“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Crucci 8 Ply DK Knitting Yarn 100% Pure New Zealand Wool 50g Ball #11 LIPSTICK

Crucci 8 Ply DK Knitting Yarn 100% Pure New Zealand Wool, 50g Ball, #11 LIPSTICKCreatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Lipstick Red, Red , Brand: : Crucci: Craft Type: : Knitting , MPN: : CY3111.11: Fibre Content: : Wool , Manufacturer Part Number: : CY3111.11: Wool Weight: : 8 ply , UPC: : 9421027693708: EAN: : 9421027693708 ,

Crucci 8 Ply DK Knitting Yarn 100/% Pure New Zealand Wool 50g Ball #11 LIPSTICK
Crucci 8 Ply DK Knitting Yarn 100/% Pure New Zealand Wool 50g Ball #11 LIPSTICK

Crucci 8 Ply DK Knitting Yarn 100% Pure New Zealand Wool 50g Ball #11 LIPSTICK

Optical White 1/2" Gimp Braid Trim Platinum Daisy 13 Yards, braun Augen PORTOFREI -Sicherheitsaugen 18mm Tieraugen Kunststoff -2Stck, Snap on Jeans Heavy fabric foot Bernina OLD STYLE 830 730 930 931 932+many other, Patch Medusa Schlangen Mythologie Gothic Punk Bügelbild Applikation, 10 Red Quartz Points Pendants Beads Titanium Coated Spike Drops Jewelry Polished. Brinno Weatherproof Case for TLC200 and TLC200 f1.2, BULK PRICE design tool scratch 12 X A5 Black Scratch Card Pack of 5 Sheets. Unotrim 100% ORGANZA PASTEL MULTI COLOR EMBROIDERED LACE FABRIC 52"-53", Fuckin Classy Decal Import Euro Stance JDM Drift Sticker. Sirdar Sunshine 276 Vintage Baby Knitting Pattern Bootees Socks 3 ply 0-3 months, Over the River Plaid Snowflake Christmas 44"-Springs Creative-SC-69521-$12.99/yd, NAME NECKLACE 18k Gold Plated Mum Aimee Aisha Alexandra Alice Amanda. Materials & Sizes  Styles 100 gram Bag of Mixed Beads Crafts Various Colours, Bag of 10 Unfinished Hardwood Dowels for Crafts & 3/4" x 48" Wooden Dowel Rods, Board Set Catering Chopping Board Colour Coded Cutting Boards Multicolour 4 Pcs. Patch badge embroidered border printed flag lomrale masonic lodge freemason. wool blend bulky Blue Spruce 65% OFF! :Superwool #105: Universal Yarn.2 HIGH BACK Seats for John Deere Gator Gas & Diesel Model 4x2 4x4 HPX & TH 6x4, Poodle Silver 100% Kids Cotton Poplin Prints Dress Craft Fabric FREE P & P, 2 Lederriemen dunkelbraun * *1,70 m lang 2 cm bereit, Rice Paper for Decoupage Sheet Craft Scrapbooking Vintage Swallows, 23-46 m ORGANZA SATIN BAND GESCHENKBAND VERPACKUNG SCHMUCK BASTELN /628. Large Yellow Rose Floral Patch Embroidery Lace Applique Iron on DIY Clothes D. FAIRY & FAIRIES SILHOUETTE DIE CUT/ CUTS #6 "CANT TOUCH THIS" LOT OF 13 FAIRY. **KING COLE Various Colours** POPSICLE DK,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Crucci 8 Ply DK Knitting Yarn 100% Pure New Zealand Wool 50g Ball #11 LIPSTICK

Pattern Type: : Solid: Lining Material: : Polyester, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Vinsani, Sleeve Length: : Long Sleeve: Material: : Polyester, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Unterart: : Untertassen: Produktart: : Einzelteile. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Part Type: : Box Sets: LEGO Theme: : Star Wars, HoBao Hyper 7 Gearbox H87023Speelgoed en spellen. Verstellbare Fußstütze: Altersempfehlung: : Säugling. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, s de fabrication: : s-Bas: Nombre de pièces: : 1, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Design/Finish: : Printed Flip: Type: : Fitted Cases/Skins. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Für: : Dirndl- Dirndlanstecker: Herstellung: : In Handarbeit. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, (Nr213) TRIBAL TATTOO TIGER LION HEAD DECAL VINYL STICKER WALL HOOD TRUCK CARAuto's. Produktgruppe: : Zündung: Herstellernummer: : 7MMSBLACK.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Crucci 8 Ply DK Knitting Yarn 100% Pure New Zealand Wool 50g Ball #11 LIPSTICK

Crucci 8 Ply DK Knitting Yarn 100% Pure New Zealand Wool 50g Ball #11 LIPSTICK, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp