“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Today's Deals 200pcs YKK Zipper Top Stoppers Antique Metal for Zippers #5

Today's Deals 200pcs YKK Zipper Top Stoppers Antique Metal for Zippers #5 Crafts, Sewing, Closures & Connectors !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : ZipperStop Wholesale,: : antique metal top stoppers for zipper #5, , zipperstop wholesale ykk: : antique top stoppers: Modified Item: : No , Type: : Zipper Part - Top Stop: Custom Bundle: : No , MPN: : Does Not Apply: Functionality: : Zipper Repair Kit Solution Universal Slide , Brand: : YKK: Non-Domestic Product: : No , Unit of Sale: : 200 pcs per pack ,

Today/'s Deals 200pcs YKK Zipper Top Stoppers Antique Metal for Zippers #5
Today/'s Deals 200pcs YKK Zipper Top Stoppers Antique Metal for Zippers #5
Today/'s Deals 200pcs YKK Zipper Top Stoppers Antique Metal for Zippers #5

Today's Deals 200pcs YKK Zipper Top Stoppers Antique Metal for Zippers #5

1940s Wartime Tea Dress with Dickie Front Sewing pattern Bust 34. 35 LARGE EMPTY REELS 100MM FOR CRAFTS ECT FREE POSTAGE, DOUBLE WELTING PIPING FOOT SET #C95-3/16 fits BROTHER B797 4.5MM 3/16". HEMLINE SHOULDER PADS BLACK OR WHITE 3 SIZES SMALL MEDIUM LARGE STANDARD SET IN. 8/80X40mm Satin Ribbon Rose Flower Handmade Rosettes For Hair Clip Headband Pink. Complete Rollei TLR COLLECTOR'S GUIDE by Ian Parker HoveFoto Books. 6 Pale Pink Wooden Buttons 30mm Ideal for sewing scrapbooking, Two Holes. VINTAGE GROSSGRAIN RIBBON 3/8" old stock Made in France 1yd, Glasbild Lilienblüte, Multi Purpose Bird/ Stork Embroidery Fancy Scissors Sharp Point 9.3cm 11.5cm, Water-Based Medium for Coated Pigments. Boxed Graduation Gift Silver Plated Epoxy Keyring Graduation Certificate. 3m Gummilitze 12mm breit Bundgummi Gummiband elastic Einziehgummi €1,20/m, Scrapbooking Schablone S-021 Warnstreifen ~ Stencil ~ UMR-Design. T360 Traditional Porcelain Mini Mortar Pestle Herb And Spice Grinder 7cm White G. 1 m Ripsband Minnie Maus beige Webband Farbenmix Applikation Rosalies. ALVIN SB1516 HERITAGE ARTS ARTIST SKETCH BOARD 15" X 16". Honda GX240 GX270 Exhaust Manifold Pipe Adapter Gasket.Thor Hammer 2.5" x 4.75" Sew Ironed On Embroidery Applique Patch. FREE UK POSTAGE Rastafarian Stoner Birthday Card Personalised PGS2250GC, Eagle head wall art stencil,Strong,Reusable,Recyclable, QUILT QUILTING PATTERN *NEW* OH CHRISTMAS TREE from Saginaw St Quilt Co., 14 Count DMC 6" x 8" The Cherry Flower Fairy Cross Stitch Kit. Set of 10 Bright Colors MT10P003 MT Washi Masking Tapes. 50-200 Cellophane Bags 9 X 21 cm Clear Cello Display Self Adhesive Peel & Seal. Circular Knitting Needles Inox Natura Lace Addi Turbo More Added!.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Today's Deals 200pcs YKK Zipper Top Stoppers Antique Metal for Zippers #5

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Country/Region of Manufacture: : United States: Brand: : Annie's Attic. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Country of Manufacture: : United States: Material: : Plastic, Fiber Content: : Cotton: Length/Amount: : By the Yard, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Led Snapband Highly Reflective Lightweight for Active Lifestyle in YellowSport en vakantie. Sub-Type: : Preacher Bench: Length: : 940 MM, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Model: : RX8: Part Manufacturer: : NGK Spark Plugs (UK) Ltd, Lancia Integrale 16v Powerflex Front Wishbone Bushes PFF30-301Auto, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : PREDATOR-Z, Genuine Happy Mouth Loop Ring Beval Snaffle -5, Genuine Yamaha Paddock Blue Men's Long Sleeve Top ATV QUAD MOTORCYCLESKleding en accessoires, NEW Harley-Davidson Dyna 2008-2017 Standard Air Filter 29191-08Auto. Länge [mm]: : 306: Hersteller: : LESJÖFORS. für Artikelnummer: : P 28 022: Herstellernummer: : P 28 022, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Sized For: : Camera: DSLR: Brand: : XIT. Alle definities van de staat bekijken : Room: : Bedroom.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Today's Deals 200pcs YKK Zipper Top Stoppers Antique Metal for Zippers #5

Today's Deals 200pcs YKK Zipper Top Stoppers Antique Metal for Zippers #5, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Ritssluitingen

Telefon

Whatsapp