“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

KINGLAKE 100% Natural Strong Jute Rope 65 Feet 5mm 3 Ply Hemp Rope Cord For A...

KINGLAKE 100% Natural Strong Jute Rope 65 Feet 5mm 3 Ply Hemp Rope Cord For A...Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Koorden en metaaldraad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 65 Feet 5mm , Model: : 00001: MPN: : 00001 , Brand: : KINGLAKE: UPC: : 723260873701 , EAN: : 0723260873701 , 。

KINGLAKE 100/% Natural Strong Jute Rope 65 Feet 5mm 3 Ply Hemp Rope Cord For A...
KINGLAKE 100/% Natural Strong Jute Rope 65 Feet 5mm 3 Ply Hemp Rope Cord For A...
KINGLAKE 100/% Natural Strong Jute Rope 65 Feet 5mm 3 Ply Hemp Rope Cord For A...
KINGLAKE 100/% Natural Strong Jute Rope 65 Feet 5mm 3 Ply Hemp Rope Cord For A...

KINGLAKE 100% Natural Strong Jute Rope 65 Feet 5mm 3 Ply Hemp Rope Cord For A...

10 Handbag charms antique silver tone CA221, "COOKIE FUN" w/3 Cookies-Iron On Embroidered Patch /Cooking Desserts,Treats. Doudou plat Lion rouge orange attache tétine Nattou Neuf 2 disponibles, Patchwork Dekostoff Gardinenstoff Schwarz-Bär blau Indianer Meterware Baumwolle, 50 g MOHAIR Wolle zum Stricken Strickwolle NoNA WooL Mohair Luna Nera, 10 Pieces CREE Grizzly Thin Long Rooster Hair Extension Feathers, FERMETURE eclair à glissière COLORIS VERT KAKI 95 cm blouson anorak REF 1912/5. Fairway Needlecraft 92611 Stamped Baby Quilt Top 36"X50"-Train, Metropolis Interiors 100% Cotton Dog Print Fabric Upholstery,Craft,Cushion., 6 pcs silver plated number age 18 charms 13mm X 10mm, CATS SILHOUETTE CROSS STITCH CHART. 10 Glaswachsperlen 12mm antrazit Perlen neu top Beads 4942. Kwik Sew Ladies Easy Sewing Pattern 3977 Waterfall Front Wa... Free UK P&P. 8pc 25mm Black & Yellow Medallion Suit Coat Cardigan Knitwear Button 4758, Concorde Chocolate Velvet Double Stripe Woven Chenille Fleck Upholstery Fabric.Quilt Pattern Booklet ~ DELILAH ~ by Jen Kingwell. Reeves A4 Tracing Paper Pad 30 Sheets 62GSM Art Pen Pencil Copy Drawing, SIZZIX 2 X A2 EMBOSSING FOLDERS CROWN & HEARTS SET TEXTURED IMPRESSIONS 657664. 1 1/4" Antique Nickel Plated Lock Purse Fastener Latch Renaissance Hardware. Ariel Cinderella Rapunzel & Belle Disney Princesses Forever Pastel Fabric, Bronze Star Reward Stickers Childrens Kids Teacher School Chart Dentist 200, Canon,Sony usw mit innentasche Tasche für Digitalkamera für z.B, Rusty Letters Spelling WELCOME Rustic Country Rusted Tin Crafts Sign SHIPS FREE!. Crystal AB Matte 25 6 mm Czech Glass Firepolish Beads. efco Motivstanzer Groß Kreis mit Wellen ~ 1 1/2" ~ 3,8 cm,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

KINGLAKE 100% Natural Strong Jute Rope 65 Feet 5mm 3 Ply Hemp Rope Cord For A...

Alle definities van de staat bekijken : Material: : 50% cotton. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Eigenschaften: : Bewegungssensor: Herstellernummer: : nicht zutreffend. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Trousse Loto Bingo de rangement pour accessoires pions batons en toile nylonSpeelgoed en spellen. I'm A Caticorn Linen Cushion Cover - Pillow Funny Cat UnicornHuis, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. SKROSS Mains Plug Travel Adapter World to UK United Kingdom grande BretagneSport en vakantie, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : The Essentials Wardrobe. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). VTRCG3030D VTRCG2530D VTREC3030L VTREC2520M. Herstellernummer: : Nicht zutreffend: UPC: : Nicht zutreffend, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Ammortizzatore Assale anteriore JAPANPARTS MM-00107 CITROËN SAXO (S0, contentinore per il cofano vasca per la cofano, Moana Personalised 3rd 4th 5th 6th 7th 8th Birthday Card Any Name/AgeHuis, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

KINGLAKE 100% Natural Strong Jute Rope 65 Feet 5mm 3 Ply Hemp Rope Cord For A...

KINGLAKE 100% Natural Strong Jute Rope 65 Feet 5mm 3 Ply Hemp Rope Cord For A..., Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Koorden en metaaldraad

Telefon

Whatsapp