“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijoux

LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijouxSieraden en horloges, Modesieraden, Kettingen, hangers !. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast.. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, vallen bijvoorbeeld in deze categorie. Alle definities van de staat bekijken : Genre: : Fantaisie , Objet modifié: : Non: Matériau: : Acier gainé de nylon , Couleur dominante: : Argenté gris (pas brillant): 45cm: : Lot de 8 , Type: : Collier: Sexe: : Femme , Marque: : - Sans marque/Générique -: Sous-type: : Ras du cou , EAN: : Non applicable ,

LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijoux
LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijoux
LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijoux
LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijoux
LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijoux

LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijoux

100 Hotfix Metall Formen geriffelt Rund Silber 4 mm aufbügeln Karostonebox, Stoff Meterware Baumwolle Eule Eulen lila orange pink rot Frankreich Meterpreis. Personalised Disney Princess On Board Car Sign Ariel From The Little Mermaid. MV-40 Magnetverschluss für flache Bänder Verschluss. CottageCutz Believe In The Magic Elite Metal Cutting Plate Die CCE-550 Christmas. Winter Village with Birds Rice Paper for Decoupage Scrapbook Sheet. cotton knitting yarn 5mm cord rope zpaghetti zpagetti crochet macrame 100m. Summer Sweeties Little Girls Outfits Crochet Pattern/Instructions 4 Designs. Metallgravur 3D Bogen Faerie Poppets Nr.6 Dufex, 1 Charm Bracelet Dangle Bead Connectors 4 10 or 40 x Silver Plated Bails, Copic Sketch Marker R12 Light Tea Rose. Dritz Jean-A-Ma-Jig, 1" Turquoise Black Lilac Pink Green Navy Red White Gray Venice Embroidery Lace.Multi Color Tassels 4" LARGE LOT of 40, Bertie's Bows Satin Ribbon HAPPY BIRTHDAY 16th 18th 21st 30 40 50 60 70 80th, Sceanery Framed Card Topper Birthdays plus many other Occasions Male & Female, B6503 Butterick Sewing Pattern 6503 Men's Lined Coat Pants Suit Peaky Blinders, GEISHA GIRL FACES DIARY OF COLORS COTTON FABRIC BTHY, 3 different Col Acrylic Transparent Faceted Beads 10x10 mm #7 small, Here For The Boos Fabric Panel Trick Or Treat Premium Cotton 24" x 44",

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijoux

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Neckline: : ROUND: Style: : T-Shirt. Material: : Aluminium: Dimmbar: : Nein. Alle definities van de staat bekijken : Main Colour: : Multi, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Model: : 85707: EAN: : 0075741857077. MPN: : 56: Pattern Condition: : Uncut and Factory Folded, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. DMR Death Grip Race Edition Flangeless Grips Brendog MTB Mountain Bike DH NewSport en vakantie, MPN: : Does Not Apply: Fish Species: : All Freshwater, Sonnenbrille Brillen-Etui Set Br-E05 Flat Lens Pilotenbrille Hülle Box Hardcase Kleding en accessoires. 090 Panda Hoodie gun activist world peace green retro asia vintage retro newKleding en accessoires. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Material: : Stahl: Index: : FE03004, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : NECO. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : National Auto Parts, Features: : Reversible Sequins: Length/Amount: : By the Yard. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Door Signs/Plaques.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijoux

LOT de 8 TOURS de COU ARGENTE gris fermoir à vis 45cm perles création bijoux, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Oorbellen en -ringen

Telefon

Whatsapp