“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BEAD CUPS Silver Plated VASE SHAPE 4mm x 5mm 250 pieces

BEAD CUPS Silver Plated VASE SHAPE 4mm x 5mm 250 piecesCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Quantity: : More than 100: Type: : Findings , Colour: : Silver: Sub-Type: : Bead Cones , Size: : 4mm x 5mm: Material: : Silver Plated , EAN: : Does not apply , 。

BEAD CUPS Silver Plated VASE SHAPE   4mm x 5mm    250 pieces
BEAD CUPS Silver Plated VASE SHAPE   4mm x 5mm    250 pieces

BEAD CUPS Silver Plated VASE SHAPE 4mm x 5mm 250 pieces

KNITTING PATTERN LADIES 80-130cm FLATTERING TOP POLKA-DOT SLEEVE KNM AUA. Bobbin Type L & M bobbins and More ! Bobbin winder High Speed. Zählmuster 3er Set Vervaco Kräutertütchen Stickset "Winter". Ruler Design Scotch Expressions Masking Tape 0.94 Inch x 20 Yards. FQ SMALL PRINT RAVENCLAW CREST HOGWARTS HARRY POTTER POLYCOTTON FABRIC. Vintage 1950's Sewing Pattern Girl's Pretty Frilly Party Dress Ruffles Size 4, Traum Kreuzstich Packung Stick Set Thread and bead embroidery kit 292, African Glass Beads Ghana Powdered Glass Krobo Beads, Set of TWO Fall Pumpkin 5x7 Fabric Blocks GET 3RD FREE! BUY ANY 2 LISTINGS, Shoe Embroidered Iron On Patch shoe sewing patch 412, Crystal Lake Fabric by Moda #14873-16 Light Tan Quilt shop Quality. Sony NEX-5R Top Cover With Shutter Button Replacement Repair Part BLACK EH2278. Big Oak Tree Big Sizes Reusable Stencil Oriental Shabby Chic Flora Style T14. 1 x Kettenverkürzer flexy Oval poliert 925-er Silber rhodiniert 3815-1E, Sleep Safe™ Premium King Mattress Protector in White, 10 LOT OF VINTAGE 1980'S THE SNORKS SEPP IRON ON PATCH 2". Remnant BOLT END Fairy Frost CITRON Green OOP Fabric By 25 x 43/44 inches.Blechschild Kino Deko Strandbar Palme Jukebox Metallschild 20X30 cm, Deco Mesh Ribbon Wrap 21" X 30' Metallic Fall Crafts Fabric Wreaths PICK COLORS. 10 20 Feather Leaf Tibetan Silver Charms Pendants Mixed Boho Vintage Chic TSC37. Pink Hearts Holographic Happy 6th Birthday BuntingFlag BannerDecoration, Qualitäts Gummilitze 15 mm x 5 m gummi gummiband Schlüpfergummi schwarz 1,11€/1. GOLD ASSORTED FLOWERS 109 PEEL OFF STICKERS 2 SHEETS FLOWERS. Army Boots American Flag Personalised Birthday Card, Plain Tan Melton Wool Blazer/Coat/Suiting Skirts Clothing Dress Fabric Material,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BEAD CUPS Silver Plated VASE SHAPE 4mm x 5mm 250 pieces

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Cavani, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Jumper. Country/Region of Manufacture: : United States: Material: : Paraffin Wax. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Modifizierter Artikel: : Nein: Hygienefilter: : HEPA. 4 x [neu] LEGO Baustein 1 x 1 mit Noppen an 2 Seiten - weiß - 47905Speelgoed en spellen, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Birthday. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Marke: : Markenlos: Rahmenart: : Standard, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. EP Tarpon Bunny NEW FREE SHIPPING - #2/0 Black/Red NEW FREE SHIPPINGSport en vakantie. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Material: : Polyester: Colour: : White, Alle definities van de staat bekijken : Filter Material: : Paper. Material: : Velours: Hinweis: : 100% passgenau, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : AngelStar. Produktgruppe: : Zylinderkopf: Herstellernummer: : 71-33078-00, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Blumen-/Pflanzenart: : Teeblatt: Produktart: : Girlande. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Art & Umfang: : Einzelstück.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BEAD CUPS Silver Plated VASE SHAPE 4mm x 5mm 250 pieces

BEAD CUPS Silver Plated VASE SHAPE 4mm x 5mm 250 pieces, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Overig

Telefon

Whatsapp