“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Set of 18 Vivid Colors 4mm Art Pens STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens

STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens, Set of 18 Vivid Colors 4mm Art PensCrafts, Art Supplies, Drawing & Lettering Supplies !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : STABILO , Finish: : Vivid: MPN: : 688/18-1 , ProductGroup: : Home: Type: : Fineliner , ISBN: : Not Applicable: UPC: : Does not apply , 。

Set of 18 Vivid Colors 4mm Art Pens STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens
Set of 18 Vivid Colors 4mm Art Pens STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens
Set of 18 Vivid Colors 4mm Art Pens STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens
Set of 18 Vivid Colors 4mm Art Pens STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens
Set of 18 Vivid Colors 4mm Art Pens STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens

Set of 18 Vivid Colors 4mm Art Pens STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens

Perles toupies en verre 6mm jaune foncé orange 1 chapelet de 55 perles. Clayre & Eef Kosmetik Täschchen Kulturbeutel rot weiß Punkte 21x10x7cm, Mud Pie Birthday Boy Baby Growth Milestone Month Tie Outfit Stickers 1002005. Love Charm/Pendant Tibetan Antique Silver 14mm 30 Charms Accessory Jewellery. PACK 6 PAPERMANIA CRAFT COLLECTION TRIMS PASTELS. Neotrims Real Ostrich Feather Fur Ribbon Trimming Fringe,Fire Retardant Finish, Metallic Pens for Black Paper Greeting Card DIY Painting Marker Pen Set Assorted. 6" Heavy Duty Stainless Steel Tailor Upholstery Scissors Shears Utlity Sewing, Touch Twin Marker Brush PB271 Layoutmarker Light Blue. 75 g 4,65€/100g 10 x 40 mm ca.105 Stück Efeunadeln Krampen Römerhaften, 20 Antique Bronze Filigree Connectors Joiners Wraps Love Heart Links 53mm, Structo Loom Crank Handle, Sunbrella® Indoor Outdoor Upholstery Fabric Flagship Hemp 40014-0148, Small Antique Silver Round Swirl Connector Component 20mm Pack of 1 E91/8. 20 Gauge 2 Pair 14KT Gold Filled French Hoop Earwires with Loop, DOVECRAFT TIS THE SEASON BOUTIQUE PACK 48 X 8" x 8" PAPERS. Evening Card Wedding Invitation with Envelope Pencil Us In Save The Date. 2 BOUCLES D' OREILLE TIGE et strass COULEUR ARGENTE b71.6 pc set Pokemon Fabric Applique Iron On Ons. Floss & Rock Knitting Dolly Set Coloured Wool Bobbin Knitting Nancy Doll Gift. 3 NEW different Pink colors GUTERMANN 100% polyester thread 110 yard spools. RUBYCA 25MM 20 Sets Large Metal Big Tree Spikes and Studs Metallic Screw-Back fo, Musik Noten Klaviertasten "Concerto" schwarz/weiß Patchwork Quilt Stoff €16/LfM. Notre Dame " Fightin' Irish' VINTAGE EMBROIDERED IRON ON PATCHES PATCH LOT 2. 8 x Tibetan Silver Good Luck Horse Shoe Charm Pendant Jewelry Making Craft. Medical 10 Barbie Patient Large Stickers Rewards,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Set of 18 Vivid Colors 4mm Art Pens STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens

Product Type: : Earrings: Fastening: : Hook, Präzises Material: : Single-Jersey: Material: : Baumwolle, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Non-Domestic Product: : No: Character: : boba Fett. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : FANTASY FLIGHT GAMES. 12 pc Mickey Mouse Inspired Polka Dot Latex Balloons Party Decoration DisneyHuis. Features: : Scented: Scent: : Pineapple Cilantro, Number in Pack: : 12: Fish Species: : Trout, Sub Style: : Fishing: Product Line: : Water Shoe, Pantaloni da lavoro leggeri Cotone Stretch Multitasche ISSA LINE 8738 bicoloreKleding en accessoires. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Referenznummer(n) OE: : BMW 11 81 1 137 238, Produkttyp: : Bremsbelagsatz: Marke: : Hausmarke, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Fender Mexico '60s Classic Stratocaster/Strat Maple Neck. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Themen: : Musik: Farbe: : mehrfarbig, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Einbauposition: : Vorne: Hersteller: : MEYLE, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Anzahl der Lichter: : 1 - 3: Herstellernummer: : nicht zutreffend. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Era: : Modern (1981-Now): Team: : Jacksonville Suns.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Set of 18 Vivid Colors 4mm Art Pens STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens

Set of 18 Vivid Colors 4mm Art Pens STABILO Point 88 Mini Fineliner Pens, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie, Pennen, markers, stiften

Telefon

Whatsapp