“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NWT 6-12 mo Gymboree Big Whale Applique Print 2pc Shorty Pajamas PJ's Gymmies

NWT 6-12 mo Gymboree Big Whale Applique Print 2pc Shorty Pajamas PJ's GymmiesBaby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 6-12 Months , Material: : 100% Cotton: Brand: : Gymboree , Sleeve Length: : Short Sleeve: Style: : Two-Piece , Season: : Spring, Summer, Fall: Color: : White , UPC: : Does not apply , 。

NWT 6-12 mo Gymboree Big Whale Applique Print 2pc Shorty Pajamas PJ/'s Gymmies
NWT 6-12 mo Gymboree Big Whale Applique Print 2pc Shorty Pajamas PJ/'s Gymmies

NWT 6-12 mo Gymboree Big Whale Applique Print 2pc Shorty Pajamas PJ's Gymmies

BABY GIRL HARD SOLED SPANISH SHOES WITH BUCKLE FASTENING. Minnie Mouse Tutu Outfit Birthday Dress Up Custom Any Name and Age Added, 410 m Wolle Farbe 54-100 g INDIA von Katia ca, Mommy's Little Monkey Funny Toddler Hoodie Sweatshirt, Twisted Envy Treble Clef Paint Splats Baby Unisex Funny Baby Grow Bodysuit. 1200 Pailletten 4mm Violett Rund Glatt Perlen für Basteln Nähen Dekoration PAI34. Cosy Toes Compatible with Cybex Agis Pushchair Pink Deluxe Footmuff, Treetop Friends 278800-CO Skip Hop 4 Piece Crib Bedding Set. DMC-FX37 DMC-FX33 Original OTB Akku für Panasonic LUMIX DMC-FX30 DMC-FX35, 9 Ft Maternity Pregnancy Pillow with Case. Caminadora Para Bebé Andadera Didáctica Sonidos Luces Mickey Mouse Disney, Chesterfield Check Bedcover Twin Queen Red or Black. Baby Girl White Lace Frilly Nylon Pearl Christening Occasion Party Socks 0-3-6m, GIRLS SIZE 3T JUMPING BEANS FLORAL JEGGINGS NWT #1436. Bügel Holz braun H 29,5cm B 16cm Kesper Krawattenhalter, SKATE AND DESTROY BABYGROW SKATER BMX THRASHER BASEBALL BABY GROW VEST 0-18 M.Broderie Anglaise Parasol Compatible with Zeta Vooom White. 8 x Christmas Silver Snowflake Paper Plates 17cm Buffet tableware Dessert Plates, TEDDY BEAR NATURAL MERINO WOOL BABY DUVET 120 x 150 cm 10 tog KIDS JUNIOR COTBED. 4-Pack Brown's Cleaning Brush Dr. Coussin Dauphin personnalisé avec prénom au choix. Pearhead Baby Document Organizer Briefcase File Keeper to Store Baby's Records. PENELOPE MACK SWIM SUIT SWIMWEAR GIRLS RUFFLE 12 18 24 2T CHERRY DOTS FLOWER NEW.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NWT 6-12 mo Gymboree Big Whale Applique Print 2pc Shorty Pajamas PJ's Gymmies

Material: : Cotton: Design: : Graphic, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. MPN: : Does Not Apply: Material: : Los Angeles Dodgers Wall Decal, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Type: : Greeting Card: Theme: : Humour. MPN: : Does Not Apply: Country/Region of Manufacture: : Unknown. Spezifikation: : Blühender Baum: Blattwerk: : Laubabwerfend. SOAK ALL YOUR TROUBLES AWAY BATH WORDS BATHROOM VINYL DECOR DECAL WALL ART JR4Huis, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Herstellungsland und -region: : Jersey: Breite: : 150. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Adjustable Shoulder Strap: : Yes: Main Colour: : Mil-Tacs FG Camouflage. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. 2x Scheibenwischer OPEL CORSA C (2000-2009) - 500/ 450 mm alca Germany -SetAuto. Power Probe 30-00044-5 spare 20 Amp Fuses Pack of 5 for PowerProbe Hook PPH1Auto. Alle definities van de staat bekijken : Posizionamento sul veicolo: : Anteriore. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Size (Women's): : 00: Style: : Cargo. Textilpflege: : Maschinenwäsche: Material: : Baumwolle. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Aftermarket, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : CRC Fairings, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Tattered Lace Die - CRESCENT CREATIONS FLORALS - 436544 Free UK P&PCreatieve hobby's. RAYMOND WAITES STUDIO NAPKINS CREAM ORANGE GOLD GREEN FLOWERS 20 x 20 (4) NIPHuis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NWT 6-12 mo Gymboree Big Whale Applique Print 2pc Shorty Pajamas PJ's Gymmies

NWT 6-12 mo Gymboree Big Whale Applique Print 2pc Shorty Pajamas PJ's Gymmies, Baby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden), Pyjama's

Telefon

Whatsapp