“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

SHABBY CHIC UNLACKIERT BUCHSTABEN AUS HOLZ FREIE AUSWAHL CA 15 CM

SHABBY CHIC - BUCHSTABEN AUS HOLZ - CA. 15 CM - FREIE AUSWAHL - UNLACKIERTMöbel & Wohnen, Dekoration, Außen- & Türdekoration !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Ausländisches Produkt: : Nein , Modifizierter Artikel: : Nein: Marke: : Zeitlos Schönes , Herstellernummer: : nicht zutreffend: Produktart: : Buchstaben , Angebotspaket: : Nein: Material: : Kieferholz , Farbe: : Natur unlackiert , 。

SHABBY CHIC UNLACKIERT BUCHSTABEN AUS HOLZ FREIE AUSWAHL CA 15 CM
SHABBY CHIC UNLACKIERT BUCHSTABEN AUS HOLZ FREIE AUSWAHL CA 15 CM

SHABBY CHIC UNLACKIERT BUCHSTABEN AUS HOLZ FREIE AUSWAHL CA 15 CM

Knitting Bag Sewing Kit Craft Bag Sewing Box Spool Store Machine Bag. 100% cotton Quilting Fabric Giordano Blue Teddy Vintage Toys, Job Lot Mix Oddments Balls DK Wool Knitting/Crochet Yarns,Granny Squares Crafts, Feed Dog #225-48119 For Juki Industrial Zig-Zag Sewing Machine, Christmas Fabric Riley Blake White Home for the Holidays Main, Asatru Slavic Heathen Norse Viking / Pagan Symbol Sew On Fabric Patches. Size 80/12 Sewing Machine Needle Pack3 Klasse Titanium Needle, Rat Race Redux Cream Traffic Jam Cotton Fabric Fat Quarter Michael Miller, Tripod For Olympus E-PL5 SLR Camera w/ Extendable Legs & Extra Strong 500G Mount. 16 mm by US Stamps X514S Basketweave Leather Stamp 5/8" L, Naruto Anime Bedding Set Duvet/Quilt Cover Pillowcases Domitory/Bedroom Students, Fat Quarter Birds of Feather Words on Blue Quilting Fabric Benartex. NOTICE ISUZU PARKING ONLY Muestra Del Metal Tin Cartel, LOT de 100 BELIERES attaches pendentif ARGENTÉ FONCÉ 7 x 4mm perles bijoux, party birthday mermaid personalised mu Unicorn party stickers. by the 1/2 yard 20596 17 MODA Fabric ~ ONCE UPON A TIME ~ Stacy Iest Hsu.A5 Numbers 1-10 Brown Kraft Wine Bottle Tags, 14MM MATRIX TURQUOISE GEMSTONE DARK BLUE MOSAIC ROUND 14MM LOOSE BEADS 7", ... Easy 3D Rose Flower Sugarcraft Cut Out Templates For Icing Cake Decoration, Moda CHEEKY 31143 12 Pink Floral URBAN CHICKS Quilt Fabric RETRO 30 Reproduction, 4 Pattumiera per esterni rifiuti con coperchio secchio bidone tontarell 45 Lt, 1000 Crystal Flat Back Acrylic Rhinestones Gems Diamond 4mm UK stock, NEW 156 cm Wide 100% Cotton Vintage Floral Dainty Roses on Cream Design, OOAK Mini Scapes,Jewelry D00394 4 Lg Polished Stones. AU MAISON Wachstuch Star grey graue Sternchen beschichtete Baumwolle 0,5 Meter.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

SHABBY CHIC UNLACKIERT BUCHSTABEN AUS HOLZ FREIE AUSWAHL CA 15 CM

Garment Care: : Machine Washable: Material: : 100% Cotton Jersey. OFFICIAL LICENSED - HELLOWEEN - HELLBOOK T SHIRT POWER METALKleding en accessoires, Gästezimmer: Marke: : Steffensmeier - Die Welt der Teppiche. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 3. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, Personalised Vintage Flowers & Lace 7, Cowgirl 3x5H Black Metal Picture FrameHuis, Country/Region of Manufacture: : China: Type: : Sign Making, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Genre: : Wissen & Technik: Referenznummer(n) OE: : nicht zutreffend. Serviceheft Wartungsheft Inspektionsheft auch Ford geeignet, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : 365chic. Pattern: : Funny Novelty: Size: : S. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : First Line. Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Other Part Number: : EPDN7003. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

SHABBY CHIC UNLACKIERT BUCHSTABEN AUS HOLZ FREIE AUSWAHL CA 15 CM

SHABBY CHIC UNLACKIERT BUCHSTABEN AUS HOLZ FREIE AUSWAHL CA 15 CM, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Hout

Telefon

Whatsapp