“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Journal Under The Sea Die-Cut Stickers 12-Inch by 12-Inch Sheet

Under The Sea Die-Cut Stickers 12-Inch by 12-Inch Sheet, JournalCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken :  ,

Journal Under The Sea Die-Cut Stickers 12-Inch by 12-Inch Sheet
Journal Under The Sea Die-Cut Stickers 12-Inch by 12-Inch Sheet

Journal Under The Sea Die-Cut Stickers 12-Inch by 12-Inch Sheet

Quilting Treasures ~ Jungle Buddies 26415-G Leaves 100% Cotton Quilt Fabric BTY. Holiday Flourish 10-Gray Branches-Gold Snowflakes-Charcoal B/G-Kaufman-Fat 1/4, most demanding vibrant Colours No.8 10 Anchor balls Embroidery Pearl Cotton, 2 x 10cm Tenerife Spain Vinyl Sticker Decal Laptop Travel Luggage Canaries #9869, 3 PAPER NAPKINS HUNTING DEER 3 SERVIETTES EN PAPIER CHASSE CHASSEUR CHEVREUIL, S 5946 Daisy Kingdom Coat Hat Miss Girl & 18” Doll 3-8, 50 x Pear 13*18mm AB Clear Sew on Resin MONTEES Rhinestones Diamantes Gems. Pack Of 3 Hemline Plastic Bobbins Husqvarna/Viking, BATIST feiner zarter Baumwoll-Stoff Schleier-Nessel für Gardine Store Meterware. Beadalon Desktop Anvil, 5 x3mm Lot 50 Embouts de Cordons bronze Ressort Attaches 8. 29 SH-PMC Vergütung Heliopan Filter Typ 1079 46 x 0,75 mm rot dunkel. 1" x 1" x 6" Pen Blank 1 pc Molten Metal Acrylester #24. Greyhounds ~ Louis Fuertes Dogs ~ DIY Counted Cross Stitch Pattern, Luxury Fitted Sheets Flat Sheet 100% Egyptian Cotton 200TC Single 4FT Double Kin. BEST PRICE 2X A8 OR 2 X A7 BUTTERFLY HORSE ORIGINAL MYLAR STENCIL 190 MICRON, 5 x Doll Flatback Planar Resin 6cm Embellishment Cabochon Crafts Bow Making DIY.Cast Iron No Smoking Sign/Plaque/Vintage/Rustic/Chic/Industrial/Vintage Style. Whale Watching Vintage Blue 140cm wide Curtain/Craft Fabric. 6 BLOCKS RILEY BLAKE & PENNY ROSE "FRENCH ROOSTER" C5075-GRN PRICED PER PANEL. 2x Metal Memorial Grave Flower Pot Gold Replacement Water Holder for Vase Stone. 20 Die cut Limousine accucut prom wedding car assorted colours card 2.5x12cm, Tattered Lace Small Mini Metal Dies Stephanie Weightman Card Paper Craft 3for2!!. Personalised Happy 1st First Mothers Day gift plaque heart for Mummy Grandma. PINK MOTORCYCLE MOMMA EMBROIDERED IRON ON PATCH P9336 jacket 4" BIKER new SEW ON,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Journal Under The Sea Die-Cut Stickers 12-Inch by 12-Inch Sheet

Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, 93CT CZ WAVY 8" BANGLE BRACELET HSN $99, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Item Type: : Parts & Pieces: Theme: : City, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. MPN: : 8843: Manufacturer: : Arora Design. Gender: : Unisex Boy Girls: Custom Bundle: : No, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Mighty Mite. Modified Item: : No: Neckline: : Crew Neck, Anlass: : Geburtstag: Präzises Material: : 100% Baumwolle. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Wood Company Italy. Manufacturer Part Number: : Does Not Apply: Capacity: : 2 Tonne, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Länge: : Kurz, Alle definities van de staat bekijken : Marque: : - Sans marque/Générique -, Yellow & Orange - Embroidered Motorcycle/Biker PatchAuto's. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Überhitzungsschutz: : JA: Volumen: : 2. Alle definities van de staat bekijken : Size: : Queen, Blue Mustard Yellow Grey Cushion Cover Collection 18" x 18" 45cm x 45cm CoversHuis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Journal Under The Sea Die-Cut Stickers 12-Inch by 12-Inch Sheet

Journal Under The Sea Die-Cut Stickers 12-Inch by 12-Inch Sheet, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Stickers

Telefon

Whatsapp