“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Holzscheibe teilweise ohne Rinde 50 x 3 cm Baumscheibe Eiche

Baumscheibe, Holzscheibe, 50 x 3 cm, Eiche, teilweise ohne RindeCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken :  ,

Holzscheibe teilweise ohne Rinde 50 x 3 cm Baumscheibe Eiche
Holzscheibe teilweise ohne Rinde 50 x 3 cm Baumscheibe Eiche

Holzscheibe teilweise ohne Rinde 50 x 3 cm Baumscheibe Eiche

Daler Rowney Aquafine Pad 300gsm 305 x 229mm. Quality casting for Jars and Bowls Humming Bird P13 Pewter Potpourri Lid, Pony Classic Set Of 4 Double Ended Knitting Pins 20cm x 2.75mm. Turmaline color 16" Czech Glass Fire Polished Round Faceted Glass Beads green, Jeansknöpfe 20 mm Ø 10 Stück inklusive 10 Stifte Hosenknöpfe Metalknöpfe, 1844 15mm Lot of 20 BUTTERFLY 2-hole 5/8" Wooden Buttons Scrapbook, 56 Double Sided Foam Pads/PERMANENT/12mmx25mm/Scrapbook/Adhesive Stickers/Craft, Bio-Jersey Waldtiere gelb Kinderstoff Meterware 0,5m, 4 Pack 26mm Nickel Hemline Alloy Rings, Veiling soft Tulle fabric Silk White 280 cm wide @ £2.99 per mtr FREE P & P.. high detail airbrush stencil damask forty five pattern FREE UK POSTAGE. McCulloch MC1385 Deluxe Canister Steam System, Ören Bayan Yumosh Multicolor Fransengarn 100g 140m Wolle Angebot Neu, 50 würfelförmige Metallperlen in antik silberfarben 3 mm, 6 x 8" 5 x 7" 8 x 10" Personalised 2 Tone Silver Wave Leaf Photo Frame 4 x 6". Knopf Knöpfe 30 stück schwarz knöpfe 15 mm groß #1985#, Set Of 25" "Bazzill Fourz Cardstock 12""X12""-Blackbird/Grass Cloth, LED Light up Flamingo Standing Marquee Benross Global Gizmos 51060.FABRIC TRADITIONS Large & Small Alphabet on Black BTHY. 10M MYSTIC PLUM VELVET DESIGNER CURTAIN UPHOLSTERY FABRIC £4.49/METER, 20 x 6cm Baubles Luxury Metallics Tree Decorations Large Bronze Gold Glitter, Reusable Template Norse Viking Odin Mjolnir Thor Hammer 14x11 10x8, 9.90 EUR pro 100 g Katia Merino 100% 29 green oasis 50g. 2pcs Crystal Votive Candle Holder Candelabra Banquet Centerpiece Silver, Lot Perle 6mm Blanche Lettre Alphabet Cube Braclet Porte clé... Attache tetine, Lubrilox White Floss Sewing Machine Thread 5000 Metres Spool x 1 Damaged,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Holzscheibe teilweise ohne Rinde 50 x 3 cm Baumscheibe Eiche

Number in Pack: : 2: Style: : Boxer Trunks. 100x Befestigungsclips Wandhalterung Kunststoff für 10 bis 13mm LichterschläucheHuis, Type: : Sun Shade: To Fit Brand: : All Brand. MPN: : Does not apply: Brand: : Canon. Low odor and odorless Tire Tractions 1 of eachSpeelgoed en spellen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Item model number: : 111613: Item Weight: : 11. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Brand: : Caviar Dremes: Pattern: : Animal Print, Brand: : Costa Del Mar: Style: : Rectangular, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. ARP: Referenznummer(n) OE: : 048 105 427, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 4 cm x 4 cm x 1cm (L x B x H): automatische Verriegelung durch: : Zudrücken des Bügels, Alle definities van de staat bekijken : Trouser Size: : 34 in, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Bristol Novelty, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Intended Use: : Replacement Part, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Brand: : Wizards of the Coast: Card Condition: : Near Mint or better.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Holzscheibe teilweise ohne Rinde 50 x 3 cm Baumscheibe Eiche

Holzscheibe teilweise ohne Rinde 50 x 3 cm Baumscheibe Eiche, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Hout

Telefon

Whatsapp