“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

FOOT CONTROL PEDAL W/ Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 Magnolia

FOOT CONTROL PEDAL W/ Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 MagnoliaCrafts, Sewing, Sewing Machine Accessories !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 043670206 , Compatible Brand: : For Janome, For NewHome: Country/Region of Manufacture: : Thailand , Type: : Foot Control: UPC: : Does Not Apply , Bundle Listing: : No: Brand: : Janome , 。

FOOT CONTROL PEDAL W// Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 Magnolia
FOOT CONTROL PEDAL W// Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 Magnolia
FOOT CONTROL PEDAL W// Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 Magnolia
FOOT CONTROL PEDAL W// Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 Magnolia
FOOT CONTROL PEDAL W// Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 Magnolia

FOOT CONTROL PEDAL W/ Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 Magnolia

20m Pastel Assorted Bakers Twine StringTwine Cord & Elastic for Crafts. 50 Eyelets Nieten Ösen Blumen 6mm x 3mm verschiedene Farben zur Auswahl. Vintage 50 TEAR RAIN DROP RED GLASS BEADS TOP DRILLED 6X10mm #121317hh, Hunter Green Gold Trim 15 total yards 1.25" 3 Spools #9 Wired Holiday Ribbon. 1 Dose Glimmer extra fein 14g rot, Prestigious City Life Bus Helicopter Denim Designer Childrens Curtain Fabric. Peerless Chain Co #7 Brass Plated Clock Chain #4560550 49' Reel 0.063" Diam.. Debbi Moore Book Folding Pattern Book Volume 8 Christmas Peace Joy Santa Tree. FREE Shipping! Twin or Full Size Bed NEW NFL Green Bay Packers Comforter Set, Children's 3-Sided Art Activity Easel Chalkboard Dry Erase Board Paper Kid Paint. Copic Ciao Markers Green Shades Refillable With Copic Various Inks. 120W Led Trafo / Stecker-Netzteil 12V/DC 10A für 12V LED Leuchten EBD12012. Natural Oatmeal 25 count Zweigart Floba Linen mix evenweave fabric 50 x 70 cm, To SOMEONE SPECIAL FABULOUS LARGE With 8 PAGE INSERT Love Bear Design. complete cross stitch kit on 14 aida with COLOUR chart Funny Saying Sampler, Sweetly Does 13mm Large Stainless Steel Grass Hair Icing Nozzle, 2.5 mm Kollage 41 cm 16" :Square Knitting Needles Firm Cable: 1.5 US, 1 Stihl 25-2 SPOOL EYELET FS44 FS55 Stihl 4002 713 8301 weed whacker trimmer, Wallace inspired chocolate orange cover 15 cms Gromit toy KNITTING PATTERN.Thermometer Case for Braun Digital Ear Thermometer ThermoScan 7 7 IRT6520 IRT6. Holz Kinder-Webrahmen Webschiffchen Webkamm 18,5x29 cm Webbreite 16,5 cm. VLIESELINE SAUMFIX 250 cm Saumband Bügelband Vilene Freudenberg Vlies Lager. Barley Lion Brand Yarn 860-403 Vanna's Choice Yarn Pack of 3 skeins. 3 Legged Thing AirHed Pro Lever Grey Ballhead. Konig Duo Royal Quick Filler Scratch Repair Wax Sticks Set 910. BULK 50 Hamsa Hand Charms Antique Silver Tone hand of Fatima SC2760. SC4908 1 Cross Charm Antique Silver Tone Inset Faux Turquoise Large Size. AL858 6x2mm PEWTER Rondell PUFFED Spacer-GOLD 30, Iron Ball Chain Connectors Silver Tone 2mm BULK 6 Packs x 100 Pcs DIY Jewellery,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

FOOT CONTROL PEDAL W/ Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 Magnolia

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Type: : Tension Spring: Model: : MS171 MS181 MS 211, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Size: : Mid-Size. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : unbranded, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Personalised Hanging Wooden Heart Any Message EngravedHuis, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Under Armour, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. LADIES WOMENS INVISIBLE GIRLS FOOTSIES TRAINER SHOE LINER BALLERINA SOCKSKleding en accessoires. Color: : Multi-Color - multi: MPN: : S76617ME, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Stylish Cute Creative Hand cuff Best Friend Funky Pendant Necklace BraceletSieraden en horloges. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : sheego, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Subtype: : Headlight: Intended Use: : Replacement Part. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Gvoo Premium Stainless Steel Glass Body Salt and PeHuis. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Material: : Metal: Style: : Vintage/Retro. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

FOOT CONTROL PEDAL W/ Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 Magnolia

FOOT CONTROL PEDAL W/ Cord Genuine Janome NewHome 4123 6125QC 625E 7325 Magnolia, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Onderdelen en accessoires

Telefon

Whatsapp