREEN-yellow bty, Black Jalapeno Seeds, 10mm Spotty POLKA DOT ORGANZA Ribbon 25m 3/8'' Craft Decor Sale. 6mm Grosgrain Ribbon 2 metres or 20 metre roll double sided Ribbed UK VAT Reg.Beads random mix job lot Glass/Wood/Acrylic/Metal jewellery making 100 g. 10 Yards 2.5" Orange/Rust Color Gingham Wired Ribbon, ZITRONE RAYON 4" WIDE GERMAN MOIRE RIBBON YELLOW. Gesamthärte messen 50 Aquadur Teststreifen Wasserhärte. MY1020 1000W 36V|48V DC-Motor 3.2 Nm brush motor Forandor. 50x Metall Spikes Nieten Killernieten Silber 6mm zum Aufnähnen Top Qualität, SORAA 00331 AC-GE-10-1025-00 Snap System Spreads Beam to 10 Deg x 25 Deg LED, 4 Pack Box Hardware Accessories Craft Metal Corner Protectors Dark Brass.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

#CSB285 6/0 Matte Opaque Coral Seed Bead 10 Gm, 1/2 Kilo

Country/Region of Manufacture: : China: Color: : Royal Blue, Brand: : Artylicious: Main Colour: : Red, Danger Man Cooking Kitchen Chef Kitchen SALE giftHuis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, 5 New Sealed POGS Packs From The 90's. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Wooden MDF Shapes Camera Craft Scrapbook Embellishments Card Decoration suppliesCreatieve hobby's. VViViD XPO Matte Gunmetal Grey Premium Film Vinyl Wrap 5 ft. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. MPN: : Does Not Apply: Suited For: : Balanced Signal, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. Pattern: : No Pattern: Size Type: : Big & Tall, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Kawasaki Z1000 2003 2004 2005 2006 SBS Street Sintered Front Brake Pads 782HSAuto. Rippenanzahl: : 5: Herstellernummer: : 80004350, Wiper Blade Type: : Bracket wiper blade with spoiler: Function: : Wiper Blade. Type: : Charms: Bundle Listing: : Yes, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

#CSB285 6/0 Matte Opaque Coral Seed Bead 10 Gm, 1/2 Kilo

#CSB285 6/0 Matte Opaque Coral Seed Bead 10 Gm, 1/2 Kilo, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp