“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22

INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Inwaria , Form: : Röhre: Gewicht: : 20/100 g , Größe: : 2x2,5 mm: Material: : Glas , Produktart: : Rocailles , 。

INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22
INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22
INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22
INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22
INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22

INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22

WALKING FOOT Narrow w/ Guide Bar INSTRUCTIONS Dual Even Feed Low Shank. HIGH QUALITY GOLD GORGEOUS SPARKLING GLITTER BRIDAL MESH LACE. grips fabric and adjusts easily Madeira Spring Embroidery Hoop 5 inch. ca.75 HALBEDELSTEIN Perlen Howlith runde Nuggets 5,5mm türkis nenad-design E107, Father Christmas Watercolou Printed Cotton Fabric Panel Cushion Upholstery Craft. JUKI DDL-8300 SINGLE NEEDLE STANDARD METAL PRESSER FOOT. 50pcs AB mixed colour drizzle round beads acrylic 12mm rainbow. Pretty High Heel Shoe metal cutting die cutter UK seller Fast Posting. by 1/2 yard MODA Fabric ~ RIVER JOURNEY ~ by Holly Taylor 6685 22 Bark. 02 CARRYING CASE BAG TO CAMERA FUJI FINEPIX S5000 S5100 S5500 S7000 S602 S100FS. Celtic Cross Pagan Charm/Pendant Tibetan Antique Gold 48mm 5 Charms Accessory. Brushed Nickel New Moen DN7722BN Lounge 24-Inch Bathroom Double Towel Bar, Tonic Studios Verso Dimensions Dies 24/pkg-parfumerie Perfect Panache Gift Box. BASEBALL GRANDMA heart laces sports car truck tumbler decal sticker. Needlepoint Yarn Paterna Paternayan Persian Wool #524 Lot 107 7.4 M Skein 3 Ply.Lustre Marocain plafonnier lampe lanterne applique orientale lampe plafond 2, 60 Precut 1" Moana Bottle cap Images Set 1, 7” Robert Stanley Glass Ornament Gold Aspen Reindeer Leg Up Christmas Tree Deer, Knitter's Pride Karbonz Interchangeable Needles-Size 10.75/7mm, Just Married Car Flags Silver and White with Wedding Ring pack of 2 30cm x 45cm, 2 Serviettes papier Astres Rosina Wachtmeister Decoupage Paper Napkins Moonsun. 4B KOH-I-NOOR PENCIL REPLACEMENT GRAPHITE LEADS 4865, LEATHER NEW...ON TREND GOLD CROCK PATTERN METALLIC ELBOW PATCHES LADIES, 4 Lunch Paper Napkins Decoupage Craft Vintage Napkin Sea Maquereau.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Secondary Stone: : Not Applicable: Modified Item: : No, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Marke: : Bosch: Gerätetyp: : Türspülmaschine. GENUINE HONDA IZY MOWER HRG415 C1 C2 C3 GRASS BAG FRAMETuin en terras, Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. 2cm LEATHER~JEWELLERY~CRAFTS (Z28) UKCreatieve hobby's. LONDON EYE Personalised Birthday Card - A5 england uk london big wheel waterlooHuis, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, New Stolen Cartwheel Sprocket 25t BlueSport en vakantie, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 3D-Chrome-Sticker Devilhead 200 x 145 mm Auto AufkleberAuto, Country/Region of Manufacture: : United States: Brand: : daddario. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Präzise Farbe: : türkis: Textilpflege: : Nur Handwäsche, Modified Item: : No: Main Colour: : Yellow. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Herstellernummer: : 300013: Hersteller: : F&F Carbon. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Herstellernummer: : 31-1209, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22

INWARIA Rocailles Stiftperlen mit Silbereinzug 2x2,5mm Röhrchen Glasperlen RP-22, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp