“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Nwt Gymboree Plum Pony Flower Corduroy Dress Floral Girls 12-18 M

Nwt Gymboree Plum Pony Flower Corduroy Dress Floral Girls 12-18 MBaby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Gymboree , Material: : 100% Cotton: Size: : 12-18 Months , Season: : Fall, Winter: Color: : Plum , Occasion: : Casual, Formal, Party: Sleeve Length: : Short Sleeve , UPC: : Does not apply ,

Nwt Gymboree Plum Pony Flower Corduroy Dress Floral Girls 12-18 M
Nwt Gymboree Plum Pony Flower Corduroy Dress Floral Girls 12-18 M
Nwt Gymboree Plum Pony Flower Corduroy Dress Floral Girls 12-18 M

Nwt Gymboree Plum Pony Flower Corduroy Dress Floral Girls 12-18 M

Handmade random Colors   LOT OF 12 Girl's 5” Inch HAIRBOWS Hair Bows, NWT Ralph Lauren Infant Girls S/S Pink Striped Party Dress Set Sz 3m 6m NEW $60. #0 Solid Brass Grommets Nickel Plated 10/pk 1/4" 6mm TandyLeather 11291-02, Peter Rabbit Feeding Bowl With Suction Pads. Funny Baby T-Shirt "Spotty Neck Tie & Sunglasses" Cute Clothes Glasses Holiday. original vhbw® AKKU für OLYMPUS MJU DIGITAL 300 400 410 500. Iris Flower Digitally Printed Baby Bodysuit White Yellow Trim, Vulgar Display Of Power Pantera Sticker, Pink MAM 0+M Soother I Love Daddy I Love Mummy. Gold Unicorn Sparkle Foil Stamped 9 Inch Paper Plates 8 Per Pack, Personalised Happy First Father's Day 2019 Baby Vest Baby Gifts First Dad New. Food Storage containers canister 28 oz Air Tight Canisters with lids Kryllic..Puma Little Boys Suede Classic V Laurel Wreath Forest Night Toddler Size 10C. Heavy Duty Black Rectangle BBQ 145cm Waterproof Protective Cover Breathable NEW, NWT Carters Penguin Roll Up Blanket Soft Black Plush Fleece Baby Security Lovey, Baby Boy White Christening Baptism Wedding Smart Suit Outfit 0 3 6 9 12 18M, NWT Gymboree HUDDLE UP Boys Sz 6 12 18 Months Hoodie Jogger Pants Socks 3-PC SET. 2.4V vhbw Akku für Babyfon Motorola MBP10 NiMH MBP10s 850mAh. chambres à air quinny buzz pneus 2 jantes arriere.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Nwt Gymboree Plum Pony Flower Corduroy Dress Floral Girls 12-18 M

Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, Fit: : Regular: Material: : 100% Cotton. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 1 pair Roller Shade UNIVERSAL MOUNTING BRACKETS with Protective NYLON BUSHINGS, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : - Senza marca/Generico -, on ICE Figure- 2" Single Random Figure OnlySpeelgoed en spellen, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Color: : Brown, Tecumseh Carburetor Fits Sears Craftsman Yardmachines MTD 6 6, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Collar: : Spread: Sleeve Length: : Long Sleeve. REGATTA MEN'S INSULATED JACKET WATERPROOF LINED WARM STOMRFLAP CONCEALED HOODKleding en accessoires, Funky GREEN ALIEN EARRINGS Sci-Fi Roswell Martian Cosplay Costume Jewelry HUGESieraden en horloges. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. ORIGINAL LEMFÖRDER MOTORLAGER LAGERUNG MOTORHALTER OPELAuto, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Manufacturer: : Humminbird: Manufacturer Part Number: : 710147-1, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Sundress, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Referenznummer(n) OE: : 17210-MCZ-003 air filter cleaner SC48B: Herstellernummer: : HFA1916, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Tipo: : Coassiale, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), UPC: : 0820476528835: MPN: : OSTLLED 120 P BL, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Grade: : Ungraded: Player: : Derrick Brooks.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Nwt Gymboree Plum Pony Flower Corduroy Dress Floral Girls 12-18 M

Nwt Gymboree Plum Pony Flower Corduroy Dress Floral Girls 12-18 M, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Jurken

Telefon

Whatsapp