“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Wolle Kreativ Fb Lei Lana Grossa 75 jeans 50 g

Wolle Kreativ! Lana Grossa - Lei - Fb. 75 jeans 50 gCreatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : LANA GROSSA , Material: : Merino: Produktart: : Wolle/Garn , Farbe: : blau: Stärke: : 12,0 , EAN: : 4033493176583 ,

Wolle Kreativ Fb Lei Lana Grossa 75 jeans 50 g
Wolle Kreativ Fb Lei Lana Grossa 75 jeans 50 g
Wolle Kreativ Fb Lei Lana Grossa 75 jeans 50 g
Wolle Kreativ Fb Lei Lana Grossa 75 jeans 50 g

Wolle Kreativ Fb Lei Lana Grossa 75 jeans 50 g

Pen Kit Pen Blanks Bausatz Kugelschreiber SLIMLINE Gold Rohlinge. 6Pk Dritz 213-75 Half-Ball Cover Buttons-Size 75 1-7/8" 2/Pkg, Pink Marine Auto Home Faux Leather Vinyl Pleather Leatherette, 700 Hotfix Strasssteine 3mm GOLD GLAS STRASS Bügelsteine Glitzersteine 7, Party 4x Paper Napkins for Decoupage Craft Proud Deer, All Colours 12mm *large hole* Free P&P * 30 Round Rondelle Spacers Frosted, Quantity Options BFS1471 Buddha Stainless Steel Charms Exclusive Line, AC/DC Highway To Hell Woven Back Patch 11.25" x 14". P KAUFMANN BRISSAC PLATINUM PALE BLUE JACOBEAN FLORAL LINEN FABRIC BY YARD 54"W. Spun Polyester Quilting/Quilters/SergerThreadWhiteBlack, Rainbow Bridge Cross Stitch Pattern LOOK. 15-91 Sewing Machine 15-90 Bobbin Case #125291 For Singer 15-88 15K88. Jolee's By You "Clock" 1 pcs Dimensional Stickers #V5. PLANCHE 14X10,5CM TUNING QUAD 109 AUTOCOLLANT STICKER LETTRE CHIFFRE BLEU 1X0,8C, Unfinished Wood Ship Wheel Monogram Laser Cutout w/ Your Initial Nautical, GUAVA from Wild & Fruity by Quilting Treasures 100% cotton fruit print. 12 PCS WHITE STICK MOTHER OF PEARL SHELL CHARM BEADS #T-2620.Zipper Pull Tab Metal Zipper Handle Mend Fixer Easy Use Backpack Zippers Extend, Saeco Odea Go Brühgruppenanschluss Schlauchanschluss, LIGHT GREY WHITE Spot Polka Dot Printed CANVAS Fabric Craft Dress Bags 1633. Jane Davenport Not-Quite-A-Blank-Slate Set JDM-034. Tropical leaf Grey stripe Duvet Cover Set Hanworth Single Double King by Fusion. 100 Opaque Coloured Mixed Numbers Cube Beads 6mm For Jewellery BUY 3 FOR 2. Grass Green 5" Squares 36 pcs 100% Cotton Solid Color Craft/Quilting PGD.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Wolle Kreativ Fb Lei Lana Grossa 75 jeans 50 g

No Closure: Handbag Size: : 38 x 42 cm. Alle definities van de staat bekijken : Anlass: : Freizeit, Sleeve Style: : Long Sleeve: Garment Care: : Machine Washable, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Occasion: : Casual: Pattern: : Argyle, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Country/Region of Manufacture: : Chile: Gender: : Male / Men. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Chainsaw Chain, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Potty Mouth Cards. MPN: : 081014PT: Material: : 100% Silk, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Quantity: : 1-10: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, EAN: : Nicht zutreffend: Produktart: : Zubehör. MPN: : 4904810866305: Material: : Diecast, Grading: : C-9 Factory New-Brand New: Country/Region of Manufacture: : Vietnam, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is, Material: : Vinyl: MPN: : Does Not Apply. 30 8910N motore non inclusoElettrodomestici. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Merk: : IKEA: Bundelaanbieding: : Ja, Occasion: : Birthday: Brand: : Shatchi. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, 100 Small 1" Satin Polka Dot Butterfly Applique/Trim/Craft/Sewing H97-Pick ColorCreatieve hobby's, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Balta.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Wolle Kreativ Fb Lei Lana Grossa 75 jeans 50 g

Wolle Kreativ Fb Lei Lana Grossa 75 jeans 50 g, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp