“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Bridal & Rose Gold Berisfords 'MR & MRS' D/Faced Satin Ribbon 15 & 25mm White

Berisfords 'MR & MRS' D/Faced Satin Ribbon 15 & 25mm - White, Bridal & Rose GoldCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Ribbon Type: : Polyester satin feel , Theme: : Weddings: Modified Item: : No , Format: : Ribbon By the metre: Colour: : Various , Type: : Polyester: Country/Region of Manufacture: : Unknown , Length (Mtrs/ Yds): : various: Custom Bundle: : No , MPN: : Does Not Apply: Style: : Single-Sided , Brand: : Berisfords: Material: : Polyester , Design: : Printed: Width: : 15mm & 25mm , 。

Bridal /& Rose Gold Berisfords /'MR /& MRS/' D//Faced Satin Ribbon 15 /& 25mm White
Bridal /& Rose Gold Berisfords /'MR /& MRS/' D//Faced Satin Ribbon 15 /& 25mm White
Bridal /& Rose Gold Berisfords /'MR /& MRS/' D//Faced Satin Ribbon 15 /& 25mm White
Bridal /& Rose Gold Berisfords /'MR /& MRS/' D//Faced Satin Ribbon 15 /& 25mm White
Bridal /& Rose Gold Berisfords /'MR /& MRS/' D//Faced Satin Ribbon 15 /& 25mm White

Bridal & Rose Gold Berisfords 'MR & MRS' D/Faced Satin Ribbon 15 & 25mm White

Sam Kinison # 10-8 x 10 T-shirt iron-on transfer. Benton & Johnson Goldwork-Pearl Purl-Gilt metal embroidery thread-choose width, cushion zips Grey 22” X 10 Zips, Costumes Fabric Halloween Stuff Mrs Grossman's Giant Stickers 2 Strips. Bosch HBN9362GB/01 HBN9371GB/01 HBN9372GB/01 HBN9651/01 Main Oven Door Seal, 1 Box Schließe Steckverschluss Kastenverschluss Steckverschluss box clasp, LED Kristall Decken Leuchte Fernbedienung Tageslicht Lampe dimmbar Blüten-Design. Amazing Lace BTY Studio 8 Quilting Treasures Pink White 100% Cotton Screenprint. Deer Pair Metal Wall Art 19" x 13". Uncle Sam # 10-8 x 10 Tee Shirt Iron On Transfer, SUN SONNE Wandspiegel Spiegel Runderspiegel in JADE GRÜN BAROCK Antik Stil Neu, Red & Black Buffalo Check 6x6 Paper Pack.Screw Stack 500+ Great for Art & Craft. Wiggly Googly Eyes 5 sizes Coloured, Quilling Paper Strips NARROW 1/16 wd 50 pc Pack Many SOLID Colors 2 Pick From. Celebrate A Royal Pair Disney Stickers Crowns Tiara EK Success Princess Wedding. Reindeer PACK OF 10 18mm MDF Kinder Egg Holder Freestanding Christmas NEW Shape. Steppdecke Bettdecke Mikrofaser MONO 135x200 200x200 155x220, Butterfly Monarch Metallic Gold Thread Cream Butterflies Cotton Fabric BTHY. Superhero Pencils with Erasers TopParty BagLoot Bag Filler Favours, 50 Stück ! Killernieten 12mm ZINK Nieten Ziernieten DIY Ledernieten Gothic Rock, Elf MDF Laser Cut Craft Blanks in Various Sizes,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Bridal & Rose Gold Berisfords 'MR & MRS' D/Faced Satin Ribbon 15 & 25mm White

Cross Verve merlot Ballpoint Pen BNIB rare collectible free ship at0022, Alter: : 2000 bis jetzt: Designklassiker: : Aktuelles Design, Brand: : Timeless Treasures: Material: : 100% Cotton. 5W LED 284mm Frosted Double Ended Tubular Lamp, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Custom Bundle: : No: Occasion: : Wedding, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Marke: : JK Fashion: Präzises Material: : 95% Polyester 5% Elasthan, Model: : T93KV9JK3: Main Colour: : Black. Beschreibung des Paketinhalts: : Zylinder inkl, Produktgruppe: : Kühlsystem: Herstellernummer: : LP-2418-EP-001-12, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Länge: : Oberschenkellang: Marke: : OPUS, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Greek Animal Rescue is a small UK registered charity which is run entirely by unpaid volunteers and we are dedicated to alleviating the suffering of the abused, MPN: : 882-0606-0: Style: : Lantern. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Carte Dragon Ball Z DBZ Carddass Hondan Part 14 #Reg Set 1993 MADE IN JAPANVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Bridal & Rose Gold Berisfords 'MR & MRS' D/Faced Satin Ribbon 15 & 25mm White

Bridal & Rose Gold Berisfords 'MR & MRS' D/Faced Satin Ribbon 15 & 25mm White, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp