“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Vogue Pattern #2776 Tree Skirt,Wreath,Stocking,Ornaments,Pillow,Santa,Angel etc

Vogue Pattern #2776 Tree Skirt,Wreath,Stocking,Ornaments,Pillow,Santa,Angel etcCreatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen !. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken , Opmerkingen van verkoper: “Pre-owned, uncut, all 14 pages of instructions included, envelopes shows signs of aging and wear.” , 。

Vogue Pattern #2776 Tree Skirt,Wreath,Stocking,Ornaments,Pillow,Santa,Angel etc
Vogue Pattern #2776 Tree Skirt,Wreath,Stocking,Ornaments,Pillow,Santa,Angel etc
Vogue Pattern #2776 Tree Skirt,Wreath,Stocking,Ornaments,Pillow,Santa,Angel etc

Vogue Pattern #2776 Tree Skirt,Wreath,Stocking,Ornaments,Pillow,Santa,Angel etc

POM POM MAKER LARGE-2/PKG, 795 794 30 ORGAN NEEDLES for PFAFF SERGER 604 796 SIZE#14 BLX1. 4 x Anhänger Zapfen Kupfer 20x12mm. 5/8" DIY Lots Clear Round Epoxy Domes Resin Stickers Cabochon 16mm Dia. Cotton Rich Linen Look Fabric Curtain Upholstery Playful Shabby Dogs Puppies. various sheets NN by two busy moms 6 various sheets scrap-booking stickers, Chart Counted Cross Stitch Patterns Needlework DIY DMC Color Autumn House, Round Mixed Russian Letter Acrylic Beads Jewelry Making Disc Alphabet Craft 7mm. Melitta Kaffeekanne Typ100 passend für Kaffeeautomat "Linea Unica" M 808, Hodgepodge Quilt Pattern Pieced SM, love liberty FLORALS ON RED quilting cotton DITSY colourful rainbow novely craft. Personalised Boys or Girls Name With Vinyl Wall Sticker Decal Disney BMX Scooter, 20MM NIB STAINLESS ON THE RUN 069 PERMANENT MARKER PEN. 1 Strang Jade Perlen Kugeln grün 2mm zur Schmuckherstellung, 12" Baby Boy Blue Confetti Balloons Helium Oh Baby Shower Party Decorations x 5. 10mts of 6cm width stretch lace edge trimming with sequins red purple or brown, Dashwood Studio 'Summer Dance' Full Panel Double Border, No 56" x 36" 918 Hoot Owl Print Kitchen Curtain Tier Pair Mocha Brown, Rice Paper for Decoupage Scrapbooking Vintage Love Couple A4 ITD R132. 10 OR 100 Gold Plated Brass 5.5x5mm Earnut Barrels Earring Backs.1 Minute Timer Kikkerland Magnetic Sand Hourglass. No.8 HEAVY DUTY SPIRAL ZIP SLIDER NO ZIP INCLUDED. Modern Small Medallion Geometric Pattern Brown Silver Shine Upholstery Fabric, Arzberg 49700-670203-10027 Speiseteller 27 cm TRIC Fresh / Orange, 63mm QUALITY WIRED CHRISTMAS RIBBON WHITE & SILVER SPARKLY TREES GIFT BOWS 1m. 10 x 31mm Pink Acrylic Dummies Beads Pendant Craft Charms Jewellery K45. 3x5 Embroidered Washington DC Flag District of Columbia Nylon 3'x5' Grommets. 100x Matt Smartie Button 32 lignes/20mm Black Sewing Craft Tool Hobby. 3d Fruits Vegetables Flowers Plant Crafts Stickers Lot Kid Favor For Child Gift@.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Vogue Pattern #2776 Tree Skirt,Wreath,Stocking,Ornaments,Pillow,Santa,Angel etc

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Alle definities van de staat bekijken : Type: : Retirement, Theme: : Ornate Easter Egg 2: MPN: : DIE394, Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. syma drone Quadcopter X5C Camera 6-Axis Gyro RC UAV RTF 0, 56 Oval Bumper Sticker or Helmet Sticker D5461 Gun Rights Laws 2nd AmendmentHuis, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 171-50S, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : Unknown. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. ZX750M ZRT20AC ZRT20AB ZRT20AA ZXT00L ZX600D ZX750K. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Manufacturer Part Number: : 624327633-1841: Brand: : LUK, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Commercial Electric 3-Light Black Under Cabinet Puck KitHuis, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Disney, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Vogue Pattern #2776 Tree Skirt,Wreath,Stocking,Ornaments,Pillow,Santa,Angel etc

Vogue Pattern #2776 Tree Skirt,Wreath,Stocking,Ornaments,Pillow,Santa,Angel etc, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp