“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BISCAYNE 10gr 33yd Galler BELANGOR 100% ANGORA Rabbit Fur X-SOFT Luxurious Yarn

BISCAYNE 10gr 33yd Galler BELANGOR 100% ANGORA Rabbit Fur X-SOFT Luxurious YarnCreatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : BELANGOR imported from France by GALLER , Country/Region of Manufacture: : France: Color: : BISCAYNE SEASHORE AQUAMARINE GREENISH-BLUE , Main Color: : 810 BISCAYNE MED-LT DUSKY GREENISH-BLUE: Material: : 100% ANGORA , Country of Manufacture: : FRANCE: Weight: : 4 - Medium/Worsted , Suitable For: : Accessories - Bags/Purses, Accessories - Gloves/Mittens, Accessories - Hats, Accessories - Socks, Apparel/Textil, Baby/Toddler, Bedding, Blankets/Throws, Crafts, Crochet: Style: : HEAVENLY SOFT, 3-PLY, LIGHT & AIRY & LUXURIOUS , Fiber Content: : Angora: Model: : BELANGOR FRENCH ANGORA YARN , Unit of Sale: : one ten gram ball: MPN: : Does Not Apply , Type: : luxury rabbit fur yarn: UPC: : Does not apply , 。

BISCAYNE 10gr 33yd Galler BELANGOR 100/% ANGORA Rabbit Fur X-SOFT Luxurious Yarn
BISCAYNE 10gr 33yd Galler BELANGOR 100/% ANGORA Rabbit Fur X-SOFT Luxurious Yarn

BISCAYNE 10gr 33yd Galler BELANGOR 100% ANGORA Rabbit Fur X-SOFT Luxurious Yarn

1m GLASS SLIPPER PRINCESS RIBBON 7/8" 25mm HAIR BOW CAKE RIBBON. Silberschnitt Zag Zag Junior Nibbling Pliers 703.5 Bohle, Darice JD Bead Storage System w/30 Containers, Pansies Orchidea Stamped Cross Stitch Card Kit, Tabletop Tapestry Weaving Loom Wide Warping Oak Frame Craft Long Short Warp Rods. Alexandra Renke Cooking Paper 12"X12"-Coffee Plant. AS396 US Seller 4 or 12 BULK pcs Silver Heart with Angel Wings Charms, LOT 5 METRE DE FIL DE COTON CIRE MARRON CLAIR BIJOU PERLE CORDON CARTE 0.8mm, 20 Filtertüten Miele Allergy Control Plus S 148 Staubsaugerbeutel. Pack of 10 Unusual pure copper fan/shell beads 10 x 11 mm. SINGER SERGER OVERLOCK UPPER LOOPER #410434 FOR 14U12A 14U32A 14U54A and MORE, ebn1210 I Love Boobs Vinyl Decal Sticker Multiple Patterns & Sizes. Genuine VELCRO® Self Adhesive Sticky Back Hook & Loop Fastener Tape 20mm x 1m. 10m Satinband 4mm breit doppelseitig 0,10€/m, Roses Keep Sake Game Floral 50th Pink PERSONALISED Birthday Guest Book. Fabric Cutting Die Holiday Medley Snowflake Quilting Sewing 55043 Accuquilt GO, Clearance 100 Bling Bling Diamante Peel and Stick Gems 4mm Iridescent New, Parisian Home 2 Piece Picture Frame Set 5x7" Enamel & Hand Set Accent.Nellies Choice Hobby Solution Cutting Die Fairy-1 HSDJ035 6.3cm x 9cm, CUT-OFF High Quality Raw Silk hand loomed in India 41-44x110cm SILVER GREY #14, Birkmann Ausstechform Buchstabe F Ausstecher Plätzchenform Keks Edelstahl 6 cm. White Satin Border Sequined Organza Fabric 55 Inches 2 Yard Lot,White Beaded, Camelot Fabric Wonder Woman Outline in Grey HALF METRE. 22 m Stihl Mähfäden kreuzförmig with Carbonanteil CF3 Pro Rolle 3,0 mm. Joanie Stencil Locally Grown Produce Pick Fresh Daily Wheat Harvest Market Signs. 3 Rolls/Pac x 33 ft. mt Slim Washi Paper Masking Tape: 0.24 in Slim Basic G.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BISCAYNE 10gr 33yd Galler BELANGOR 100% ANGORA Rabbit Fur X-SOFT Luxurious Yarn

Pack of 3 Boy's/Teens Avengers Socks, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Shu Desire. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Model Theme: : Western: Year: : 1996. Features: : 100% Comopostable/Biodegradable. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Casual Pants. BLING BELT BUCKLE METAL SILVER COLOURED SET WITH WHITE STONESKleding en accessoires, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Obermaterial: : Synthetik: Schuhgröße: : 40 - 44, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Dolphin Pin Jumping Dolphins Blue Crystal Eyes Silver Tone Jewelry New Sieraden en horloges. SET LENKUNG 2X SPURSTANGENKOPF + 2X SPURSTANGE JEEP CHEROKEE / LIBERTY 2002-2005Auto's, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Artikelnummer: : 15714678: Produkttyp: : Spiegelglas. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Sub-Type: : Partyware: Theme: : Shopkins.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BISCAYNE 10gr 33yd Galler BELANGOR 100% ANGORA Rabbit Fur X-SOFT Luxurious Yarn

BISCAYNE 10gr 33yd Galler BELANGOR 100% ANGORA Rabbit Fur X-SOFT Luxurious Yarn, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp