“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Embroidery Hoop Set VM2600 Brother Innov-is 1500/1500D/2500D VE2200 4 Pc

4 Pc. Embroidery Hoop Set - Brother Innov-is 1500/1500D/2500D, VE2200, VM2600Crafts, Needlecrafts & Yarn, Embroidery & Cross Stitch !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : SA437/SA438/SA439/SA441 , Brand: : Unbranded: UPC: : Does not apply , 。

Embroidery Hoop Set VM2600 Brother Innov-is 1500//1500D//2500D VE2200 4 Pc
Embroidery Hoop Set VM2600 Brother Innov-is 1500//1500D//2500D VE2200 4 Pc
Embroidery Hoop Set VM2600 Brother Innov-is 1500//1500D//2500D VE2200 4 Pc
Embroidery Hoop Set VM2600 Brother Innov-is 1500//1500D//2500D VE2200 4 Pc

Embroidery Hoop Set VM2600 Brother Innov-is 1500/1500D/2500D VE2200 4 Pc

SU Elna Blindstichpuss Für Elna Supermatic SP TSP. Calico Fabric Medium Weight 100% Cotton £15 For 5 Metres Superior Quality, TELA PITTURA TELAIO ALTO SPESSORE CM 3,8 misura 30 x 70 cm, 2 Breloques Pendants FILLE TURQUOISE "Argenté-Email" 16 x 24 mm, Baumwollstoff LAZARE Faultier dunkelgrau braun grau 1,5m Breite, NEW 90 Per Pack .37in 9.6mm LOT OF 3 PACKS: Black Number BEADS. 2 PERLES ROUGES DONUTS CHARMS SOCLE ARGENTÉ VERRE GIVRÉ LAMPWORK pr serpent D721. per FQ 110cm wide #1 Matilda Blue Books Cotton Fabric by Roald Dahl. SIMPLE STORIES 4959 CARPE DIEM POSH BOOKMARKS TABLET. REINDEER SWIRLS PONY BEAD BANNER PDF PATTERN ONLY. Creative Expressions Craft Dies By Sue Wilson-Starlight Daisy, 50 X 4 INCH SQUARES PIECES CHARM PACK COTTON PATCHWORK FABRIC SPRING FLOWERS, Ella Rae SUPERWASH CLASSIC Double Knitting Yarn 37 Russett Wool 100g. 30 I AVOCADO YOU ENVELOPE SEALS LABELS STICKERS PARTY FAVORS 1.5" ROUND, CASSETTO AEROVAC ORIGINALE BIN PER IROBOT ROOMBA SERIE 500 510 520 521 525 530. 1170 BabyGirls DK Hooded Capes 1 to knit 1 to crochet Vintage Knitting Pattern, Dufex 3D Decoupage Trains Pyramex, 40 Grabkerzen Memoriam Engel T4 Golddeckel Grabkerze Grablicht Grablichter.DMC Pearl Cotton #3 #993 15 M Skein Coton Perle Needlepoint Thread Article 115. Three Sisters Springs Florida Embroidered Patch Iron Sew-On Gear Applique. Handmade Vintage Wood Street Road Sign DRURY LANE, American Crafts We R Memory Keepers Classic Faux Leather Scrapbook Album D-Ring. BUY 2 GET 1 FREE 100 x Large GOLD Sequin Shapes Flat Sewing Trim Costume Craft. Dolan Designs Southport 5 Light Bath Chrome 3405-26, Marabu Textilmarker "Textil Painter Glitter"silber Textilstift Wäschestift, 8pc 18mm Duck Egg Blue and Silver Coat Shirt Trouser Cardigan Kid Button 0837.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Embroidery Hoop Set VM2600 Brother Innov-is 1500/1500D/2500D VE2200 4 Pc

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Size: : 20 x 20 Inches Toilet rug: MPN: : 2denglong-3. 5 Stage Reverse Osmosis Drinking Water Filter System 100 GPD + Permeate Pump1000Huishoudapparatuur. Philips Senseo Padhalter schwarz für 1 Pad HD7810 + HD7811 + HD7812 - NEU -Huishoudapparatuur, Material: : Plastic: Type: : Method, Sleeve Length: : Short Sleeve: MPN: : TB0116T. Holiday: : Halloween: Type: : costume accessory, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Peugeot 207 Sw Wk 2007-2016 OEM Clutch Slave Cylinder Hydraulic System ReplaceAuto, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Country/Region of Manufacture: : Belgium: Main Colour: : Blue, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Trisens, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), KIT CINGHIA DISTRIBUZIONE ORIGINALE + POMPA ACQUA FIAT 500 PANDA PUNTO 1. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, 170x100 CM Tappeto Bambini camerette Circuito Cars - (Galleria farah1970)Huis, Fantasia: : Floreale: Colore principale: : Stampa Digitale Multicolor. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Candy/Chocolate Mold. Kitchen measurement conversion chart vinyl decalHuis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 2017 Topps Now Online Exclusive Base #110 Aaron Judge New York Yankees CardSports Mem.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Embroidery Hoop Set VM2600 Brother Innov-is 1500/1500D/2500D VE2200 4 Pc

Embroidery Hoop Set VM2600 Brother Innov-is 1500/1500D/2500D VE2200 4 Pc, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Benodigdheden, Borduurringen, lijsten machine

Telefon

Whatsapp