“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

10 FACETED 14mm SKY BLUE RONDELLE GLASS BEADS LARGE HOLE 5mm TOP QUALITY GLS2

10 FACETED 14mm SKY BLUE RONDELLE GLASS BEADS LARGE HOLE 5mm TOP QUALITY GLS2Crafts, Beads & Jewellery Making, Beads !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Glass & Lampwork , Brand: : THEBEADSELECTION: Subtype: : lampwork , BAG QTY: : 10: Size (mm): : 14mm , HOLE SIZE: : 5mm: Main Colour: : BLUE , OTHER STYLES AVAILABLE: : YES: Exact Colour: : BLUE , BUY ANY 6 ITEMS FOR 5: : YES QUALIFIES: Purpose: : Jewellery Making , MPN: : GLS2: Shape: : Rondelle , DISCOUNTS MULTI BUY: : BUY ANY 5 ITEMS GET 1 FREE: Bead Sub-Type: : GLASS , NUMBER OF HOLES: : 1: Material: : Glass , Size: : 14mm: Finish: : FACETED , Style: : Faceted: EAN: : 5056232405613 ,

10 FACETED 14mm SKY BLUE RONDELLE GLASS BEADS LARGE HOLE 5mm TOP QUALITY GLS2
10 FACETED 14mm SKY BLUE RONDELLE GLASS BEADS LARGE HOLE 5mm TOP QUALITY GLS2
10 FACETED 14mm SKY BLUE RONDELLE GLASS BEADS LARGE HOLE 5mm TOP QUALITY GLS2
10 FACETED 14mm SKY BLUE RONDELLE GLASS BEADS LARGE HOLE 5mm TOP QUALITY GLS2

10 FACETED 14mm SKY BLUE RONDELLE GLASS BEADS LARGE HOLE 5mm TOP QUALITY GLS2

LOT OF COLOUR B1-10mm 10pcs PEARLED PLASTIC SHANK WEDDING BABY ITALIAN BUTTONS. Da Vinci Pennello Tondo Pelo Di Martora Siberiana Kolinsky Serie 10 Maestro N°2, 17 Colours Van Decal Bumper Novelty Sticker DUB euro JDM Panty Dropper Car, NASTRO IN RASO CON PUNTINI SCRAPBOOKING RAYHER 10 m H9,5mm ROSSO, MARRÓN 788 - 50 g / ca 210 m Wolle MISSISSIPPI-3 von Katia, Sanggol Nursing PillowBottle Feeding Pillow, Snoopy Iron On Transfer Light or Dark Fabrics 5 x 7 Size. Baby Bottle Nylon Bottle Brush Bottlebrush 25cm Long, 12 x Preciosa 7mm Montana gold-foiled flatback cabochons. Besteck * Löffel * Baby * Ess Lern rosa Set * Playshoes * blau od. Cotton fabric to make oven gloves mitten pot holder print vtg NOS antique shop. Munchkin Click Lock Deco Sippy Cup 266ml Pink 1 2 3 6 12 packs. RETRO 1953 VOGUE #V1043 LADIES ELEGANT FLARED DRESS & BELT PATTERN 6-12 FF. Baby Girl Becomes Elf New Just Add A Kid oversize super absorbent Baby Bib. multi color Pink and Blue 5/8" grosgrain ribbon the listing is for 5 yards.Pink Chevron Handmade Baby "Rag" Burp Cloths Set of 2, Satin Band basteln nähen 20 m SATINBAND SCHWARZ 25 mm p00ba0204x2. 2 x 2 = 4 Stück NUK Genius Color Silikon Schnuller 6-18 Monate Frosch Wal, MosaiCraft Pixel Craft Mosaic Kit 'Home for Christmas' Pixelhobby, DARLING BEATRIX POTTER PETER RABBIT & FRIENDS COT QUILT AND BUMPER SET. SEALS SECURITY STICKERS 1000 GLOSS GOLD 25MM ROUND SELF ADHESIVE BLANK LABELS, 10 Guitar Pick Stamping Tags Anodized Aluminum Red MT154, Sheet Glitter Iron-on Hot-Fix Clothing Vinyl Transfer for fabric 20cm x 25cm. 4 Leaf toggle clasps antique silver tone FS61,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

10 FACETED 14mm SKY BLUE RONDELLE GLASS BEADS LARGE HOLE 5mm TOP QUALITY GLS2

De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld. Alle definities van de staat bekijken : Energieeffizienzklasse: : nicht Angabepflichtig. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. MPN: : Z-S0925: UPC: : 610373645014. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Batman Harley Quinn with SMOKING GUN Licensed Adult T-Shirt All SizesKleding en accessoires. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Color: : Black: MPN: : 185-0011046050, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Leg Resistance Bands, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Type: : Measuring & Marking Tools: Brand: : Beta Tools, MPN: : AK8440: EAN: : 5051747504073, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : MB Quart, Length: : 10m: Secondary Colour: : N/A, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. PERSONALISED WOODEN DUMMY CLIP / HOLDER / CHAIN Baby, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 10886 Garten - Kupplung Messing Blindkupplung kompatibel zu Geka SchnellkupplungTuin en terras.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

10 FACETED 14mm SKY BLUE RONDELLE GLASS BEADS LARGE HOLE 5mm TOP QUALITY GLS2

10 FACETED 14mm SKY BLUE RONDELLE GLASS BEADS LARGE HOLE 5mm TOP QUALITY GLS2, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp