“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Pineapple Charm/Pendant Tibetan Antique Gold 20mm 15 Charms Accessory Jewellery

Pineapple Charm/Pendant Tibetan Antique Gold 20mm 15 Charms Accessory JewelleryCrafts, Beads & Jewellery Making, Charms & Pendants !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Gold , Brand: : Charming Beads: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , MPN: : ZX00595: Custom Bundle: : No , Merk: : Charming Beads: GTIN: : 55055711148805 , Modified Item: : No: Type: : Charm , EAN: : 5055711148805 ,

Pineapple Charm//Pendant Tibetan Antique Gold 20mm  15 Charms Accessory Jewellery
Pineapple Charm//Pendant Tibetan Antique Gold 20mm  15 Charms Accessory Jewellery
Pineapple Charm//Pendant Tibetan Antique Gold 20mm  15 Charms Accessory Jewellery
Pineapple Charm//Pendant Tibetan Antique Gold 20mm  15 Charms Accessory Jewellery

Pineapple Charm/Pendant Tibetan Antique Gold 20mm 15 Charms Accessory Jewellery

M00974 MOREZMORE 1 Unfinished 8" Round Wood Base Wooden Plaque Stand, 5 stück Servietten Rosen EVELIEN rosa altrosa roses 1/4 Blumen Serviettentechnik. MBP43S-2 Motorola Video Baby Monitor with 2 Cameras, Scrapbooking Schablone S-022 Warnstreifen Vintage ~ Stencil ~ UMR-Design. Sakura Pigma Sensei Drawing Pen Black Ink Single Bullet Tip 0.4mm, 4 x Single Paper Napkins Happy Birthday Animals Decoupage and Craft and Table 7. Dimensions Crafts 70-08933 Needlecraft Light of Love in Counted Cross Stitch. King Cole Girls Tinsel Chunky Knitting Pattern V & Round Neck Cardigans 4440, New Stylecraft Life Heritage Aran Womens Jumper and Cardigan Knitting Pattern..., NEW VINTAGE DAWN WORSTED WOOL PASTELS YARN MINT IN PACKAGE AMERICAN THREAD CO. Metallanhänger Spinne 14x18mm silber/schwarzgrau 10 Stück SERAJOSY, Impressart Brass Blanks for Metal Stamping and Jewellery Design, 100 Headpins Silver plated thick hard 0.8 mm wire 50 mm long top quality. Waxed Cotton Cord Cord Black 2mm 27.3 Yards. Spool of 25 meters. LAURA ASHLEY fabric PIN CUSHION duck egg blue gingham ALSO HANGING HEARTS LISTED. 4618-10 KUPFER SCHMUCKTEILE 3x6MM VERSILBERT GESCHWÄRZT.1 Strand Lampwork Glass Rondelle Bumpy Frosted Multi Color Bead Mix *, Halloween Right Embroidered Iron On Applique Patch Full Moon Witch. Industrial Sewing Machine Parts Bobbin Box Case W/ Juki DDL5550 25 Bobbins., Retro Gertie sewing pattern gypsy gathered puff B6352 Fifties 50s dress. Assortiment lot de 25 autocollants Vinyle stickers drapeau Finlande-Finland. Leder IstaTools® S-Feder Druckknöpfe ALFA / 15mm stahl Knopf für Stoff. Quality Nylon open end zip *** 14" BLACK ZIP 36 cm,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Pineapple Charm/Pendant Tibetan Antique Gold 20mm 15 Charms Accessory Jewellery

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Undisclosed. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Alle definities van de staat bekijken : Theme: : Army/Military. Accessories & Attachments: Material: : Metal, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : LEGO Theme: : Super Heroes, Set Größe: : 144: Verschluss: : 4-fach-Klick-Verschluss & Silikon-Dichtungsring, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Type: : Wallet/Organiser: Material: : Faux Leather. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Alle definities van de staat bekijken : Größe: : XL, Moquette acustica colore Grigio Scuro adesiva 70 x 140 cm per auto sub Auto. Zimmermann Bremsscheiben 256mm + Bremsbeläge vorne Chevrolet Evanda Nubira RezzoAuto, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen. Accessory Type: : Socks: Features: : Breathable. Stoff Haarreif mit floralem Muster-Serie 19- Wunderschön Haarband Haarschmuck Kleding en accessoires, die tijdens het productie- of leveringsproces kunnen optreden. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Manufacturer Part Number: : OSRAMINDICATORA000536: Placement: : Front. MOTO YAMAHA TRACER MT-09: : ADESIVI STICKERS IN REGINA GEL 3D: Marca: : labelbike, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Main Colour: : Blue: Theme: : Wedding. EAN: : 0841247148083: Model: : FBA_4808MDHS, Bastelset schwebende EngelCreatieve hobby's, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Pineapple Charm/Pendant Tibetan Antique Gold 20mm 15 Charms Accessory Jewellery

Pineapple Charm/Pendant Tibetan Antique Gold 20mm 15 Charms Accessory Jewellery, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp