“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NIKE FORCE 1 Glacier 314221 431 US TODDLERS TD

NIKE FORCE 1 (TD) Glacier 314221 431 US TODDLERSBaby, Kleding en accessoires, Schoenen !. Staat:: Nieuw met doos: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Athletic , Color: : Glacier: US Shoe Size (Baby & Toddler): : multiple , Brand: : Nike: Width: : Medium , 。

NIKE FORCE 1 Glacier 314221 431 US TODDLERS TD
NIKE FORCE 1 Glacier 314221 431 US TODDLERS TD
NIKE FORCE 1 Glacier 314221 431 US TODDLERS TD
NIKE FORCE 1 Glacier 314221 431 US TODDLERS TD

NIKE FORCE 1 Glacier 314221 431 US TODDLERS TD

Pixie Fairy Personalised Taggie blanket Baby Cuddle Comforter Taggy handmade uk, Baby Newborn Handmade Crochet Photography Props Fishing Fisherman Costume Outfit, 1" Swivel Eye Bolt Snap Hook Antique Brass QTY 5. Disana Melange Pullover. Hand Knitted Baby Cardigans Size 3-6 Months.. Ex-Pro Wireless-Ranger RM-UC1 2.4GHz 100m Remote Control for Olympus E-400, 2 Count Each Munchkin Xtra guard Dual Action Multi Use Latches. NoJo Dreamer Blue/Grey Elephant 8 Piece Comforter Set. Tiger Geometric Car Laptop Phone Vinyl Sticker SELECT SIZE, Blessing Cream or White Baby Girl Christening Baptism White Headband Bow Band. NEW KIDS WINTER WARM JUMPSUITS ALL IN ONE CHILDRENS BOYS GIRLS 1-4YRS RRP £29. TROLLS Total Children's Birthday Party Pack 49 Piece Set Plates,Cups,Invites,. Baby girls socks 90% soft rich cotton pink white ivory 0 to 6 Months 3 pairs. Neutral Angelcare Wooden Board for Monitors. 17 oz Double Vacuum Insulated Stainless Steel Water Bottle Cowgirl Up with Hat. add name customise colour Personalised Big cousin Boy Bib Embroidered. Broderie Anglaise Baby Parasol Compatible with Egg.Gibson Bottle Opener & BBQ Utility Lighter w/ LED Flashlight Blue. Funny Still Live With Parent I Still Live With My Parents Baby Vest Playsuit. Girls Half Knit Bubble Romper By Zip Zap Blues Baby. Will You Be My Godmother Christening Boys Girls Baby Babygrow 0-18 Months. The Gro Company GroHush Baby Calmer│Soothing Sound Deliver│Indoor/Outdoor Sleep. Vasetti per Conservazione delle Pappe Set 5 pz Philips Avent. 18mm 3254 Scrapbook Doll Lot of 10 STRAWBERRIES 2-hole Wood Buttons 11/16". Teal Summer Infant 3D lite Convenience Stroller,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NIKE FORCE 1 Glacier 314221 431 US TODDLERS TD

Fuchsmaske Tierverkleidung Fuchs Maske Tiermaske Tier Maske Schlauer FuchsKleding en accessoires. Style: : Pendant: Brand: : Body Vibe, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Marks and Kattens La Strada - 238 - yarnCreatieve hobby's, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Farbe: : Rot: Variante: : Deko-Bänder, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). FITS HOTPOINT INDESIT WASHING MACHINE 12 HOLE DRUM PADDLE LIFTER C00268109Huishoudapparatuur, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Brand: : Abu Garcia: Country/Region of Manufacture: : Sweden, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, S2-Gem Type: : zirconia: Cut: : Round. White Garment Material: : 100% Cotton: Brand: : Wellcoda. Item Type: : Complete Outfit: Main Colour: : Blue. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 921006454R 921006843R 921001908R 921006842R. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. LUCAS Racing Car Stickers 6" Pair Race Bike Battery Classic Formula 1 BRM LotusAuto, Ausschnitt: : Kapuze: Farbe: : Lila, Fender - E-Gitarren Saiten Super 250R 10-46 3-Pack Nickel Plated SteelMuziekinstrumenten, Alle definities van de staat bekijken : Location: : H331/H349, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt, Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Square. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Grade: : Ungraded: Player: : Jamie Lundmark.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NIKE FORCE 1 Glacier 314221 431 US TODDLERS TD

NIKE FORCE 1 Glacier 314221 431 US TODDLERS TD, Baby, Kleding en accessoires, Schoenen

Telefon

Whatsapp