“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

1000 ORANGE FLT GLASS MARBLES GEMS MOSAIC TILES $21.99 POST PAID VASE FILLERS

1000 ORANGE FLT GLASS MARBLES GEMS, VASE FILLERS, MOSAIC TILES $21.99 POST PAIDCrafts, Glass & Mosaics, Glass Art & Mosaic Supplies !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Model: : glass gems, flat marbles, mosaic tiles , Brand: : Champion Agate: Country/Region of Manufacture: : United States , 。

1000  ORANGE FLT GLASS MARBLES GEMS MOSAIC TILES $21.99 POST PAID VASE FILLERS
1000  ORANGE FLT GLASS MARBLES GEMS MOSAIC TILES $21.99 POST PAID VASE FILLERS
1000  ORANGE FLT GLASS MARBLES GEMS MOSAIC TILES $21.99 POST PAID VASE FILLERS
1000  ORANGE FLT GLASS MARBLES GEMS MOSAIC TILES $21.99 POST PAID VASE FILLERS

1000 ORANGE FLT GLASS MARBLES GEMS MOSAIC TILES $21.99 POST PAID VASE FILLERS

500 Acrylic Pony Beads 9mm Gorgeous Fall Mix or Solid Color Crafts. Oracal 631 Matte Vinyl Rolls Purple Red. Knitting Needles Whitecroft Essentials Knit Pins 20 Sizes in 30cm Length. Grey 20mm High Quality Jewellery making 3/5/10/ Shamballa Beads Silver, LL 100% Cotton Double Fold Bias Binding Trimming BIE091-M per 5 metres. Heart Flower Silicone Mold #599 For Craft Candy Chocolate Resin Fondant Clay, Sacchetti Rowenta serie Dymbo ORIGINALI ZR745 6 SACCHI 1 MICROFILTRO RS007, 5 Meters Faux Suede Cord 3mm 10 colours available. SAMT-BÜGELFOLIE 20 x 25 cm Hotfix Folie FLOCKFOLIE Flock Farbwahl. Knigntsbridge 230V 115V IP44 10W Dual Voltage LED Bathroom Mirror Shaver Light, Crochet Knitting Needles Light Up Sizes 2.5-6mm Hooks Craft Battery Operated. Genuine British Army Issue The Life Guards Regiment Dress Buttons 40L Silver, BLUEBERRY MUFFIN Soy Candle 11 oz Tin VEGAN for him her stocking stuffer. Wired Fluffy Feathers Fluff Feather x 6 Ivory. Gem. Assorted Mix of BEST Beads NO plastic/acrylic/wood~ 1/3 lb. Findings, Weidenkorb Einkaufskorb Korb Weide Weidengeflecht Obstkorb Auto Pilzkorb. Shirting Fabric by Jo Morton for Moda #38042-14 Premium Cotton. Shawl and Headband DK and 4 PLY 766m Knitting Pattern for Matinee coats, PRIEBES SITZEINLAGE Lotte für Kinderwagen Buggy Sitzauflage FARBE WÄHLBAR NEU, 1" Wide GOLD Metallic Sequined Chain Links Trim on White Background.10x Blue 1.5 x 0.3" Flexible End Plastic Glue Spreaders Craft PVA Spatula S7676. Black Guipure Leaf Vintage Lace Trim Width 65mm DC322610. 8 mm brauner Jaspis Kugel Strang ca.40 cm, By 1/2 Yd N778 Red on Black Quilting Cotton Thimbleberries/Paint Box Prints. SET 4 PIEDINI ESTENSIBILI ORIGINALE PER CUCINA SMEG CX60SV9, Christmas Bernadette Elf Toy knitting pattern. 1m Falzgummi Rollierband Border Tape Elastic Satin Gloss Various Colours 15mm, Stencil Thanksgiving Blessings Thank You Food Friends Love Between Us Primitive.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

1000 ORANGE FLT GLASS MARBLES GEMS MOSAIC TILES $21.99 POST PAID VASE FILLERS

Occasion: : Casual: Material: : Polyester, SETS: Kamilux® K9451 Decken Einbauleuchten GU10 5W SMD-LED Strahler = 50W IP20 Huis, Alle definities van de staat bekijken : Model: : Cowboy, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, LED Glühbirnen Rund E27 7w 470lm 3000k iluxxosHuis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, LUCKY CRAFT Pointer 78XD - 229 Flake Flake Happy GillSport en vakantie. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Bicycle, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Occasion: : Any Occasion: Material: : 100% Rayon, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : JMP. Bremsenkit Bremsenset LAND ROVER: SFP000280. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Pattern/Style: : Batik: Material: : 100% Cotton, Size: : Miniature: Material: : Resin, Krippenfigurenset / Mathiaskrippe / Größe 11 cm /Krippenzubehör /K011/03Huis, Herkunft: : Deutschland: Sportart: : Fußball.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

1000 ORANGE FLT GLASS MARBLES GEMS MOSAIC TILES $21.99 POST PAID VASE FILLERS

1000 ORANGE FLT GLASS MARBLES GEMS MOSAIC TILES $21.99 POST PAID VASE FILLERS, Creatieve hobby's, Glaskunst

Telefon

Whatsapp