“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

THREAD TAKE UP Lever Singer 1105 1106 1116 1120 1130 3709 7312 7322 7350 7350-1

THREAD TAKE UP Lever Singer 1105 1106 1116 1120 1130 3709 7312 7322 7350 7350-1Crafts, Sewing, Sewing Machine Accessories !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country of Manufacture: : China , Brand: : Unbranded: MPN: : E1A2513001 , UPC: : Does Not Apply , 。

THREAD TAKE UP Lever Singer 1105 1106 1116 1120 1130 3709 7312 7322 7350 7350-1
THREAD TAKE UP Lever Singer 1105 1106 1116 1120 1130 3709 7312 7322 7350 7350-1

THREAD TAKE UP Lever Singer 1105 1106 1116 1120 1130 3709 7312 7322 7350 7350-1

ROYAL BLUE Polka Dot Guinea Fowl Wing quills Feathers 10 Pieces, MACHINE EMBROIDERY DESIGNS ON CD OR USB SERENE SEASHELLS COLLECTION. Black Modern spoon matt Frame For Canvas Different Size Frames Available, Plassard Point Virgule #28 Wine Eyelash Yarn w/ Multi Dots Wool Alpaca Blend 50g, 3x AirGlass Panzerfolie Canon PowerShot SX540 HS Schutzpanzer Glasfolie. 6mm x 0.7mm Antique Silver Tone Closed Unsoldered Jump Rings 50g 100g 560+, 12 x Piesas Decoración de Arte Mariposas 3D Para Pared de La Casa Estilo Mas, ✿ 10 HANDMADE Silver Foil Large GREEN GOLD BLUE Flower Square Lampwork Beads UK. 30 x CLEAR ROUND PLASTIC DISPOSABLE PLATES 10" 26cm STRONG DURABLE REUSABLE. 30 BOTTONI A PRESSIONE FORMA A CUORE IN PLASTICA ROSSI PRYM COLOR SNAPS 393338, Laken Fuel Bottle 1 Liter Red. Union Jack Woven Labels 25mm Folded Metallic Union Flag Black & Silver LUREX.Grillrost 80x40 cm Grillgitter für Buschbeck Grill Rost Kamin Universal BitWa, Cheshire Cat embroidery patch. BABY GAP GIRL JUNK FOOD SUPERHERO TULLE DRESS 2T 18-24m. Fundraising,Stocking F #aad Snowman Soup Tags/Labels Christmas Eve Magic, Set 8 pcs Metal Gold dots Polka Black oil buttons Clothing Craft DIY size 22mm. Reststücke Baumwollsweat,Doppelsweat Streifen Rückseite uni melange 65 x 150, Elizabeth's Studios Cat Breeds 100% Cotton Fabric sold by HALF a METRE W 44", Licensed Barbie From Mattle Hard To Find COTTON PRINTS HALF YARD CHOICE.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

THREAD TAKE UP Lever Singer 1105 1106 1116 1120 1130 3709 7312 7322 7350 7350-1

Fantasia: : Nessuna fantasia: Taglia coppa: : Taglia unica. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. MPN: : 5055855845547: Main Colour: : Multi-Coloured, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Packaging Type: : Base & plastic lid over the top: Scale: : 1:24. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Manchester City FC Wall Decal Full MCFC Team Champions Celebrations Wall StickerHuis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Fish Species: : hook and loop fasteners, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 3D GEL BICYCLE CYCLING COMFORT SADDLE SEAT PAD CUSHION COVER FIXIE MTB ROAD BIKESport en vakantie, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. EASTPAK Padded Pak'R Backpack Black Denim Rucksack EK620-77H **FREE HariboKleding en accessoires. [189983-02] Mens Puma Ignite Limitless Netfit - Red/Grey Training SneakerKleding en accessoires, 2X FEBI BILSTEIN 37325 KOPPELSTANGE STABISTREBE HINTERACHSE MERCEDES SPRINTERAuto's, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. CD 175 (Twin) 1971-78 Valve Stem Oil Seal (Inlet) NewAuto. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : BREMBO PASTIGLIE, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Manufacturer Part Number: : G149, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

THREAD TAKE UP Lever Singer 1105 1106 1116 1120 1130 3709 7312 7322 7350 7350-1

THREAD TAKE UP Lever Singer 1105 1106 1116 1120 1130 3709 7312 7322 7350 7350-1, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Onderdelen en accessoires

Telefon

Whatsapp