“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Stencil Shabby Chic FRENCH VINTAGE furniture ART CRAFT 190 micron MYLAR A5 161

Stencil Shabby Chic FRENCH VINTAGE furniture ART CRAFT 190 micron MYLAR A5 (161)Crafts, Art Supplies, Other Art Supplies !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply , Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Brand: : Cfsupplies Stencil Store , Type: : Polyester Stencil: Material: : Mylar/Melinex PET Film , Size: : A5/A4/A3: Item: : Shabby Chic French Vintage Stencil , EAN: : Does not apply , 。

Stencil Shabby Chic FRENCH VINTAGE furniture ART CRAFT 190 micron MYLAR A5 161
Stencil Shabby Chic FRENCH VINTAGE furniture ART CRAFT 190 micron MYLAR A5 161

Stencil Shabby Chic FRENCH VINTAGE furniture ART CRAFT 190 micron MYLAR A5 161

Metall Knopf Knöpfe 10 stück silber 20 mm groß #1366#. Copic Multiliner Brown Ink Pen-.5mm Tip. 9€/100g Regia Sockenwolle 6fädig 50g Tweed waschmaschinenfest Fb098 anthrazit, Styx embroidered patch Serpent Rising Yes Asia Rush. Puerto Rico Rooster Patch Puerto Rican Boricua, 41614 oder 41615 Knit Pro Karbonz Strumpfstricknadel-Set 20cm und 15 cm, High Performance Photo sandbag Studio Video sandbag for lighting stands ga X4A8, 48 DR SEUSS CAT IN THE HAT ENVELOPE SEALS LABELS STICKERS 1.2" ROUND. Luxury Damask Jacquard Cream King Bed Duvet Quilt Cover Bedding Linen Set New. AQUAMARINE AB 202 AB Genuine Swarovski 2058/2088 Flatback Rhinestones *All Sizes, Maltese With Bow Stop Blaming Your Farts On Me It's Not Funny Dog Sign 5"x10", Lacefield Designs Zoe Peacock heavy basket cotton rayon fabric by the yard aqua. Copper Glitter Gold Large Spots Personalised Engagement Party Bunting.Glas Perlen Glasperlen beige struktur 6mm 130 Stück Schmuck Basteln V15, 24 Plastic cup candy holder favor 4" tall mini flute like shape white, Makower Metallic Star Cream Sterne Patchworkstoff Stoffe Weihnachtsstoffe Deko, NEW Pastry Board Kneading Cutting PBB1 Reversable FREE SHIPPING, Thread T-70 Bonded Nylon300 yds Gold~ A&E Made in the USA. NEW 15 METRE MINKY RETRACTABLE CLOTHES WASHING DRYING LINE, Clear Black Sticky DASH CAMS Tape ~ 50mm dia Grey ~ 3M VHB SELF ADHESIVE PADS. Nurse/Medical/Colorful Hearts Iron on Applique/Embroidered Patch. L'Amour Et Psyche William Bouguereau cross stitch chart & available as A4 print,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Stencil Shabby Chic FRENCH VINTAGE furniture ART CRAFT 190 micron MYLAR A5 161

13% Viscose & 60% Polyester: Colour: : Brown. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Nuvo Lighting, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), HELICOPTER-ERTL-COLLECTIBLES(RACING CHAMPIONS)-1:64 SCALE-MINT-, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Charakter Familie: : Cinema: Designklassiker: : Aktuelles Design. Brand: : Smithcraft: Shipping Weight: : 281 g. Non-Domestic Product: : No: Country/Region of Manufacture: : Slovakia, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 5027286002943, die tijdens het productie- of leveringsproces kunnen optreden, Placement on Vehicle: : Right: Brand: : WML. Hitzeschutzfolie Hitzeschutz Matte 20x30cm 1mm Alu Gewebe selbst klebend 800°CAuto, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. New Seymour Duncan SPH90-1b Phat Cat P90 Humbucker Size Bridge Pickup Gold USA Muziekinstrumenten. Size Type: : Regular: Fastening: : Zip. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). EBC Redstuff Uprated Front Brakes Pads - DP3954CAuto, Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt, Alle definities van de staat bekijken : Emblem: : MG, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Lens Coating: : Fully coated: UPC: : 0050234220873. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), League: : Major Leagues: Grade: : Ungraded.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Stencil Shabby Chic FRENCH VINTAGE furniture ART CRAFT 190 micron MYLAR A5 161

Stencil Shabby Chic FRENCH VINTAGE furniture ART CRAFT 190 micron MYLAR A5 161, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Overig

Telefon

Whatsapp