“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

3M Scotch Weld Hot Melt Adhesive Glue Sticks new 5/8" x 2" Lot of 25

3M Scotch Weld Hot Melt Adhesive Glue Sticks, 5/8" x 2", Lot of 25, newCreatieve hobby's, Divers materiaal, Lijm, tape !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 3762TC , Brand: : 3M: UPC: : Does not apply , 。

3M Scotch Weld Hot Melt Adhesive Glue Sticks new 5//8/" x 2/" Lot of 25
3M Scotch Weld Hot Melt Adhesive Glue Sticks new 5//8/" x 2/" Lot of 25
3M Scotch Weld Hot Melt Adhesive Glue Sticks new 5//8/" x 2/" Lot of 25
3M Scotch Weld Hot Melt Adhesive Glue Sticks new 5//8/" x 2/" Lot of 25

3M Scotch Weld Hot Melt Adhesive Glue Sticks new 5/8" x 2" Lot of 25

Decor Cording Foot fits Bernina NEW STYLE ARTISTA ACTIVA VIRTUOSA Aurora #22,25, Cotton Quilting Sewing Fabric Hoffman Batik 2753 Autumn Pumpkins, Hemline 34mm Assorted Colour Safety Pins. Baby/Kid Birth-36kg/12Y Cosatto All in All Group 0+/1/2/3 Mister Fox Car Seat. Knit by the yard Fabric ‘Stripes’ 1/2” Black and White Cotton/Lycra, 2 mètres 200cm chaine 3,5x2,5mm AU CHOIX jonction métal argenté cuivre gunmetal, HALLOWEEN MYLAR STENCIL CRAFT HOME DECOR PAINTING WALL ART 125/190 MICRON, Fabric Freedom Green/Purple Autumn Leaves Nature Forest 100% Cotton Fabric, Edelstahlperle Großlochperle 7x9 mm Zylinder Großloch 1 Stück Bacatus *Top*. knitting WHITE Shade 1001 Wool Stylecraft Special DK yarn,crochet, Mountain Woods Animals Moose Duck Elk Cotton Fabric SPX Wild Animal 35" PANEL. 7mm/ size 3 silver lined clear bugle beads 25 grams approx. 440-465 beads. Perles de Pierre 10pc 874114001 Quartz Hématite Hématoide Rose Boules 4mm, *NEW* Tilda Plum Garden Teal Autumn Bouquet. 38-39MM BLACK VOLCANIC LAVA GEMSTONE GRADE A FLAT ROUND BUTTON LOOSE BEADS 9". Cloth Price Taggers Choose Qnty Fastener MICRO WHITE 3" Standard Tag Gun Barbs, Refresh Sunshine 7 Fat Quarters designed by Sandy Gervias for Moda Fabrics. 9ct Yellow Gold 10mm Round Pearl Bead Necklace Jewellery Clasp Catch, Embroidered Glitter Deep Purple Bubble Monogram Letter M Applique Patch Iron On, Musette Natural Semi Plain Texture Beige Slubbed Chenille Upholstery Fabric.VINTAGE WHITE MOONSTONE GLASS HEART STONES, Dovecraft Mini Cutting dies Happy Birthday Cupcake Great for cards and crafts, Disney Halloween hallowishes fireworks printed scrapbook page die cut title, 1 Metall Anhänger Charm Schmuck DIY Basteln Ahornblatt antik grün Patina 35x41mm, Multiple Sizes Makower Fabric Spots Apple Green G65-100% Cotton, NEW Caravan Die Set Lea'bilities Dies, 1 100 gr Magic Glitz 22055 Green Blue Yellow Silver Metallic SelfStriping Yarn. Disney World Stickers Lot of 3 Happy Birthday - BRAND NEW.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

3M Scotch Weld Hot Melt Adhesive Glue Sticks new 5/8" x 2" Lot of 25

Dragon Scroll Sterling Silver Ring by Peter Stone Unique Fine JewelrySieraden en horloges, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, EAN: : 4260195314849: Marke: : CopperGarden®, Main Colour: : Pink / Grey: Room: : Bedroom. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. SiteWideCondition: : New: Approximate Size (Steel Die): : See Full Item Description. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, ILAND LURES 9" ILANDER CHROME HEAD IL400 Black/Blue 9506Sport en vakantie. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. A460804: Produktgruppe: : Komfortsysteme, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. scarpe donna GIANNI MARRA 38 EU tronchetti nero grigio pelle BY766-38Kleding en accessoires. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, 2 HANDBREMSSEILE HINTEN LINKS UND RECHTS PEUGEOT 206 FESTSTELLBREMSEAuto. Alle definities van de staat bekijken : Non-Domestic Product: : No, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Tumble Dry: Material: : 100% Polyester, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). 25 ULTRA PRO PLATINUM 1-POCKET Pages 8 x 10 8x10 Sheets Protectors Brand New Verzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

3M Scotch Weld Hot Melt Adhesive Glue Sticks new 5/8" x 2" Lot of 25

3M Scotch Weld Hot Melt Adhesive Glue Sticks new 5/8" x 2" Lot of 25, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Lijm, tape, Lijmpistolen, lijmsticks

Telefon

Whatsapp