“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Set of 6 WESTERN HORSE SADDLE TACK ANTIQUE GOLD BRONCO RIDER STAR CONCHOS 1-1/4"

Set of 6 WESTERN HORSE SADDLE TACK ANTIQUE GOLD BRONCO RIDER STAR CONCHOS 1-1/4"Creatieve hobby's, Leerbewerking, Accessoires leerbewerking !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Country/Region of Manufacture: : Taiwan: Material: : Zinc , UPC: : Does not apply , 。

Set of 6 WESTERN HORSE SADDLE TACK ANTIQUE GOLD BRONCO RIDER STAR CONCHOS 1-1//4/"
Set of 6 WESTERN HORSE SADDLE TACK ANTIQUE GOLD BRONCO RIDER STAR CONCHOS 1-1//4/"
Set of 6 WESTERN HORSE SADDLE TACK ANTIQUE GOLD BRONCO RIDER STAR CONCHOS 1-1//4/"

Set of 6 WESTERN HORSE SADDLE TACK ANTIQUE GOLD BRONCO RIDER STAR CONCHOS 1-1/4"

Rhinestone Transfer " Pom Poms 6 pcs Sheet " PICK YOUR COLOR Iron-On Hot Fix, BUY 3 GET 3 FREE 200x 4mm 100x 6mm 50x 8mm Crystal Glass Cube Beads UK SELLER. LOT de 2 GROS NOEUDS RUBAN GROS GRAIN à pois BARRETTE SCRAP COUTURE N°8, Christmas FROSTY Snowmen cotton fabric Makower Size 55cm 20" 22" x 50cm, One Pair Silver PVC Kilt Straps with silver colour Buckle, AERATORE COMPLETO LAVABO KENT ZAZZERI 55000300A00CRCR, 4 x Single Paper Napkins Spring Flowers for Decoupage and Crafting 122, Bulbrite 9 T 6.5C 9 Watt Incandescent Tube Exit Light Candelabra Base Clear 3, elastische Kordel 2 mm Gummilitze hellelfenbein Gummikordel, Colour Fancy Scallop Tags Vintage Series handmade wedding wishing tree gift tags.various Royal & Langnickel Mini Oil Pastel Art Made Easy. 19” x 24” Drymate Dish Drying Mat Kitchen Dish Drying Pad – – Premium XL. Acrylic Material Patchwork Quilting Ruler 5.91 inch x5.91 inch ,Yellow, tr V4J9, Christbaumschmuck Engel mit Panföte 2001 Hummel von Goebel, Grafitec Printed Tapestry/Needlepoint Kit Da Vinci The Last Supper. Hampton Bay Outdoor 10 Inch Wall Sconce Flamingos Egrets New, 6 x Cute Ice Cream Cone Blanks Kawaii 3D Cabochon Beads Decoden UK SELLER, SELECTION OF BOXED SILVER & GOLD PLATED JUMP RINGS 4mm 5mm 6mm 7mm 8mm 10mm JR1. Filet Crochet MOTIF BLOCK Bedspread PATTERN Capitol,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Set of 6 WESTERN HORSE SADDLE TACK ANTIQUE GOLD BRONCO RIDER STAR CONCHOS 1-1/4"

Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Boys & Girls, Oversized Mint Green Peshtemal Turkish Beach & Bath Towel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), MPN: : E201 E201B: Model: : FC8021 FC8021/03 FC8000 series. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Herstellungsland und -region: : Österreich: Ausschnitt: : Rundhals, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Oberflächenbeschaffenheit: : NEU: Hersteller: : MEYLE, Placement on Vehicle: : Left: Colour: : First surface chrome. Colour: : Black: Part Manufacturer Number: : 55-291B, 20 Stück König und Meyer K&M 16099 Bleistift mit Magnet MagnetPen *SPARPACK*Muziekinstrumenten. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, NEW Darth Vader Star Wars movie T-Shirt Costume Comic Book Top Shirt Mens MediumKleding en accessoires. 925 Sterling Silver Ring Sizes 5-11Sieraden en horloges. estera de tronco: Besonderheiten: : Antirutsch. Steering Rod Assembly fits NISSAN CABSTAR F23 2. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Material: : 100% Baumwolle, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Sport: : Basketball: Item Condition: : Near Mint/Mint.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Set of 6 WESTERN HORSE SADDLE TACK ANTIQUE GOLD BRONCO RIDER STAR CONCHOS 1-1/4"

Set of 6 WESTERN HORSE SADDLE TACK ANTIQUE GOLD BRONCO RIDER STAR CONCHOS 1-1/4", Creatieve hobby's, Leerbewerking, Accessoires leerbewerking, Concho's

Telefon

Whatsapp