“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Genuine TOMMEE TIPPEE MONITOR Mains Adaptor Plug PB-0920-CVD 9V 200mA 230V-50Hz

Genuine TOMMEE TIPPEE MONITOR Mains Adaptor Plug PB-0920-CVD 9V 200mA 230V-50HzBaby, Safety, Baby Monitors !. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken : Output Current: : 9V 200mA , Brand: : Tommee Tippee: Input Voltage: : 230V/50Hz , Compatible Brand: : Tommee Tippee: Plug Socket Type: : UK 3 Pin Standard , Output Voltage: : 5v / 5V/ 5VOLTS / 5Volts / 5volts: MPN: : PB-0920-CVD , EAN: : Does not apply , 。

Genuine TOMMEE TIPPEE MONITOR Mains Adaptor Plug PB-0920-CVD 9V 200mA 230V-50Hz
Genuine TOMMEE TIPPEE MONITOR Mains Adaptor Plug PB-0920-CVD 9V 200mA 230V-50Hz

Genuine TOMMEE TIPPEE MONITOR Mains Adaptor Plug PB-0920-CVD 9V 200mA 230V-50Hz

Izziwotnot Jersey Interlock Fitted Pram/crib sheets 2 pack Lemon 36 x 76 cm. Baby Halloween Bodysuit long sleeved & Leggings 6-9 months, CRYSTALS LAMP PARTS 25 GLASS DROPS VINTAGE IRIDESCENT AB CHANDELIER PRISMS BEADS. Baby Overall Bodysuit Strampler Outfits Kleidung Mädchen Neugeborenes Sommer. INSIGHT TODDLER CHILD SAFETY SECURITY ELECTRICAL SOCKET UK PLUG NEW, 2 x 10cm Lucky Cats Vinyl Stickers Japanese Japan Sticker Laptop Luggage #8410, SOFT ANTI ALLERGY DUVET QUILT 150X120 CM FOR BABY TODDLER JUNIOR COT BED. STEIFF® Baby Mädchen Jogginghose Hose Rosa "Summer Colors" 62-86 2019 NEU!, LED FLEXIBLE STRIP LIGHT KITCHEN CABINET SHELF PLINTH COOL WHITE 2M & DRIVER, Choose Lettering Personalise Own Tutu Romper CUSTOMISE PERSONALISE TUTU ROMPER, Lift sticker decal *E281* weightlifting weights gym gloves benchpress squat run. For Storage Universal Stroller Organiser Bag Baby Pram Buggy Cargo Bag Black, Merry Mermaid & Friends Qualatex Latex 11" Balloons x 25, Tommee Tippee Milk Feeding Bib, Bug Bouncer Magnetic Self Close Door Curtain Keep Out Insects And Moquito Black.4pcs Newborn Headband Ribbon Elastic Baby Headdress Kids Hair Band Girl Bow Knot, 5632 Fox Run Stainless Steel Mini Ladle. Girls Fleece Pants Size 3T Black, NEW BABY HOODED JACKET  3-6 Months Girls HANDMADE PINK FREE DELIVERY, New~Stride rite~Made 2 play Machine Washable SZ 10.5 W 10 1/2 Girls shoes Toddle, Baby fork and spoon toddler utensils feeding training child tableware set MC VT, Baby's Cosy Toes Footmuff 3-in-1 in white with purple bows double lace design, Bee Kidz® Camisas Pantalón Sets Ropa de Bebe Para Niño de 3M-24M de Moda Niños.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Genuine TOMMEE TIPPEE MONITOR Mains Adaptor Plug PB-0920-CVD 9V 200mA 230V-50Hz

Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Black, Brand: : Seppala Woman: Material: : 95% Viscose - 5% Elastane. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Heater MH4B Portable Propane Little Buddy HeaterHuishoudapparatuur. Staat:: Nieuw: Herstellernummer: : AR310468. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Stock Number: : MP6-9Z1-L15-000101925: Format: : Softcover with Online Audio Access, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Harry Potter. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : No Brand, Bezeichnung-Intl: : Tire Pressure Monitoring System Tire Sensor TPMS: Referenznummer(n) OE: : 31362304, Land Rover Injector Seals V8 EFI EAC2414L 2 No OE Part EngineAuto's. 5" + 29" Vorne + HintenSport en vakantie, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Material: : Gummi: Herstellernummer: : 20 79 0037. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Genuine TOMMEE TIPPEE MONITOR Mains Adaptor Plug PB-0920-CVD 9V 200mA 230V-50Hz

Genuine TOMMEE TIPPEE MONITOR Mains Adaptor Plug PB-0920-CVD 9V 200mA 230V-50Hz, Baby, Veiligheidsuitrusting, Bewakingsmonitoren

Telefon

Whatsapp