“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

pkg of 160-1 Oz 16 Ga BRASS JUMP RINGS 7 MM O/D Solid Brass

16 Ga BRASS JUMP RINGS 7 MM O/D (pkg of 160 - 1 Oz) Solid BrassCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Modern Findings (TM) , Country/Region of Manufacture: : United States: Model: : Brass Jump Ring (Saw-Cut , Country of Manufacture: : United States: UPC: : 0619159673869 ,

pkg of 160-1 Oz 16 Ga  BRASS JUMP RINGS 7 MM O//D Solid Brass
pkg of 160-1 Oz 16 Ga  BRASS JUMP RINGS 7 MM O//D Solid Brass
pkg of 160-1 Oz 16 Ga  BRASS JUMP RINGS 7 MM O//D Solid Brass
pkg of 160-1 Oz 16 Ga  BRASS JUMP RINGS 7 MM O//D Solid Brass

pkg of 160-1 Oz 16 Ga BRASS JUMP RINGS 7 MM O/D Solid Brass

Silver Glitter Christmas Holiday ribbon "Celebrate it", 5 1/2" x 18' NEW LOT/3. Rice Paper for Decoupage Decopatch Scrapbook Craft Sheet Roses on Crackle 2. 1507 PROMOTION lot de 1500 STICKERS et GOMMETTES REF. 6 x Blue and Black Gel Pen School Stationary Office Home Colour Set Writing Grip, 10% Off Hands Across the Sea Samplers Ctd X-stitch chart-Eliza Bell Cox 1832. reversible Disney Sofia The First Amulet Single Panel Duvet Set. Debbie Bliss Rialto Chunky yarn 5 x 50g balls in #25 Russet, 70pz Mini Cubi Di Legno Fette per Artigianato Accessorio Creativo Fai Da Te. BC272 6 Skull Charms Antique Bronze Skull and Crossbones. Ausstechform Totenkopf 9 cm Ausstecher Skull Städter, 18k Rose Gold Plated Jewellery Findings Plated Bails. GARDENA Comfort Heckenschere 700 T 00394-20, 8MM CHALCEDONY BLUE AGATE GEMSTONE ROUND FLAT LOOSE BEADS 15.5".1m Borte Gewebt/Webband 33mm Breit, LOT 4 FERMOIRS TOGGLE FEUILLE 19MM x 23MM METAL ARGENTE colliers bracelets *T12, Extreme Sports Duvet Cover Set with Pillow Shams Motocross Rider Print. Genuine Conceal Zipper FOOT #35N BERNINA New Style Activa Artista Aurora 120-200. PERSONALISED STICKERS BAGS SWEET CONES GUESS HOW MUCH I LOVE YOU CHRISTMAS XMAS. 145B/ BELLE BOBINE ANCIENNE DE FIL DMC COTON ALSA N° 40 VERT N° 904. Cannabis Pot Leaf Patch Iron On Applique Alternative Clothing Marijuana. Iraq War Vet Ribbon Small Rocker Iron On Patch 4"gh x 1.5" Military Vet P3127,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

pkg of 160-1 Oz 16 Ga BRASS JUMP RINGS 7 MM O/D Solid Brass

De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 4x Paper Napkins - Flower Composition white - for Party. Vintage Crochet PATTERN to make Shadow Filet Flower Block Square Doily ShadowFloCreatieve hobby's. Genuine Original Games Workshop 32mm Round Bases X 5Speelgoed en spellen, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Custom Bundle: : No: MPN: : 20009797, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : SCHWALBE. Exact Material: : Outer - 100% Polyester. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Graphic Tee, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Sozius Sitz Sozius Sitzbank Sitzkissen für Suzuki SV 650 SV650 SV 1000 2003-2016Auto. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Miss Sixty, Main Colour: : Black: Belt Type: : Fashion Belt. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer: : Sealey, Qualität: : Erstausrüsterqualität: Teilehersteller/Anbieter: : MEYLE, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Leiser Deckenventilator Beleuchtung Wandschalter kühlt im Sommer wärmt im WinterHuishoudapparatuur, SET of 4 ~ Brass TIE BACK Pin-On RINGS & HOOKSHuis. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

pkg of 160-1 Oz 16 Ga BRASS JUMP RINGS 7 MM O/D Solid Brass

pkg of 160-1 Oz 16 Ga BRASS JUMP RINGS 7 MM O/D Solid Brass, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Jump- en splitringen

Telefon

Whatsapp