“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLER

925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLERCrafts, Beads & Jewellery Making, Jewellery Findings !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Featured Refinements: : Earring Hooks , Custom Bundle: : No: Modified Item: : No , Material: : Sterling Silver: Colour: : Silver , Brand: : Unbranded: MPN: : Does Not Apply , Type: : Findings , 。

925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLER
925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLER
925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLER
925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLER
925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLER

925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLER

25/50m Double Side Thermal Conductive Adhesive Tape For Chip Heatsink LED Strip, Over-dyed,embroidery floss,Melon DMC CONVERSION 407/3064 20yards, Stroller Mothercare Luxury 100% Natural Sheepskin Liner For Pushchair Car Seat, :Knitting book #7: Winter's Muse Landscapes 45% OFF! Louisa Harding, 6 Sets Silver Plated COIL Crimp Ends for 2mm 2.5mm Cord & 12mm Clasps & Chain, Dirty Fingers "I'm Daddy's Cheeky Little Monkey" Baby Bodysuit Baby grow Gift, 6MM BLACK WHITE ZEBRA MATRIX TURQUOISE GEMSTONE ROUND LOOSE BEADS 15". Country Brook Design® Pink & White Gingham Grosgrain Ribbon, Organic Egyptian Exfoliating Loofah Body Pad Strap Natural Bath Scrubber Shower. ab 5,0 m Hochwertige Posamentenborte 16 mm Light Gold Sand Spitze ab 0,83€/m, Ciao Bella 2-Sided Paper Pack 90lb 12"X12" 12/PK-Collateral Rust 12 Designs/2 E, TESSERE MOSAICO IN GOMMA EVA BUSTA 490 TESSERE 10 FOGLI COLORI ASSORTITI CM 1X1, Crafts-Too/CTA4018/Embossing /Folder Vine A4 Flower Lattice, Campfire Friends Scenic cotton Quilt fabric Quilting Treasure Bear Bunny Fox Owl, 1,3,5 Metre Easter Spring Gift Ribbon 25mm Butterflies Spots Girls Birthday. Timeless Treasures PER METRE chemistry physics biology experiment 1m Science.20 Acrylic Glass Kitty Cat Red Bow Flatback Button/DIY Craft Decor/Bead B1-Red. 96-tlg. Kartonset A4 270 g/m² ~ HQ Bastelkarton Kartenkarton Basteln ~ #27001. Reusable St Davids Star Airbrush Painting Stencil Sign Wall Door Floor Pavement, Heavy duty Extension Rails for All Standard Brother/Knitking Knitting Machine. USE TO BLEND CHAMELEON COLOURS 5 SET CHAMELEON COLOR TOPS WARM TONES, SC3388 BULK 10 Syringe Charms Antique Silver Tone Needle Medical Charm, 50 pcs x Sew On 7x12 mm Acrylic Rhinestones Clear AB Color Teardrop Shape, 14 Count RIOLIS Counted Cross Stitch Kit 5"X6.25"-Bunny With A Candy,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLER

Sleeve Length: : Short Sleeve: Brand: : AlStyle Apparel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, BAKHOOR *OUD AL MALAKI* WOOD CHIPS 40g INCENSE AGARWOOD FRAGRANCE BAKHOURHuis, Pièce détachée: Numéro de pièce fabricant: : T111, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Sturmey Archer Spares - Sa Frt Brake Cable 900Mm BlackSport en vakantie. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Metal: : 316L SURGICAL STAINLESS STEEL: Exact Product: : Navel Belly Ring. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Diagram Reference Number: : 16: Description: : REAR LOWER ARM INNER BUSHES, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : ETC, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Size Type: : Regular: Color: : Green, Intended Use: : Modification/ Enhancement: Colour: : Black seat belt cover with red stitches. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Twin Cordless Motion Activated Light Home Garden Safe Security Nighteyes OfficeHuis. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Bosch/Siemens 311134 Conditioning Cloth for Stainless Steel Set of 5Huis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLER

925 Sterling Silver Earring Fish Hook Ear Findings 19mm 0.6mm Wire UK SELLER, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Oorbellen en -ringen

Telefon

Whatsapp