“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

1 METER 38mm BURLAP MESH RIBBON DECOR WEB LACE NET JUTE TRIM ASSORTED COLOURS

1 METER 38mm BURLAP MESH RIBBON DECOR WEB LACE NET JUTE TRIM ASSORTED COLOURS Crafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Ribbon Type: : Burlap , Format: : Ribbon By the Yard: Modified Item: : No , Type: : Mesh: Colour: : Red/Green/Blue/Lime/Yellow/Lilac/Maroon , Sub-Type: : Double-Sided: Country/Region of Manufacture: : China , Features: : Mesh, Net: Custom Bundle: : No , Non-Domestic Product: : No: Style: : Double-Sided , Length (Mtrs/ Yds): : 1-5: Material: : Jute , MPN: : Does Not Apply: Width: : 1 1/2" , Brand: : Stylish Trimmings: Theme: : Christmas/Party/Birthday/Gift wrapping , Design: : Mesh/Cut-Out , 。

1 METER 38mm BURLAP MESH RIBBON DECOR WEB LACE NET JUTE TRIM ASSORTED COLOURS
1 METER 38mm BURLAP MESH RIBBON DECOR WEB LACE NET JUTE TRIM ASSORTED COLOURS

1 METER 38mm BURLAP MESH RIBBON DECOR WEB LACE NET JUTE TRIM ASSORTED COLOURS

by the 1/2 yard MODA Fabric ~ FLEURS ~ by Brenda Riddle Linen 18630 11. Strip of Happy Birthday Scene One Stickers' Mrs Grossman PARTY BEAR, Nordic Rustic Craft Wood MDF Stars for Hanging pack of 1 or 5 Christmas. High Quality Iron-On / Saw-On Rayon PATCH 4 x 2 GREAT WHITE SHARK BACK BIKE. 4315 Vintage Butterick Sewing Pattern JESSICA HOWARD Misses Formal Dress UNCUT. New-Hayfield-Knitting Pattern Book Arans for Beginners 439-Men/Women/Children, 2 Holzperlen 29 mm Perlen Bär Teddy Basteln Deko Beads Hinoki Holz, SO CRAFTY 4 x 100G Super Soft Chunky Baby Yarn.SPEARMINT DOT, 5x2mm Zwischenperlen Silber Füllperlen 30 Stück #U108 Spacer Blume, MODELLNG FINE PAINT BRUSH BRUSHES SIZE 2 SYNTHETIC SABLE MODEL pack of 10, Woody Toy Story Silicone Push Mold 560 For Craft Chocolate Topper Resin, 1m Webband Music in my Heart Borte Farbenmix 15mm Musik Rock türkis, Crinkle Textured Polyester Chiffon Dress Fabric MF-050318-27-M. SRM STICKERS STATE NEW MEXICO CLASSIC STICKERS A11392. Starter Kit Bone Folder Paper Creaser,... Siming 15 PCS Bookbinding Tools Set. Embroidered Glitter Pink Retro Bubble Monogram Letter M Applique Patch Iron On, McCall's 2655 OOP ANIMAL PALS STRAW HAT WREATHS Pattern. Baumwollstoff Anisley Blumen Rose blau gelb. 6 Transparent Matte Frosted Carved Glass 16x12mm Bird Dove Beads *. Jawoll Magic Dégradé 100g von Lang Yarns Fb 24 Effektgarn mit Farbverlauf.52mm Wide Angle Lens with CPL Filter for Canon 10D 30D 60D 5D 7D 1D 1000D t6i t5, Lime Green Pink Pig Fat Posh A3 Portrait Sketchbook with White Paper, u choose quantity! extra long florist message card holders cardette cardettes, 3-StufenThermostat Thermostatregler Vents Heizungsregler incl 3-Stufen-Trafo 2 A, 3 MTR ROYAL BLUE VELOUR/VELVET FABRIC..58" WIDE £13.50 SPECIALL OFFER, Football Soccer Stickers Kids Labels for Craft Decoration Card-Making AP04, 9 GLADE ENCHANTED EVERGREEN SPARKLING FIR & HOLLY BERRY 3.4 CANDLES NUTCRACKER, Lot of 10 Master YODA Iron on patches Wholesale embroidered patch star wars. Attache tétine sucette doudou passant 20 mm 5 Pinces Fleur 2 Clip bretelle,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

1 METER 38mm BURLAP MESH RIBBON DECOR WEB LACE NET JUTE TRIM ASSORTED COLOURS

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Gaveno Cavailia Luxury HUG & SNUG Fluffy Fur Throw Blanket Sofa Bed Throw Huis. Alle definities van de staat bekijken : Model: : All pro saws. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : - Senza marca/Generico -, Carnation Home "Lakewood" Resin Shower curtain Hooks in Oil Rubbed BronzeHuis. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : NTS. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Leather. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Metal: : Yellow Gold Plated, Alle definities van de staat bekijken : Stocking & Suspenders Type: : 15 DENIER SUPER SHINE. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Air Filter Type: : Filter Element: Year: : 2000>2001. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Premium Tailored Car Mats. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Sports: : Football, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Manufacturer Part Number: : 7506-02B: Quantity: : 2 Bulbs. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de winkel geretourneerd is nadat het gebruikt is, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

1 METER 38mm BURLAP MESH RIBBON DECOR WEB LACE NET JUTE TRIM ASSORTED COLOURS

1 METER 38mm BURLAP MESH RIBBON DECOR WEB LACE NET JUTE TRIM ASSORTED COLOURS, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp