“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

60 FARBEN 1200g ROCAILLES GLASPERLEN 6 PERLENBOX RUND STIFTPERLEN 2 3 4 6 mm Q66

60 FARBEN 1200g ROCAILLES GLASPERLEN 6 PERLENBOX RUND STIFTPERLEN 2 3 4 6 mm Q66Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Perlin , Gewicht: : 1200 g: Produktart: : Rocailles , Art: : Rocailles: Form: : Rund , Material: : Glas: Größe: : 2mm 3mm 4mm 6mm , Durchmesser: : 2mm 3mm 4mm 6mm: Farbe: : Rot SCHWARZ BLAU GELB GRÜN LILA , EAN: : Nicht zutreffend , 。

60 FARBEN 1200g ROCAILLES GLASPERLEN 6 PERLENBOX RUND STIFTPERLEN 2 3 4 6 mm Q66
60 FARBEN 1200g ROCAILLES GLASPERLEN 6 PERLENBOX RUND STIFTPERLEN 2 3 4 6 mm Q66
60 FARBEN 1200g ROCAILLES GLASPERLEN 6 PERLENBOX RUND STIFTPERLEN 2 3 4 6 mm Q66
60 FARBEN 1200g ROCAILLES GLASPERLEN 6 PERLENBOX RUND STIFTPERLEN 2 3 4 6 mm Q66

60 FARBEN 1200g ROCAILLES GLASPERLEN 6 PERLENBOX RUND STIFTPERLEN 2 3 4 6 mm Q66

Embroidery Mosaic Diamond Painting Bridge And Fireworks Design Full Square Drill. Grundpreis 0,12 €/m Elastic Power Elastikfaden 100 m, 10MM ROUGH EDGE LABRADORITE GEMSTONE RUGGED ROUND 10MM LOOSE BEADS 15.5". Packet 20 x Black Resin 23mm Round 4-Holed Sew On Buttons HA07265. 5 Die-Cut Yellow Sun Summer Card Making Scrapbook Craft Embellishments Toppers. Camelot Fabrics Rogue One A Star Wars Story #7370105-100% Cotton, Assorted Hemline Safety Pins. 4 FOAM DOOR GUARD FINGER PROTECTOR JAMMER STOPPER BABY CHILD KIDS SAFETY GUARDS. Silicone Decoupage Glue, Lampadario sospensione moderno industrial minimal nero argento 4 6 luci, Robert Sorby #350/0 Texturing Cutter. EZFLOWERY X-Large 28'' Artificial Calla Lily Flowers Real Touch Bouquet 3/6/12x. New 2018 Marine Craftool 3-D Stamp Tandy Leather 8453-00. Gastronom-Buffetkorb 53x16x10 cm braun oder beige bruchfest Polypropylen APS. US Navy Military Embroidered Patch Iron On Hat Bag Clothes 459. OEM UPGRADE Free Upgraded Bearings PTO Clutch For Dixon Electric 120756.BAKE SALE FLOWER GREEN BY RILEY BLAKE 100% COTTON FABRIC 45" WIDTH FH-1353, Pack of 100 11x17 Chipboard Pad 22PT .022 Scrapbook Long Inserts Sheets 11x17". Ceramic Bisque Ready to Paint Elephant Detailed Elephant Paint your own, Embroidered Mod Retro White Unicorn Patch Iron On Sew On w/Choice of Mane Colors, Stickpackung Decke 80x80 cm beige Blumen Narzissen Ostern 31 PLATTSTICH Sticken, Self Adhesive Oil Proof Aluminum Foil Sticker Kitchen Cabinet Stove Wall Sticker. Teal Java French Cross Beads 14mm Indonesia Green Bicone Glass Large Hole, 8 Stück Metallknöpfe Knopf Knöpfe Wappenknöpfe 18 mm silber NEUWARE rostfrei, Superstition Collection Halloween 24 Die Cuts Shapes Happy Haunting Bootiful, Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Fell Stoff Royalblau Deko Teppich NB5318-1.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

60 FARBEN 1200g ROCAILLES GLASPERLEN 6 PERLENBOX RUND STIFTPERLEN 2 3 4 6 mm Q66

Marca: : Harvey Miller Polo Club: Caratteristiche: : Tasche interne, * King's Robe Nativity Christmas Red Tiara Boys Fancy Dress CostumeKleding en accessoires, Color: : White: Style: : Rustic/Primitive, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Lego. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Präzise Farbe: : grün & türkis: Marke: : Betz, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. 6 X Masquerade Peacock Feather Eye Masks Hen Do Night Fancy Dress AccessoryKleding en accessoires. For the benefit of the public to relieve the suffering of animals in need of care and attention and to provide homes or other facilities for the reception. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Hersteller: : Streetstar: Hinweis: : bitte Artikelbeschreibung beachten. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), womens underwire bras 155102Kleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : NAUGHTEES, Alle definities van de staat bekijken : Reference OE/OEM Number: : BENDIX: 040408B. Land Rover Range Rover Sport 2005+ Type R Locking Wheel Nut Tool (KBM500160)Auto's. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

60 FARBEN 1200g ROCAILLES GLASPERLEN 6 PERLENBOX RUND STIFTPERLEN 2 3 4 6 mm Q66

60 FARBEN 1200g ROCAILLES GLASPERLEN 6 PERLENBOX RUND STIFTPERLEN 2 3 4 6 mm Q66, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp