“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NEEDLE THROAT PLATE Viking Freesia 445 435 425 415 Victoria 500 Facette 400

NEEDLE THROAT PLATE Viking Freesia 445 435 425 415 Victoria 500 Facette 400 +Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Bundle Listing: : No: Type: : Throat Plate , Country/Region of Manufacture: : China: MPN: : 4122881-01 , UPC: : Does Not Apply: Compatible Brand: : For Husqvarna Viking , 。

NEEDLE THROAT PLATE Viking Freesia 445 435 425 415 Victoria 500 Facette 400
NEEDLE THROAT PLATE Viking Freesia 445 435 425 415 Victoria 500 Facette 400

NEEDLE THROAT PLATE Viking Freesia 445 435 425 415 Victoria 500 Facette 400

Motive sortiert Motivpapierblock Baby 30 Blatt Babymotive 120g/m² 270g/m², Addi FlipStix 6" choice/size. I'VE ALREADY GOT MORE HAIR THAN MY DADDY FUNNY BABY GROW/BABY CLOTHING, 4 Wedding album charms antique silver tone PT155, 200 6 mm Czech Glass Heart Beads:Crackle Clear. Giraffe Paper Mache Animal Tall Hand Made Craft Decoration Decoupage Paint. Easy OOP BUTTERICK 3337 Girls Dress & Jumpsuit PATTERN 7-8-10/12-14 UC. Set Of 3" "Double Fold Quilt Binding 7/8""X3yd-Mocha, Sakura 44162 8-Piece Identi-Pen Permanent Marker Set Assorted Colors Identipen, ELSA FROZEN HAIR BOWS HEADBANDS 2 x 55MM LASER CUT FLAT BACK RESIN ARNA ANNA, Textile Arts & Film Halloween Witches on Blue Quilting Cotton N1250 By 1/2 Yd, Art Deco Flapper Woman with a Parrot Bird Counted Cross Stitch Pattern. 45" 100% cotton novelty batik print by MDG designs, Lg Country Stencil Farm Fresh Pumpkins Garden Market Fall Primitive Sign U Paint, Decoupatch Wooden Book or Plate Stands 10 Inches High, high detail airbrush stencil hogwarts deathly hallows FREE UK POSTAGE. RAG DOLL Knitting Pattern To Make a DOLLY with DRESS HAT & SHOES Soft Toy 58 cm, Miyuki Rocailles 11/0 rund 2 mm mit amethyst lila ca 9,9 Gramm = 1 Röhrchen. 5 10g Spacer 3mm 4mm Rosegold Spacer Metallperlen rosegold Quetsch Perlen bead. Vtg 75 SILVER MIRRORED PURPLE FIRE POLISHED 10X7m GLASS DROP BEADS #122119g.14MM LEATHER CRAFT STRAP BELT LANYARD BUCKLE 10MM BRASS WELDED RINGS O-RING. Sulky Rayon Thread 40wt 250yd-variegated Pink. 2 pcs SMILING FLOWER DAISY EMBROIDERED IRON ON APPLIQUE PATCH FLOWERS, Vintage Belding Corticelli Pure Silk Buttonhole Twist Thread French Violet 10yds. Scrapbooking Kartenaufleger ~ 1 x Aufleger TEDDY ~ NIKOLAUS-STIEFEL & MÜTZE #380, Strickstoff Angora uni grün, 6" Antique Gold Black Pick Long Silky Dance Costume Rayon Chainette Fringe Trim. Waterproof PVC RIP STOP Nylon Fabric Material LEAVES, VINTAGE FRENCH RIBBON OMBRE 1 yd Orange to Purple 2" Made in France. Felt Sunflowers Sunflower Die Cuts,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NEEDLE THROAT PLATE Viking Freesia 445 435 425 415 Victoria 500 Facette 400

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Size Type: : Regular: Style: : Basic Tee, Size (Men's): : XL: Material: : Fleece. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Catloaf Rails, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Keilriemen 754-0443 für MTD 6-Kant Riemen für 102cm SUPER QUALITÄT MITSUBOSHITuin en terras, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Polo Ralph Lauren, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : SL103. Solid Neon Green Bicycle Flag with Axle Mounting Bracket Sport en vakantie, Neckline: : Crew Neck: Occasion: : Party. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 4 Petrol 06-14 Set of Front Brake PadsAuto, Rustic Western Cast Iron TEXAS GUNS PISTOLS STAR Disc with starHuis, Alle definities van de staat bekijken : Energieeffizienzklasse: : A. Theme: : Jungle: Custom Bundle: : No. HOLY MACKEREL BOY/GIRL 1ST HOLY COMMUNION GREETING CARD **FREE 1ST CLASS P&P**Huis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NEEDLE THROAT PLATE Viking Freesia 445 435 425 415 Victoria 500 Facette 400

NEEDLE THROAT PLATE Viking Freesia 445 435 425 415 Victoria 500 Facette 400, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Onderdelen en accessoires

Telefon

Whatsapp