“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1/2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD JUMP RING

18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1/2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD JUMP RING Crafts, Beads & Jewelry Making, Jewelry Findings !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Modern Findings , Country/Region of Manufacture: : United States: UPC: : 0619159674064 ,

18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1//2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD  JUMP RING
18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1//2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD  JUMP RING
18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1//2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD  JUMP RING
18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1//2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD  JUMP RING
18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1//2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD  JUMP RING

18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1/2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD JUMP RING

Breite 160cm ab 50 cm Stoff Pusteblume 2 Farben, Crafts-Too Jewel Pick up Tool easily place Rhinestones Swarovski Crystals gems, Pattern Only Wind Socks #212 Sewing Pattern gp212. Knopf Knöpfe 20 stück silber grau 23,5 mm groß #3165#, 10 Strand Synthetic Turquoise Heshi Hand Cut size 1.75X.5mm-2X2.25mm 12" Long. Kit vetrina ORARIO APERTO e CHIUSO negozio studio laboratorio officina bottega. Set Of 3" "Wool-Ease Thick & Quick Yarn-Blackstone Stripes. Retro Vintage Metal Sign Man Cave Lancaster Bomber. Zebra print stencil,fabric,glass,furniture,wall art,airbrush Zebra stencil. BIRTHDAY CARD PERSONALISED BORN IN YEAR AGE 18 40 70 90 60 50 21 30 80, 1 ELMO SESAME STREET QUILT SQUARE SEWING BLOCK FABRIC MATERIAL QUILTING KIDS. Wine Bottle Cookie Cutter Cake Decoration Pastry Dough Biscuit, BLACK LIQUORICE FAUX LEATHER PLAIN.SEMI ORTICOLI FAGIOLINO NANO SLENDERETTE BIG PACK. Made in the USA Machine pieced USA PATRIOTIC 13 1/2" QUILTING BLOCKS, Christmas Eve Box Topper 200 x 150mm Mdf x 40, Cotton Covered Boning 12mm 20 Metre Roll Black Or White Cheapest Price. Clarke and Clarke Bramble Summer Birds Fabric 137cm/54" wide, Rocailles Perlen 2mm Glas Orange Opak 450g Schmuck Basteln Seed Beads A26, KNITTING PATTERN Ladies Long Raglan Sleeve Lacy Cardigan & Jumper DK KC 4365, 20 Bright Orange Hand Selected and Graded Turkey Plumage Feathers US Seller,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1/2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD JUMP RING

Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : Unknown. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : handmade. Alle definities van de staat bekijken : Color: : Fuchsia. Philips Avent SCF753/05 Becher mit Trinkschnabel Schnabelbecher 260ml BlauBaby, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Room: : Dollhouse or Display in any room: Color: : Multi Color Butterfly Theme, Heater Element With Thermostats For Candy GCC580NBB80 Tumble Dryer 2100WHuishoudapparatuur. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 925 Sterling Silver Antiqued Full Angel Figure 3D Charm Pendant MSRP $21Sieraden en horloges. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Bremssystem: : ATE: Herstellernummer: : 03. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, 5 Units Hella Bulb C18W brake taillight brake taillight 8GM002091-121 2091121Auto, ORIGINAL SCT ÖLFILTER: Höhe: 74; Innendurchmesser: 29. TOP Leder Kurzgurt BALTIMORE by HippoStar bicolor schwarz/weiss 45/55/65cmSport en vakantie, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Battery Grip for Nikon D7200 + 2x EN-EL15 Batteries + Universal Remote ControlFoto en camera, MPN: : Does Not Apply: Material: : PVC Face/Polyester Backing, League: : NFL: Card Attributes: : Rookie Card.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1/2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD JUMP RING

18 GA WIRE 5 MM OD 175 P 1/2 OZ NON TARNISH ROSE GOLD JUMP RING, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Jump- en splitringen

Telefon

Whatsapp