“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Kokopelli Charm/Pendant Tibetan Antique Silver 40mm 6 Charms Accessory Crafts

Kokopelli Charm/Pendant Tibetan Antique Silver 40mm 6 Charms Accessory CraftsCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Silver , Brand: : Charming Beads: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , MPN: : ZX12210: Custom Bundle: : No , Merk: : Charming Beads: GTIN: : 55055711172084 , Modified Item: : No: Type: : Pendant , EAN: : 5055711172084 ,

Kokopelli Charm//Pendant Tibetan Antique Silver 40mm  6 Charms Accessory Crafts
Kokopelli Charm//Pendant Tibetan Antique Silver 40mm  6 Charms Accessory Crafts
Kokopelli Charm//Pendant Tibetan Antique Silver 40mm  6 Charms Accessory Crafts
Kokopelli Charm//Pendant Tibetan Antique Silver 40mm  6 Charms Accessory Crafts
Kokopelli Charm//Pendant Tibetan Antique Silver 40mm  6 Charms Accessory Crafts

Kokopelli Charm/Pendant Tibetan Antique Silver 40mm 6 Charms Accessory Crafts

Green & Blue Batik M9114 Indonesia 23" Long Hoffman/HN-1895-418 Chamomile. Number Suffixes Gemini Essentials Only Words Collection Craft Cutting Dies, 2 Meter 25 mm breit 12 Meter oder 50 Meter Gurtband SCHWARZ, 10 x Embroidered Fab Holiday Beaded Sandal Photo Album Scrap Book Motifs #7E24, Wrights Sequin Iron-on Applique-rainbow, CAWÖ Frottierserie Dune Allover platin, 10 ORGAN 134-35R-PD #21 TITANIUM SEWING MACHINE NEEDLES for PFAFF ADLER,. BR219G 9-10mm Zuchtperlen Strang Süßwasser Perle Schmuck Ketten Halskette barock, 2/5/15/30 UK SPIRAL BALLOONS CHILDRENS BIRTHDAY PARTY BAG STOCKING FILLER TOYS, Zpahetti Recycled Thick TShirt Yarn Crochet Knitting Tshirt For Bags Baskets Z10, Set of 3x Tea Coffee Sugar Ceramic Canister Set with Airtight Lids Spoon & Stand. 6 inch GOLDEN WREATHS FREE SHIPPING 10 Machine Embroidery Designs CD, 10pcs 99502H ABEC-3 Precison Bearing 5/8" x 1-3/8" x 7/16" Mower Spindle Go-Kart, 3.5" Baby Pink Rose Rosette Gingham Ribbon Bow Trim, King Cole 9110 Knitting Pattern Tinsel Fox Toy. Bunny Feet Fabric Henry Glass Hop To It By Shelly Comiskey 100% Cotton, Dark Navy Velvet Velour Fabric 58'' PRICE PER METER.Sold Per Metre Stretch Crepe Fabric. 12 MERMAID tile stickers BATHROOM WALL ART DECOR DECAL KITCHEN, 423 Party Bags Stocking Dora The Explorer 5x A4 Sheets of Shiny Foil Stickers. Prsonalised 1st Valentines Card Daddy from son daughter twins little girl boy. PATCH Give Me Life liberty and the right to defend myself morale you get 2 #468. CafePress Black Panther Wakanda Forever 11 oz Ceramic Mug 233058334, 25 Yard per roll With Adhesive Hook and Loop Tape Per Set 1" Black Color. Czech Rhinestone ball 8 mm Silver 5 gross Lot, RINGEL Links Edelstahl Zubehör 15mm 20 Stück für Perlen Schmuck nenad-design R44. Ladies Cable short sleeve jumper top KNITTING PATTERN 32-40 inch cotton DK.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Kokopelli Charm/Pendant Tibetan Antique Silver 40mm 6 Charms Accessory Crafts

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Size (Men's): : 3XL: Material: : Tencel Cotton Blend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : China. Year Of Release: : 2011: Scale: : 1:43, Osram UVC 30 Watt G13 TL Ersatzlampe Leuchtmittel für TMC. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Angebotspaket: : Nein: Material: : ALU. Country/Region of Manufacture: : China: Hook Size: : Assorted. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Montageplatz: : unten: Hersteller: : SASIC, Alle definities van de staat bekijken : Diametro: : 15''. paarige Artikelnummer: : 37194: Herstellernummer: : 37193. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Nike. Country/Region of Manufacture: : Brazil: Modified Item: : No. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. drążek kierowniczy poprzeczny: Herstellernummer: : 1475415. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Modèle: : Vase d'expansion: Objet modifié: : Non, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Personalised: : Yes, Briggs and Stratton 692198 ScrewTuin en terras, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Kokopelli Charm/Pendant Tibetan Antique Silver 40mm 6 Charms Accessory Crafts

Kokopelli Charm/Pendant Tibetan Antique Silver 40mm 6 Charms Accessory Crafts, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp