“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Mauve Pink 1~3" Turkey Marabou Feathers for crafting 1/4Oz+ 8g 50-70 counts

8g (1/4Oz+) Mauve Pink 1~3" Turkey Marabou Feathers for crafting, 50-70 countsCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Customer Satisfaction?: : 100% , Money Back Guarantee?: : Yes, 14 day: Sanitized Feathers?: : Yes, Professional Steamed & Sanitized , Brand: : Cynthia's Feathers: Color: : Mauve Pink , Size: : 1~3": UPC: : 728639110364 , 。

Mauve Pink 1~3/" Turkey Marabou Feathers for crafting 1//4Oz+ 8g 50-70 counts
Mauve Pink 1~3/" Turkey Marabou Feathers for crafting 1//4Oz+ 8g 50-70 counts
Mauve Pink 1~3/" Turkey Marabou Feathers for crafting 1//4Oz+ 8g 50-70 counts
Mauve Pink 1~3/" Turkey Marabou Feathers for crafting 1//4Oz+ 8g 50-70 counts

Mauve Pink 1~3" Turkey Marabou Feathers for crafting 1/4Oz+ 8g 50-70 counts

Ladies And Floral's 20 Decoupage 1 x A4 Sheet NOT DIE-CUT. Vintage Cube Wooden Beads Gold Colored 9.5 grams or over 150 beads in each bag!. MOOSE BODY SUIT PERSONALISED MUMMY'S LITTLE BABY GROW NEWBORN GIFT. 144 x A6 Sheets Rich Gold Hunkydory Mirri-Mats, 12" x 10 ft RED Reflective Vinyl Adhesive Cutter Sign Hight Reflectivity, japanisches Faltpapier Komon 15cm 15Bl Origami Japan Papier Washi Faltpapier, Vogue 2778 Anna Sui Pullover Top Bias Tunic w/Shaped Hem & Skirt Sewing Pattern, 1m 63mm WIRED CHRISTMAS RIBBON GREY & SILVER AB GLITTER SPARKLE TREE BOW GIFT, 1 kg Baumwollgarn GP 7,50 €/kg lachs Nm 40/1 100% Baumwolle flachstricken, Customised Box Frame #1 Box Frame Sticker Quote 3 Sizes DIY design your own, Polar Fleece Plain Soft Cuddle Flannel Fabric Material Baby Plush Blanket 59". Owl Needlecraft Kits Orchidea Cross Stitch Kit Large Cushion, Gingham 'Smiley Face' Daisy Iron on Appliques x 3. 61 Colori 100% Merino Jumbo Gigante Lana Estremo Braccio Maglia Grande Filo 1. Key Rings 15 x Plastic cross Charms Favours Jewellery Crafts.SALE  2 x Antique silver cabochon setting pendant  Fits 40x 30mm. 10 Rose Embroidered Linen Look Drawstring Gift Bags Lavender Petal Pot Pourri, HUND Perle Anhänger Charm Resin Schmuck weiß 25 mm 1595. PACK 8 MIXED DIE CUT EASTER RABBITS FOR CARDS AND CRAFTS. Rindleder Reptil Design 1,3 mm Dick Prägeleder Echt Leder Haut Leather R102, 5 Pcs 14mm Jet Black Rhinestone Crystal Charm Bracelet Beads Jewellery making, Star Star Shape Mylar Airbrush Painting Wall Art Stencil eight, WEDDING DRESS PROM GOWN FASHION FOREVER FLORAL STRETCH LACE FABRIC Gray, ROULEAU 25M RUBAN ORGANDI UNI 15 mm nombreuses couleurs.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Mauve Pink 1~3" Turkey Marabou Feathers for crafting 1/4Oz+ 8g 50-70 counts

Gatorade Sweatband / Wristband PairSieraden en horloges, Size Type: : UK 6-11 EU 39-45: Sock Length: : Lower Calf, I LOVE MY UNCLE - Baby/Child T-Shirt - 0-5yrsBaby, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, NEW NEXT BACK STAR OPAQUE TIGHTS 2 YRS Baby, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Fasergehalt: : Baumwolle: Präzise Farbe: : Pink Weiß. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Color: : Navy-Blue/Cream: Country/Region of Manufacture: : Pakistan. Manufacturer Part Number: : DENSOSPARKA006763: Placement: : ALL, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 1x ORIGINAL VEGO GASFEDER DÄMPFER HECKKLAPPE FORD 1020155Auto's, Liszt: at the Piano 11 Well-Known Original Pieces Book NEW 051481819Muziekinstrumenten, Blue & Red Colombia Flag Cufflinks With Gift Pouch Country Flags NewSieraden en horloges. Alle definities van de staat bekijken : Ausländisches Produkt: : Ja, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Modifizierter Artikel: : Nein: Marke: : Markenlos, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Grade: : Ungraded: Player: : Stephen Strasburg.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Mauve Pink 1~3" Turkey Marabou Feathers for crafting 1/4Oz+ 8g 50-70 counts

Mauve Pink 1~3" Turkey Marabou Feathers for crafting 1/4Oz+ 8g 50-70 counts, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Veren

Telefon

Whatsapp