“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

ZENY 1/5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w/ 3 Airbrushe...

ZENY 1/5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w/ 3 Airbrushe...Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Schildermateriaal !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Size: : #28 , Model: : ZenyJA01516: MPN: : ZenyJA01516 , Brand: : ZENY: UPC: : Does not apply , 。

ZENY 1//5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w// 3 Airbrushe...
ZENY 1//5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w// 3 Airbrushe...
ZENY 1//5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w// 3 Airbrushe...
ZENY 1//5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w// 3 Airbrushe...
ZENY 1//5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w// 3 Airbrushe...

ZENY 1/5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w/ 3 Airbrushe...

Cousin C-22987 Corporation Jewelry Projects Book with Swarovski T3, Hunting Applique 3-Pack, Iron on White Tail Deer Applique Patch Buck, Geometric Large Parasols Shapes 100% Cotton Patchwork Fabric Inprint. Yellow 25mm Width Cotton Webbing Tape Belting Fabric Strap Bag Making Strapping, 10 x Tibetan Silver Detailed Cross Religious Charm Pendants Jewellery Making, 5 cm 2 yards Piece 2" Midnight Blue Horsehair Braid Crinoline Trim, Brühgruppe Brüheinheit Jura revidiert Drainageventil revidiert ENA J X5 Z. 3D Flower Embroidery Lace Fabric DIY Bridal Wedding Dress By 1 Yard Red. Red Heart Boutique Unforgettable Yarn-Sunrise, d is for dinosaur print a4 gloss nursery poster picture unframed animal 3. 5mm Spirale 2 Schieber Zelte weiß 70 cm lang Reißverschluss für Rucksäcke, It Is a Girl Peach Teddy Bear 100% cotton Fabric 160cm wide sewing patchwork, Nautical Curtains Ocean Waves Pattern Window Drapes 2 Panel Set 108x96 Inches, Centerpiece Angel ~ Beautiful 13" Tall Lacy Angel crochet pattern leaflet, 50 4mm Micro Mini Round Rust Colored Sewing Buttons. Melitta Katengeschirr II Wahl Käse-Tiegel B 15,7 cm Friesland, Laurel Burch Feline Frolic Cotton Fabric Fuchsia Butterflies Style 2800/77. Conche CD5143 Collection D'Art Cross Stitch Cushion Kit, 2x3 Embroidered USA Fire Thin Red Line Nylon Flag Sewn 2'x3' Banner Grommets.Simplicity 5871 Misses' Fitted Blouse Size 10 Sewing Pattern. LIBERTY PLAIN TANA LAWN 100% COTTON FABRIC PETROL TEAL 137cm WIDE, Indisches Silbergrauholz Perlen Strang Walzen ~5-6x6 mm Holzperlen H.SI-13. A2 CLEAR ART WORK CARRY CASE PORTFOLIO ART FILE FOLDER SCHOOL HOLDALL, Brother,Baby Lock Bobbin Case XC3153351,XC3153251,XC3153051. Sony HandyCam Camcorder HDR-HC3E power supply cord cable AC DC adapter charger, Heartfelt Creations Spellbinders Die ~ WILD ASTER SCROLL & CLUSTER ~ HCD1-7259, STAEDTLER Lumocolor Permanent-Marker duo Keilspitze,schwarz,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

ZENY 1/5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w/ 3 Airbrushe...

Occasion: : Every day: Size (Women's): : M. Country of Manufacture: : United States: Size (Women's): : Fitted (runs small), en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Rowallan - Brown Double Zip Soft Cow Hide Buchanan Leather Wash BagKleding en accessoires. Innenmaterial: : Baumwolle: Geschlecht: : Herren. Muster: : Unifarben: Design: : Mit Motiv, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : TeeTreeDesigns, Finish: : Brass: Style: : Door Plaque. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Weight Capacity: : 250 Pounds: Brand: : iMounTEK, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Star Wars Galactic Heroes Boy Naboo Anakin Skywalker Speelgoed en spellen. 35 cm eingleisig (CQ/412-13R6/11) in Speelgoed en spellen, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Hot Wheels. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

ZENY 1/5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w/ 3 Airbrushe...

ZENY 1/5HP Multi-purpose Pro Airbrushing Compressor Kit System w/ 3 Airbrushe..., Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Schildermateriaal, Airbrushen, Systemen, sets

Telefon

Whatsapp