“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Knit Picks Shine Worsted Yarn 60% Cotton 40% Modal 75 yd 50 g Crocus purple

Knit Picks Shine Worsted Yarn 60% Cotton 40% Modal 75 yd 50 g Crocus purpleCrafts, Needlecrafts & Yarn, Yarn !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Skein , Color: : Purple: Fiber Content: : cotton/modal , Brand: : Knit Picks: Country/Region of Manufacture: : Peru , Unit of Sale: : Unit: Type: : Worsted Yarn , 。

Knit Picks Shine Worsted Yarn 60/% Cotton 40/% Modal 75 yd 50 g Crocus purple
Knit Picks Shine Worsted Yarn 60/% Cotton 40/% Modal 75 yd 50 g Crocus purple
Knit Picks Shine Worsted Yarn 60/% Cotton 40/% Modal 75 yd 50 g Crocus purple
Knit Picks Shine Worsted Yarn 60/% Cotton 40/% Modal 75 yd 50 g Crocus purple

Knit Picks Shine Worsted Yarn 60% Cotton 40% Modal 75 yd 50 g Crocus purple

50pcs Cabinet Drawer Round Fluted Wooden Craft Dowel Pins Rods M10*30/40/50/60. Sonderposten 50 Happy Snaps - In vielen tollen Farben 200 Teile. 6-9 months 3-6 months Blue Check Pram Suit size 0-3 months Pram Suit, Cherry Cordial 100% Virgin Wool Felt Fabric. 2PK Camouflage EasyPeel Duracoat paint Cerakote Camo Gun Stencils TORN MICRO HEX. Babyaufkleber,Kinder und Namenaufkleber,Geschwisteraufkleber GRS116. BULK 72 Glass Beads Rice Shaped Faceted Full 16 Inch Strand Blue BD1055, Craft Vinyl Weeding Tools Set Precision Kit Kits. 10 x Embroidered 30th Birthday Cream Sequin Scrap Book Card Making Motifs #7R535. 6ml Glass No Neck Concentrate Container w/ Clear Silicone Lid, Batik Kitten Quartet Cats fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cotton. Faber Castell Artist Pitt Black Manga Drawing Pens Wallet Set of 4 Pens., Lion Brand Yarn 524-203 Mandala Tweed Yarn Pack of 3 cakes Lucky Penny. Small Crochet Hooks Stitches Knitting Handicraft Crochet Set Hand 8pcs, 2 Pcs Shipped from USA Side Release Clip 1/2 inch Curved Side Release Buckle.King Cole Drifter Aran Cotton Wool Acrylic Mix 100g Knitting Yarn Self Striping. Designer Embossed Snake Animal Textured Black Faux Leather Upholstery Fabric. 1.2mm Round 16" Snake Chain Necklace Silver Plated 1pk, 4x Paper Napkins for Decoupage Decopatch Craft Pink Love. flache Lampwork-Glasperlen in petrol 15 mm 8 Stück von Vintageparts DIY Schmuck, 34" Strand Yellow Calcite Coated Medium Chip Beads, ANTIQUE 1-1/4" 32 mm SOLID BRASS SINGLE BELT BUCKLE Leather craft 1-2-5-10. Snake Cartoon Spy 127-AA GI Joe Cobra Logo Embroidered Iron On Patch. Quilting Woven Labels by Amy Smart using Gretel design for Riley Blake Fabrics, Heirloom Table Toppers French Provincial Table Runner Filet Crochet Pattern,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Knit Picks Shine Worsted Yarn 60% Cotton 40% Modal 75 yd 50 g Crocus purple

JINX Minecraft 12" Skeleton Plush Stuffed Toy (with Display Box)Speelgoed en spellen, Größe: : 29cm: Herstellernummer: : Steffi LOVE, BRABHAM Race Team Transporter SLOT CAR 32nd SCALE Decals Stickers SCALEXTRIC. Case E/F 2014 i Hot Wheels PORSCHE PANAMERA #40☆Sweet Red☆New Model☆Speed Team, 4oz Black Plastic PP Jar Round - 70mm with 70/400 Closure, Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Main Colour: : Blue: Style: : Toiletry Bag. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : YourDezire. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Envelope: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Fitment Type: : (1/2") 13 mm: Package Depth (cm): : 27, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 2017-18 Panini Donruss Optic Premium #34 Dirk Nowitzki Dallas Mavericks CardSports Mem. Professional Grader: : Not Professionally Graded: Card Manufacturer: : Topps, 1993-94 Donruss #463 Stephane Matteau New York Rangers Hockey CardSports Mem.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Knit Picks Shine Worsted Yarn 60% Cotton 40% Modal 75 yd 50 g Crocus purple

Knit Picks Shine Worsted Yarn 60% Cotton 40% Modal 75 yd 50 g Crocus purple, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp