“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

FULLY FUNCTIONING 19 MM HOLDER ONE STERLING SILVER 925 SAFETY PIN CHARM

ONE STERLING SILVER 925 SAFETY PIN / HOLDER / CHARM, 19 MM, FULLY FUNCTIONINGCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Bails , Material: : Sterling Silver: Quantity: : 1-5 , Size: : 19 mm: Type: : Findings , Colour: : Silver: Brand: : Unbranded , Country/Region of Manufacture: : Unknown: EAN: : Does not apply ,

FULLY FUNCTIONING 19 MM HOLDER ONE STERLING SILVER 925 SAFETY PIN CHARM
FULLY FUNCTIONING 19 MM HOLDER ONE STERLING SILVER 925 SAFETY PIN CHARM
FULLY FUNCTIONING 19 MM HOLDER ONE STERLING SILVER 925 SAFETY PIN CHARM
FULLY FUNCTIONING 19 MM HOLDER ONE STERLING SILVER 925 SAFETY PIN CHARM

FULLY FUNCTIONING 19 MM HOLDER ONE STERLING SILVER 925 SAFETY PIN CHARM

Beading Needles and Threader. High Quality Cream Beige Basket Weave Fabric Fire Retardant Upholstery AF04. SV Werder Bremen GOTS Baby Body Dribbler Gr 56-80, Schmuckatelli Co SMUKEP Emerson Skull Bead Pewter 3/8" x 1/2" x 1/2" Sculpted p, NEU Baumwolljersey 0,25 x 1,50 Rosenzeit apricot/grau/rosa auf ecru Swafing, 1 großer Buchstabe M Gießform, Clip On Earrings Platinum Iron 18x7mm 10 Pcs Findings Jewellery Making Crafts, Silho... Vinyl Ease 6" x 300' Roll Clear Application Transfer Tape for Cricut. 1 x 22m Spool White Satin 10mm Ribbon Y12930. Berroco wool acrylic yarn Viola :Millefiori #7859:, EK SUCCESS STICKO EPOXY STICKERS HALLOWEEN DOTS COLOURFUL CIRCLES, Tree Frog Stencil mixed designs and sizes craft decorating air brush. CLOVER CLO3004 POINT PROTECTOR SM CIRCULAR NEEDLE 0-8 4PC NEW. Jack Dempsey Stamped White Quilt Blocks 18"x18" 6/pkg-lone Star. Full Drill 5D Diamond Painting Embroidery Cross Stitch Kit Art Snake 11.8*11.8". Canson Xl Mix Media Pad 9X12, 1 Yard of 8 Inch Burgundy Rope Bullion Fringe Trim. Crafting Cotton 6ply DARK BROWN New Cotton Knit Crochet Weave 220m washable. Fellpuschel Fellbommel 18mm m.Öse #5284 blau-gelb 3St.inner diameter 1.75" Lily Flower Red Yellow Black Plastic Buckle 2.25" Diameter. Cabochons Halbedelstein 18x25mm Achat Hämatit Chrysocoll Cabochons SERAJOSY. SB-Btl geglüht 30 cm Steckdraht 65 Stück 0,60 mm ø. Prym 5 Universal Sewing Machine Needles No.60-8 130/705 152409. 10g Transparent-Lustered Teal Blue TOHO Seed Beads Japanese 11/0-108BD. 10 Bottoni a forma di rosa in metallo colore argento anticato foro diet 8890 N. 925 STERLING SILVER CUBOID Cubes Spacer Beads Jewellery Making FINDINGS. WHITE PATENT ITALIAN Leather Calf Cow Hide Scraps Scrap Square Pieces, LIBERTY FABRIC LIST 2-32X32CM SQ TANA LAWN REMNANTS CRAFT PATCHWORK SALE,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

FULLY FUNCTIONING 19 MM HOLDER ONE STERLING SILVER 925 SAFETY PIN CHARM

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. 1pc Miniature Halloween Candy Chocolate Brownie pendant clip charm bead 11mmSieraden en horloges, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Wire Specs: : 18AWG/2: Model: : E-818. Everyday: Sleeve Length: : Short Sleeve, Alle definities van de staat bekijken : Prodotto non nazionale: : No, Alle definities van de staat bekijken : Color: : Multi-Color. PH del suolo: : Neutro: Clima: : Secco, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Luggage Combination Lock - Luggage Lock BLACKSport en vakantie, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Rocker Arm Shims for Harley Davidson Shovelhead & Sportster - 0, Größenkategorie: : normale Schuhgröße: Themen: : Sport- und Freizeit Füßlinge. Stärke: : Hard: ISBN: : Nicht zutreffend, Material: : Polyester: Style: : Neck Tie, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Material: : MDF/Spanplatte - Hochglanz lackiert: Herstellernummer: : A1000, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Francois Cevert - Exclusive Unpublished PHOTO Ref 041Verzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

FULLY FUNCTIONING 19 MM HOLDER ONE STERLING SILVER 925 SAFETY PIN CHARM

FULLY FUNCTIONING 19 MM HOLDER ONE STERLING SILVER 925 SAFETY PIN CHARM, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Sluitingen en beugels

Telefon

Whatsapp