“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

King Cole Knitting Patterns Aero 2957 2996 2959 2995 3002 2960

King Cole Knitting Patterns Aero 2957 2996 2959 2995 3002 2960Crafts, Needlecrafts & Yarn, Crocheting & Knitting !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Boys, Girls, Men, Women , Technique: : Knitting: Wool Weight: : Aero , Type: : Knitting Patterns: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , Sub-Type: : Sweaters/ Clothes: Theme: : Hobbies & Crafts , Brand: : King Cole , 。

King Cole Knitting Patterns Aero 2957 2996 2959 2995 3002 2960
King Cole Knitting Patterns Aero 2957 2996 2959 2995 3002 2960
King Cole Knitting Patterns Aero 2957 2996 2959 2995 3002 2960
King Cole Knitting Patterns Aero 2957 2996 2959 2995 3002 2960

King Cole Knitting Patterns Aero 2957 2996 2959 2995 3002 2960

CORD Power Brother PE170D PE540D PE700II PE770 PE780D PE8500 PS1000 PS2000 SE425. Birds Stroll Fabric Quilt Block Multi Sizes FrEE ShiPPinG WoRld WiDE, 2Pcs Cute Cat Sequins Sewing Applique Reversible Embroidery Clothes Patches. 15 mm Rectangle Solid Brass Belt Buckle Leathercraft 1-2 5-10 Bargin Bin, OFFCUT DISNEY ALADDIN GENIE LAMP POLYCOTTON FABRIC CHARACTER. Completo Copripiumino Lenzuola Lettino Baby Neonato Virgilio Azzurro Trudi Gabel. 100PCSX12MM MIXED ALPHABET LETTER RAINBOW/BLACK HEART ACRYLIC BEADS-TOP QUALITY, Portfolio Windswept/RougeFloral Screen PrintCotton Poplin Fabric, 25ft Foil Green & Red Wire Christmas Artificial Holly Garland Decoration, Zoisit 5 x 8 mm Linsen Edelsteine Strang Perlen Top Qualität. Shiny Finish Modern Geometric Pattern Teal Blue Grey Chenille Upholstery Fabrics. Loose Tea Infuser Filter Extra Fine Mesh Stainless Strainer Steeper Basket for, Half Hard 5ft 0.64mm Gold Filled Half Round Wire 22g. Fire Breathing Dragons Castles Battle Soldiers War Cotton Elastane Fabric. SMOKEBUSH 'Golden Spirit' 10 Seeds Cotinus Coggygria Beautiful Colour Foliage.2 Kg Bastlerbedarf MIX Perlen Glas DIY METALL Holz Überaschungspaket SUPER MIX. Disney page title Haunted Mansion printed scrapbook page die cut. 12mm Under the Sea Multi color Pearl Finish Acrylic Bubblegum Beads Lot 40 pc. 10 kleine Blüten in antik goldfarben, Creative Memory Keeping Card Making and Scrapbooking 35 Projects To Try. Bosch 656317 Abtropfschale für THD2021 Filtrino Wasserkocher Heißwasserspender, Rico Creative PomPon PomPom Yarn Wool 200g ***ALL COLOURS***,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

King Cole Knitting Patterns Aero 2957 2996 2959 2995 3002 2960

INC Women's Plus Size Skinny Leg Slim Tech Fit Ankle Jean Pants. Pattern: : Paisley-Solid-Skulls-Flames-Lighting: Gender: : Unisex-Adult-Men-Women. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Portable Baby Trend Walker w/ Large Tray Folding Travel Adjustable Toddler SeatBaby, Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Mugen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Under Armour. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Porsche Panamera Ventilblock Luftfederung 97035815302Auto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos, zodat het volledig functioneert en in uitstekende staat is. STAG WEEKEND BACHELOR PARTY DO NIGHT HIPSTER RETRO T-SHIRT ADULTS & KIDS SIZES Kleding en accessoires. Nissan Almera 5-Sitze Universal Sitzbezüge Schonbezüge Schonbezug AutositzbezügeAuto, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : FEBI BILSTEIN. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Mercedes-Benz, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

King Cole Knitting Patterns Aero 2957 2996 2959 2995 3002 2960

King Cole Knitting Patterns Aero 2957 2996 2959 2995 3002 2960, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp