“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

New Look 6314 Misses' Tops and Skirts 8 to 20 Sewing Pattern

New Look 6314 Misses' Tops and Skirts 8 to 20 Sewing Pattern Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Pattern: : Uncut Factory Folded , Type: : Sewing Pattern: Gender: : Female , Age Group: : Adult: Country/Region of Manufacture: : United States , Brand: : New Look: UPC: : Does not apply , 。

New Look 6314 Misses/' Tops and Skirts 8 to 20    Sewing Pattern
New Look 6314 Misses/' Tops and Skirts 8 to 20    Sewing Pattern
New Look 6314 Misses/' Tops and Skirts 8 to 20    Sewing Pattern
New Look 6314 Misses/' Tops and Skirts 8 to 20    Sewing Pattern
New Look 6314 Misses/' Tops and Skirts 8 to 20    Sewing Pattern

New Look 6314 Misses' Tops and Skirts 8 to 20 Sewing Pattern

PEACE SIGN iron-on patch WOODSTOCK SUMMER OF LOVE red EMBROIDERED APPLIQUE. ROSE GOLD PLATED 13 X 6 MM PENDANT SMALL STERLING SILVER 925 PINEAPPLE CHARM, L66/8 True2™ Czech Fire Polished Beads Lt Amethyst Graphite Rainbow Pack of 50. 60 In Fuchsia Crape Back Satin Fabric Sold By The Yard, Gummiband rund 3mm Gummikordel Elastisch 50 M, Seite Wolken grau Wellnessfleece Doppelfleece 0,25 x 1,50 1 Seite Flugz 2, 3Pk Lion Brand 860-173 Vanna's Choice Yarn-Dusty Green, black multi dots lycra stretch fabric BTY. 12 x 6 x 7cm Howling Wolf Incense Cone Holder by Lisa Parker. ACKERMANN Nähgarnbox Ackermann Nähgarn-Sortiment, Chocolate Labrador Large Holed Printed Tapestry Canvas Cushion Kit/Cross Stitch. A2ZWORLD 10 PZ LED SMD 5050 PLCC-6 ROSSO RED 3V 0,2W 3 CHIPS. Baumwollstoff BLAU46 Provence Stoff Deko. RUFFLER NECCHI LYDIA III 544 BOX ORIGINAL VINTAGE IN GREAT SHAPE, BIANCO CON SCRITTA ORO "BEST DAY EVER" 16 CM 10 P CONI PORTARISO MATRIMONIO COL. SET OF 3 FRENCH CURVES FKING PLASTIC FRENCH CURVES STENCIL DRAWING TEMPLATE, X cut 1 piece die FILIGREE HEART FRAME Use Xcut or most die cutting machines. OLIVE WOOD BOAT SHAPED FRUIT BOWL 14.5"/37cm OL081, 1/2" 12 GLASS ORANGE & GREEN POLKA DOT CYLINDER BEADS. Fuschia 15 Grams Marabou Feather Boa 6 Feet Long Crafting Sewing Trim.IGNITION STARTER KEY SWITCH w/ 2 Keys Briggs & Stratton 5412 5412H 5412K Mowers. 9pcs Large Heart Self Adhesive Stick on Crystal Gem Rhinestone Embellishments. Pcs Crafts BULK 3 Strands Cracked Agate Irregular Cube Beads 7-8mm Fuchsia 3x45, Lavender 3.5" lace chiffon ruffle flower w/ rhinestone & pearl center. Joanie 40" Stencil Vertical Holida Fall Welcome Snow Christmas Autumn Porch Sign, Pâte Fimo 57 g Soft Chair clair 8020.43 Fimo. 3 Pcs 6.5CM Reflective Under Armour Iron-On LOGO  DIY T-Shirt heat transfer. 4.5cm Gold Ball Head Pin 21 Gauge QUALITY Headpin Jewelry Finding Copper Quality, Cotton Coral Reef Fish Aquatic Nautical Digital Calypso Fabric Print BTY D501.34.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

New Look 6314 Misses' Tops and Skirts 8 to 20 Sewing Pattern

THERES A SUCKER BORN EVERY MINUTE BUT SWALLOWERS ARE HARD TO FIND T SHIRT BIKERKleding en accessoires, Sport: : Running: Model: : 120265 1B623. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Brand: : SuperCoolCreations: Room: : Living Room. Occasion: : All Occasions: MPN: : Does Not Apply, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Ariat Womens Round up Remuda Western Cowboy Boot- Select SZ/Color. Main Stone: : Rhinestone: Style: : Pendant. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Zugadapter. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Filtrex Performance Air Filter KA-6098 Kawasaki ZX-6R 600 J Ninja 2000-2002Auto. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. LIL ASS KICKER WALKING DEAD INSPIRED JUDITH RICK BABY BODY VEST GIFT GIRL BOYBaby. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

New Look 6314 Misses' Tops and Skirts 8 to 20 Sewing Pattern

New Look 6314 Misses' Tops and Skirts 8 to 20 Sewing Pattern, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp